PL: Arsenal FC - Hull City

Historyczne zapisy przeszłych wydarzeń w dziejach Arsenalu
miniroch
Zasłużeni

PL: Arsenal FC - Hull City

Postprzez miniroch » 11 lut 2017, o 10:51

Obrazek
Emirates Stadium
11.02.2017
13:30

Fakty z BBC:

Head-to-head

Arsenal are unbeaten in their last 13 meetings with Hull in all competitions (W11, D2).
They have also scored four goals in each of their past two games against Hull (one in the league, one in the FA Cup).
Hull drew 0-0 at Arsenal in last season's FA Cup fifth round, before losing in the replay.

Arsenal

Arsenal have lost their last two Premier League games - they haven't lost three in a row since January 2012.
The Gunners have lost four of their last nine league matches.
Alexis Sanchez has scored five goals in three league games against Hull.
Sanchez has 15 league goals this season, just one short of his best total for an entire Premier League campaign (2014-15).
Theo Walcott is one shy of 100 goals for Arsenal in all competitions.

Hull City

Head coach Marco Silva has earned seven points from his four Premier League games in charge, as many as Hull managed in their 18 games prior to his arrival.
This will be Silva's fourth meeting with one of the Premier League's top six in his first five league games as Hull boss. His side have beaten Liverpool, drawn at Manchester United and lost at Chelsea.
The Tigers have failed to score in 11 of their 24 league games this season - more often than any other Premier League side.
Hull have conceded 10 penalties in this season's Premier League, the most in the top flight. The next highest is Arsenal with seven.
They could equal the club record of three consecutive clean sheets in the Premier League, set in October 2008.

O 16 ***** zmierzą się z potężnym Watford, zaś w hicie kolejki ekipa Jorgusia Toalety będzie podejmować inne *****. City kończy kolejkę dopiero w poniedziałek meczem z ekipą Wilshera, co przy wysokim zwycięstwie z popularnymi Tygrysami daje nam realne szanse wskoczenia na drugie miejsce, gdzie Chelsea będzie mogła czuć nasz oddech na plecach niczym zapach spoconego Afc w szatni po jeet-kune-do.

Czy niepewność Wrighta dot. przyszłości Wengera w klubie zmobilizuje pajaca Ozila do ruszenia dupy na boisku? Czy Walcott zacznie grać w pilkę, zamiast bawić się w wyścigi sztafetowe? Czy Gabriel przeczytał jakąś książkę?

Zapraszam do dyskusji.

knote
Zasłużeni

Re: PL: Arsenal FC - Hull City

Postprzez knote » 11 lut 2017, o 13:00

Znowu nie obejrzę...

Hull ostatnio w gazie, będzie problem ich pokonać. Trzeba liczyć na błysk geniuszu Alexisa.

2:0
Sanchez
Kot
Wenger Out!

Mr Mojo

Postprzez Mr Mojo » 11 lut 2017, o 16:41

Piękny mecz w naszym wykonaniu. Czekam na grzybowe bounce back, a jeszcze bardziej czekam na nasz mecz z Bayernem. Będzie co oglądać<kekeke>.

Dziadek Mróz

Postprzez Dziadek Mróz » 11 lut 2017, o 20:09

Nie macie tematu o meczu z Bayernem,to wklejam tutaj.
Chciałem wam tylko coś powiedzieć.
Moja opinia o meczu z wami.
Chciałbym,żebyście to wiedzieli <lol>
Wklejam swoją wypowiedź z forum :

Przewiduję srogi wpierdol Arsenalu,może się zdziwię,ale takie chłystki nie są w stanie nam zagrozić,aż się nie mogę doczekać meczu i późniejszych lamentów "kanonierów" xD Powinniśmy mieć pewność siebie,szczęście nam ostatnio sprzyja,a i nie ma co porównywać motywacji na Inglostadt a Arsenal.Idę o zakład,że od pierwszej minuty nie będą wiedzieli co się dzieje,bo piłka będzie tak szybko chodzić <wow> Wystarczy spojrzeć na nasz bilans z nimi,na poważniejszego rywala poczekamy do ćwierćfinałów.

