Champions League

Premier League? Bundesliga? Ekstraklasa Burkina Faso? Wszystko o piłce kopanej. Forum im. Ani
Stokrotka

Re: Champions League

Postprzez Stokrotka » 29 kwi 2017, o 07:06

Ja oglądam tylko ligę angielską, mistrzów i reprezentacje Polski, wiec też mi szkoda, że nc traci LM :/

Dzidzio
Zasłużeni

Postprzez Dzidzio » 29 kwi 2017, o 08:58

Dla mnie to nienajgorszy opcja, mam wykupione wszystkie pakiety Canal+, Eleven i HBO, niedługo kończy się umowa i są poważne argumenty do obniżenia abonamentu :)

Bóg

Postprzez Bóg » 29 kwi 2017, o 10:23

True. To samo sobie z resztą pomyślałem. Ja pod koniec umowy, zadzwonię dla próby z tekstem, że chcę ją wypowiedzieć, bo miałem nc+ tylko z powodu Ligi Mistrzów, więc chcę przejść do Cyfrowego Polsat, ciekawe co zaproponujo.

BTW kurde - powinna być zasada, że jak platforma zmienia swoją ofertę, w trakcie trwania umowy, to klient ma prawo, tę umowę wypowiedzieć, przed jej końcem.

Ja przed meczem z City zamawiałem pakiet Eleven, koleś potem mi chciał wcisnąć internet mobilny od nc+, 5GB za nie pamiętam już ile, cały czas mówiłem, że mam światłowód, że to, że tamto, że mobilny net mam w telefonie 5GB i może służyć jako hotspot, on za każdym razem coś dodawał, skończyło się tak, że mi potroił ten ten pakiet do 15GB, nie ruszając w ogóle ceny xD no ale nie wziąłem, bo po wuj.

To samo miałem z kartą kredytową, pociąłem ją i wywaliłem, co by nie kusiła, potem jednak za pół roku miałem potrzebę skorzystać, dzwonię, że chcę wyrobić nową, koleś mi "koszt wyrobienia 50zł", ja mu mówię, że "to przecież tylko kawałek plastiku, wyrobienie normalnej karty w banku kosztuje 1zł, a ona niczym się nie różni od waszej kredytowej", on mi na to: "takie niestety mamy koszty, życzy Pan sobie ją wyrobić za 50zł?", ja się wbulwiłem, mówię, że nie, (tym bardziej, że potrzebowałem tę kartę, żeby kupić jakąś pierdołę, a nie chciało mi się na wypłatę czekać), a koleś mi: "no to wyrobimy Panu za darmo".
No i to było w sumie z ich punktu widzenia logiczne, bo przecież im zależy na tym, żeby ludzie wydawali hajsy z tych kart kredytowych, bo potem płacą temu bankowi większe odsetki, a jak karty ktoś nie wyrobi, to spłaci tę kartę i koniec "współpracy" z bankiem.
Zapewne mają odgórnie ustalone, że najpierw mają mówić, że "nowa karta koszt 50zł", jak się ktoś zgodzi to fajnie, a jak się nie zgodzi - to z automatu dawać za darmo.

deadmau5
Zasłużeni

Postprzez deadmau5 » 29 kwi 2017, o 16:04

Kumpel który pracował w call center mówił że najlepsze warunki umowy mogą zaproponować dopiero w momencie kiedy klient rzuca hasło rozwiązuje umowę

Afc
Zasłużeni

Postprzez Afc » 29 kwi 2017, o 22:29

Bóg napisał(a):BTW kurde - powinna być zasada, że jak platforma zmienia swoją ofertę, w trakcie trwania umowy, to klient ma prawo, tę umowę wypowiedzieć, przed jej końcem.

a nie jest tak? wiem na 100%, że masz takie prawo wraz z każdą zmianą w regulaminie i wydawało mi się, że co do usług też tak jest

Dzidzio
Zasłużeni

Postprzez Dzidzio » 30 kwi 2017, o 19:22

Dokładnie. Aczkolwiek tutaj zmiana oferty tak na prawdę nastąpi dopiero od następnego sezonu. Póki co możesz obejrzeć jeszcze 3 mecze LM w C+.

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 30 kwi 2017, o 19:38

Następny sezon jeszcze w C+. Ale lepiej skupmy się na transmisjach LE <malchyk>
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

Fanatyk
Weterani

Postprzez Fanatyk » 30 kwi 2017, o 21:15

Wreszcie coś nowego a nie tylko mecze z Bayernem albo Barcą

Bóg

Postprzez Bóg » 30 kwi 2017, o 21:34

Afc napisał(a):a nie jest tak? wiem na 100%, że masz takie prawo wraz z każdą zmianą w regulaminie i wydawało mi się, że co do usług też tak jest

Może i jest, ale to zapewne tyczy się listy kanałów, a nie tego co te kanały tam sobie puszczają.

W sensie - jeśli zniknie TVN24 albo Eurosport - to wtedy masz prawo przedwcześnie rozwiązać umowę, a to że coś się zmieniło w ramówce tych programów, to nic to nie zmienia.

Fanatyk
Weterani

Postprzez Fanatyk » 3 maja 2017, o 10:30

Ależ ta drużyna Simeone jest nudna i smutna. Nie dla trenera który promuje antyfutbol.

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 3 maja 2017, o 11:12

Ja trzymam kciuki za Juve. Należy się aby Gianluigi w końcu podniósł to trofeum!
Czekając na sezon 2017/18... o ile stary nie przedłuży jeszcze kontraktu.

miniroch
Zasłużeni

Postprzez miniroch » 3 maja 2017, o 11:32

Dla mnie priorytet to "byle nie Real", żeby nie mogli się cieszyć, że obronili jako pierwsi. No a drugie w hierarchii jest Juve, bo faktycznie, Gigi świetny gość, niech ma.

ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Postprzez ArminVanBurczyk » 3 maja 2017, o 11:57

cmon Glik!

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 3 maja 2017, o 12:17

Nie lubię makaronów, ale Buffon niech ma, bo zasługuje chyba jak nikt inny.
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

deadmau5
Zasłużeni

Postprzez deadmau5 » 3 maja 2017, o 13:06

Juve albo Monaco. Tak jak mini. Byle nie real bo nie mogę patrzeć na ta ciesząca się ciotę

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka Nozna