,,Idole'' Piłkarscy - troche inny temat

Premier League? Bundesliga? Ekstraklasa Burkina Faso? Wszystko o piłce kopanej. Forum im. Ani
Abel

,,Idole'' Piłkarscy - troche inny temat

Postprzez Abel » 20 kwi 2016, o 01:11

Jako iż mam na głowie pisanie licencjatu zajmuję się wszystkim tylko nie tym. Jakiś czas temu podczas wizyty w ubikacji naszła mnie myśl by sprawdzić jak radzi sobie obecnie jeden z piłkarzy którego zawsze byłem fanem, mianowicie chodzi mi o Wojciecha Łobbodzinskiego.
Fanów Wojtek na świecie ma chyba dwóch pierwszym jest Leo Beenhakker a drugim jestem ja.
I tu przechodzę do meritum, każdy z was ma chyba takich ,,idoli'' których mało kto oprócz was lubi, określając ich ,,drewnem'' lub innym ananasem.
Zapraszam do dzielenia się swoimi listami a tu moja na początek:

Wojciech Łobodziński
Obrazek
W Zagłębiu to był zdecydowanie Pan Piłkarz. Szybkość, technika, pracowitość na boisku, zdecydowanie jeden z lepszych o ile nie najlepszy piłkarz ówczesnej ekstraklasy.

Radosław Matusiak
Obrazek
Jeden z najbardziej zmarnowanych talentów jakie narodziły się w naszym kraju. Jak Matusiak z Gargułą zapierniczali leszy to czapki z głów. Od wielkiego futbolu odbił się w Palermo, co było przyczyną, ciężko powiedzieć.
Napad Matusiak z top formą plus Lewy <3

Ramires
Obrazek
Mój znajomy kibic Chelsea kurwił zawsze na niego niemiłosiernie, może i miał racje w końcu Chelsea oglądam sporadycznie.
Zawsze jednak gdy widziałem Ramiresa na boisku zapierdzielał za 3, taki typowy murzyn w zespole, wszędzie go było pełno i w ofensywie i w defensywie. Dobry chłopak ja go tam lubię.

Robinho
Obrazek
Realowa odpowiedz na Ronaldinho. Niestety nie spełnił pokładanych w nim nadziei, choć niejednokrotnie samodzielnie ciągną wózek o nazwie Real Madryt. Pierwsza wielka gwiazda w szeregach MC. Moim zdaniem kariera zdecydowanie zbyt mała jak na tak nietuzinkowy talent naszego Brazylijczyka.

Na ten moment nikt więcej mi się nie chcę przypomnieć, jeśli temat sie przyjmie będę aktualizował
PZDR WIELKIEJ POLSCE.
Podpis niezgodny z regulaminem. Sorry Qbson.

OnlyAfc
Administrator

Re: ,,Idole'' Piłkarscy - troche inny temat

Postprzez OnlyAfc » 20 kwi 2016, o 09:00

Lepiej oskanonierów dokończ :)

Riczi
Weterani

Postprzez Riczi » 20 kwi 2016, o 10:55

Może Mafia coś o Balo napiszę <tak>

Dzidzio
Zasłużeni

Postprzez Dzidzio » 20 kwi 2016, o 15:07

David Beckham
Obrazek
Do tej pory jeden z najsmustniejszych dla mnie obrazków jeżeli chodzi o futbolowe zakończenia kariery.
Tego pana nie da się chyba nie lubić bo nawet nie ma za co.

Nikoś
Zasłużeni

Postprzez Nikoś » 20 kwi 2016, o 15:14

No i kryptokanonier.

Ja z polskiej ligi najbardziej sympatyzowałem z braćmi Brożek. Takie fajne chłopaczki z nich.

Z arsenalowych lamusów lubiłem Marka Randalla. Zakochałem się w nim po jego meczach w Carling Cup w 07/08. Zapowiadał się wtedy na krula DMów. Niestety kij z tego wylazło.

Szini
Zasłużeni

Postprzez Szini » 20 kwi 2016, o 16:51

Dzidzio napisał(a):David Beckham
Obrazek
Do tej pory jeden z najsmustniejszych dla mnie obrazków jeżeli chodzi o futbolowe zakończenia kariery.
Tego pana nie da się chyba nie lubić bo nawet nie ma za co.

Wzor profesjonalizmu.

Jake

Postprzez Jake » 1 maja 2016, o 11:40

Abel napisał(a):Jeden z najbardziej zmarnowanych talentów jakie narodziły się w naszym kraju. Jak Matusiak z Gargułą zapierniczali leszy to czapki z głów. Od wielkiego futbolu odbił się w Palermo, co było przyczyną, ciężko powiedzieć.
Napad Matusiak z top formą plus Lewy <3

Nie sposób nie przywołać tutaj tego: http://sport.interia.pl/reprezentacja-polski/news-matusiak-cavani-nie-jest-lepszy,nId,489326 <serce>

A ja zalecę hipsteriadą z ery przedinternetowej:

Obrazek

Richard Witschge

Klasyczny holenderski piłkarz z czasów wielkiego Ajaxu.

Jeden urywek zobaczony na eurosporcie gdzieś w okolicach 1998 wystarczył na inspirację na całe życie <tak> :

https://www.youtube.com/watch?v=pUUzh_O-cLA

Żurek

Postprzez Żurek » 1 maja 2016, o 12:56

Obrazek
Wielbiłem dziada. Jeszcze pamiętam go za czasów gry w Atletico. (Zawsze mieli nosa do napastników, a teraz mają nosa jeszcze do GK) Później krótki epizod w Lazio i trnsfer to wielkiego wedy Interu.

Obrazek

Ależ on się zapowiadał!

lukasz10

Postprzez lukasz10 » 1 maja 2016, o 13:16

Obrazek
Marek Saganowski - zawsze lubiłem tego gościa, sam nie wiem dlaczego. Chyba przez zadziorność i pewność siebie.

Obrazek
Wiele osób go nie trawi, ja wręcz przeciwnie. Dla mnie Boruc w formie (Celtic, MŚ2006, ME2008) to lepszy bramkarz od Fabiana czy Wojtka. Gdyby się prowadził, zrobiłby dużo większą karierę, ale wolał luźny tryb życia.

Obrazek
Chłodna głowa i spokój Jodłowca zawsze mi imponuje.

Obrazek
!!!

Powrót do Piłka Nozna