Wrócę po meczu,żeby się z was pośmiać <lol> xD I na koniec sezonu też wpadnę,pogratulować 4 miejsca (jak wam się uda <tancze> )

PS:Sorry,musiałem,a to dlatego,że w 2003 roku w czasie dwumeczu zarejestrowałem się jako kibic Bayernu u was i bardzo brzydko się zachowywaliście <tak> Dosięgła was karma <prezent>

brld
Zasłużeni

Postprzez brld » 11 lut 2017, o 20:17

czyli tylko 14 lat dusiłeś w sobie te uczucia?

Alfson
Zasłużeni

Postprzez Alfson » 11 lut 2017, o 20:31

Taki stary, a przecinikow nie umie.
shawty, I should be logo

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 11 lut 2017, o 20:38

Nie graliśmy z Bayernem w 2003. Poebały Ci się fora.
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

brld
Zasłużeni

Postprzez brld » 11 lut 2017, o 20:45

Graliśmy z Borussią, może mu sie pojebało komu kibicuje.

Dziadek Mróz

Postprzez Dziadek Mróz » 11 lut 2017, o 21:21

Sorry,pojebało mi się,chodziło mi o 2005 rok : ) Macie za swoje,widzę,że zabolało ^^ I miało boleć.I będzie jeszcze bardziej już 15 : ) Do usłyszenia!

Dziadek Mróz

Postprzez Dziadek Mróz » 11 lut 2017, o 21:21

Alfson napisał(a):Taki stary, a przecinikow nie umie.

w którym miejscu? xD
Poza tym,jak już jest przypierdalanie o przycinki,to naprawdę widać poszło w pięty : )
PS: Dlaczego stary? : ) Wcale nie jestem stary.

PS2: Po chuj wam taki piłkarz jak Ozil,tylko go marnujecie,nie chcecie się wymienić za Thiago plus jakieś 30 baniek dopłaty od nas? On do was bardziej pasuje,a Mesut do nas.

PS3: Jak to jest,uważać Premier League za najlepszą ligę świata,gdy jest ona na 3 miejscu w rankingu UEFA,a prawdopodobnie po 1/8 nie będziecie mieli już żadnego klubu w LM : D ??
I jak to jest uważać angielskich drewniaków typu Deli Ali,za zajebistych graczy,wartych 100 baniek,jak oni potem wyłapują na każdym turnieju od randomowych pastuchów : D ??To trochę jak w tej lidze Chińskiej,gdzie kupuje się chińczyków za kilkadziesiąt baniek,trochę to smutne wszystko <placze> :P
PS4: Nawet Pep wam pojechał,mówiąc,że nie macie startu do tempa z Bundesligi,to musi baaardzo boleć : D <lol>

Slipknot
Weterani

Postprzez Slipknot » 11 lut 2017, o 21:49

Czekaj, czekaj..
Ciągle wspominasz o tym, jak to nas teraz boli, ale to z ciebie się wylewa żółć z nikogo innego.
Źle trafiłeś kolego bo wiesz co? Jak ktoś Cię przez ostatnie 10 lat tak wali w dupe jak Wenger nas, to w środku jesteś martwy i po wpierdolu od bayernu usłyszysz tu tylko "meehh... to kiedy papa out" i Szkoda, że nie wyżej bo może by Grzyb dostał dyscyplinarkę"
Przyszedłeś się pośmiać z zagorzałych fanów, a zastałeś tylko wegetujących kibiców czekających na zmianę menagera. <spoko>

blizzarder

Postprzez blizzarder » 12 lut 2017, o 00:13

Nie banujcie go, chętnie się pośmieje. Mam nadzieję, że Bayern nie przegra ligi w ciągu najbliższych 5 lat, bo chyba rzucisz się na sznur z tak osobistym podejściem do piłki.

freelanc3r
Zasłużeni

Postprzez freelanc3r » 12 lut 2017, o 02:26

Slipknot napisał(a):przyszedłeś się pośmiać z zagorzałych fanów, a zastałeś tylko wegetujących kibiców czekających na zmianę menagera. <spoko>

w punkt <spoko>
nowy sezon, nowe nadzieje, nowe rozczarowania, nowe choroby psychiczne.
CZEKAM!

miniroch
Zasłużeni

Postprzez miniroch » 12 lut 2017, o 18:44

Dziadek Mróz napisał(a):,a to dlatego,że w 2003 roku

Czy można od 14 lat mieć 14 lat?

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 12 lut 2017, o 18:53

Jeśli się zmarło w 2003 w wieku 14 lat?
Ale to trochę naciągana teoria.
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

Następna strona

Powrót do Archiwum