Arsenal vs PSG

Historyczne zapisy przeszłych wydarzeń w dziejach Arsenalu
blizzarder

Re: Arsenal vs PSG

Postprzez blizzarder » 24 lis 2016, o 09:34

Iwobi na przestrzeni sezonu grał nieźle, ale brakowało mu goli, więc gdym miał doszukiwać się plusów, to jego przełamanie jest pozytywnym aspektem minionego spotkania.

miniroch
Zasłużeni

Postprzez miniroch » 24 lis 2016, o 10:17

Mr Mojo napisał(a):Nie ma co się za bardzo rozwodzić nad spotkaniem bo zaprezentowali dokładnie to samo co w każdym meczu w listopadzie.

Cooo? Pierwsza połowa była uja warta, no ale daj spokój, w drugiej wyglądaliśmy całkiem fajnie. Wiadomo, że było trochę groźnych kontr, ale to chyba dość oczywiste, skoro wprowadziliśmy OXa i Walcotta, przez co mieliśmy z przodu Ozila, Sancheza, Żiru, OXa, Kota? No i ani Ozil, ani Sanchez jakichś super zawodów nie grali, a i tak z przodu jakoś sobie radziliśmy. Dla mnie Żiru na mega plus za dziś (wczoraj), nawet ten strzał z zewnętrznej miał udany.

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 24 lis 2016, o 10:37

miniroch napisał(a):w drugiej wyglądaliśmy całkiem fajnie

No spoko, tylko że z jednym celnym strzałem na bramkę (z karnego) może być ciężko wygrywać trofea :/
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

miniroch
Zasłużeni

Postprzez miniroch » 24 lis 2016, o 10:48

Benson napisał(a):No spoko, tylko że z jednym celnym strzałem na bramkę (z karnego) może być ciężko wygrywać trofea :/

Jak mamy wygrywać spotkania 2:0 po jednym celnym strzale, to nie widzę problemu.
Wiadomo, że statystyka strzałów to żenada, ale mieliśmy parę szans do tych strzałów (choćby ta bulwa kiwka Iwobiego, w której się zgubił). Wg mnie przyjdzie z czasem, to też kwestia powrotu Żiru, z którym nikt dawno nie grał.

Przebrnijmy ten gówniany listopad i zobaczymy, co dalej :P

freelanc3r
Zasłużeni

Postprzez freelanc3r » 24 lis 2016, o 10:56

kolejny sezon tego samego gówna, jestem zaskoczony :O

Ramsey, Jenkinson, Gibbs się do AV nie nadają. "ale kto miał grać na prawej obronie?" w przypadku takiego dna jakie prezentuje Jenkinson to trzeba było tam wystawić Coq'a lub jakiegoś OXa.
Ramsey cały mecz do tyłu i wszystko za wolno.
Gibbs - <lol>
W ogóle baaaardzo słaby Żiru, prawie nic w powietrzu nie wygrywał a na to najbardziej liczyłem.

No nic... dawać jakieś Napoli :/
nowy sezon, nowe nadzieje, nowe rozczarowania, nowe choroby psychiczne.
CZEKAM!

Mr Mojo

Postprzez Mr Mojo » 24 lis 2016, o 11:23

miniroch napisał(a):Cooo? Pierwsza połowa była uja warta, no ale daj spokój, w drugiej wyglądaliśmy całkiem fajnie.

Sorry ale dla mnie druga połowa nie była całkiem fajna. Na pewno zagraliśmy z większym zaangażowaniem i wola zwycięstwa niż w pierwszej ale nie oznacza to że graliśmy dobrze. Tak jasne, udało nam się trochę ich przycisnąć i strzelić przypadkowego gola. No ale co się stało zaraz po nim ? Cofnięcie do obrony i wyczekiwanie na remis. Typowy przeciętny Arsenal. Podsumowując pierwsza połowa dno, druga przeciętna. Ciężko nie napisać że zagraliśmy to samo co z Manu czy Supdsami. Dla mnie nie było wielkiej różnicy, trochę lepsza druga połowa tego nie zmieni. Jedyny pozytyw to to że po raz kolejny nie przegraliśmy spotkania w którym byliśmy słabsi (no ale to też do czasu).

miniroch napisał(a):Wiadomo, że było trochę groźnych kontr, ale to chyba dość oczywiste, skoro wprowadziliśmy OXa i Walcotta, przez co mieliśmy z przodu Ozila, Sancheza, Żiru, OXa, Kota? No i ani Ozil, ani Sanchez jakichś super zawodów nie grali, a i tak z przodu jakoś sobie radziliśmy. Dla mnie Żiru na mega plus za dziś (wczoraj), nawet ten strzał z zewnętrznej miał udany.

Groźniejszych kontr ? To były sety których Cabani nie wykorzystał. Cieszmy się że mają takiego a nie innego napastnika bo wczoraj powinien nam zapakować minimum dwie bramki.

Co do Sancheza,Ozila i Żiru zgadzam się jak najbardziej. Żiru zagrał rzeczywiście niezłe zawody, natomiast Ozil i Sanchez słabo. Co do zmiany Ox'a to mam taką minimalną nadzieję że Wenger zaryzykuje i zagra chociaż raz 3-5-2 na czas nieobecności Hectora, a ta zmiana była taką przymiarką do tego <lol> .

brld
Zasłużeni

Postprzez brld » 24 lis 2016, o 13:01

Na poważnie zastanawiam się, czy to, że gramy bardzo średnio, ale nie przegrywamy nie jest właśnie naszym progresem. Nie jest to z mojej strony jakiś jebnięty optymizm, może aktualnie jesteśmy świadkami standardowego, listopadowego kryzysu, ale w tym sezonie dla odmiany potrafimy wydrzeć punkt w tych meczach. Brakowało tego przez lata.

Na plus moim zdaniem przede wszystkim Ospina, naprawdę solidny w tej LM, imponujące wyjścia do 1 na 1.
I Ramsey. Zaczął nie najlepiej, była niedokładność, ale już walczył na poważnie, im dalej tym bardziej się oganiał jeśli chodzi o błędy własne, a przechwyty, odbiory i gra ustawieniem w defie były tym, co pozwoliło nam zagrać nieco lepiej imo.

Martwi mnie ten Ozil i nie chodzi o pierdolenie o 'dreptaniu', bo jeśli ktoś nie jest w stanie ogarnąć w jaki sposób on się porusza po boisku to juz chyba nie ma dla niego ratunku, mam na myśli ilość i częstotliwość sytuacji, które robi. Podanie do Alexisa było znakomite, ale to jest wszystko za mało. Generalnie tworzymy ostatnio znacznie mniej pod bramką przeciwnika, mamy znacznie mniej strzałów itp. i łatwo się tak gada w momencie gdy cała druzyna gra poniżej oczekiwań, ale to on musi tutaj robić różnicę.

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum