Mistrzostwa Świata Rosja 2018

Premier League? Bundesliga? Ekstraklasa Burkina Faso? Wszystko o piłce kopanej. Forum im. Ani
Szini
Zasłużeni

Re: Mistrzostwa Świata Rosja 2018

Postprzez Szini » 26 cze 2018, o 12:08

Sluchal ktos konferencji? Dobra beka byla. Ogolnie to chlopaki nie maja nic sobie do zarzucenia i sie starali i to byl max tej reprezentacji. A robert jak dostal pytanie po angielsku to albo nie skumal w co watpie bo nie bylo zbyt trudne albo sie nauczyl od nawalki pomijac temat i o jakis pierdolach zaczal prawic.

Bardzo mi sie podobal iran na tych mistrzostwach. Szkoda ze juz ich nie ma :(

Bóg
Weterani

Postprzez Bóg » 26 cze 2018, o 12:16

Te konferencje Nawałki to jest chyba najlepszy środek nasenny. Normalnie on jak jakiś robot generuje te beztreściwe zdania. Banał na banale.

Szini
Zasłużeni

Postprzez Szini » 26 cze 2018, o 13:54

Juz chyba papcio byl ciekawszy :p

mateuszhc

Postprzez mateuszhc » 26 cze 2018, o 14:27

Muszę przyznać, że Arsenal świetnie przez te kilkanaście lat przygotował mnie na sytuacje takie jak ta Polski na mundialu. Mam do tego ogromny dystans, pomimo, że miałem też ogromne nadzieje.
Trudno, nie udało się, taki jest mundial, że masz dwa mecze gorsze i jest po wszystkim. W lidze, czy eliminacjach takie "serie" to nic nadzwyczajnego, ale na mundialu dwie porażki urastają do rangi katastrofy (w sensie ogólnym, nie chodzi o Polskę).

Wiadomo, styl fatalny, ale to też się zdarza, a już na pewno takim zespołom jak Polska. To nie świadczy od razu o tym, że jesteśmy beznadziejni. jak i występ na EURO nie świadczył, że jesteśmy tak dobrzy. Świadczyć to może o tym, że beznadziejnie przygotowaliśmy się do tego turnieju. Natomiast przekaz jaki płynie z Rosji jest tak katastroficzny, jakbyśmy byli co najmniej Argentyną, czy Belgią. A przecież każdy kto ma pojęcie o piłce wie, że Polska nie potrafi grać z zespołami z innych kontynentów i dlatego to nie była łatwa grupa dla nas (o ile takie są na mundialu). Możemy pokonać w meczach o punkty Portugalię, Niemców, ale raczej w takich meczach nie pokonamy Senegalu, Nigerii, Kolumbii, czy Chile.

Na szczęście cała ta sytuacja dla kibica Arsenalu to nic nadzwyczajnego. Przecież tu nie ma niczego, czego byśmy nie znali <tancze>

PS. Jadąc dziś pociągiem dowiedziałem się, że:
- w tym Arłamowie to powinni zasuwać na dupach, a nie tylko zdjęcia i reklamy,
- Lewemu się Real marzy, a niech się modli, żeby go Niemcy chcieli zostawić,
- Szczęsny gra, bo ma bardziej znanego ojca,
- absolutnie nikt nie gra trójką obrońców, skąd w ogóle sobie to Nawałka wziął.

To jest zdecydowanie największy minus mundialu, a nie odpadnięcie Polski <sciana>

Szini
Zasłużeni

Postprzez Szini » 16 lip 2018, o 11:40

No to sie skonczylo. Chyba koniec koncow nie ma zaskoczenia. Francja mistrzem i to zasluzenie. Grali troche pragmatycznie i prostymi srodkami ale kluli kiedy nalezalo. Ciekawy jestem jaki procent strzalow celnych zamienili na bramki bo smiem twierdzic ze moglo to byc kolo 50% co by swiadczylo o duzej skutecznosci.

Francja nie miala slabych punktow w zespole wiec tutaj bym tez widzial podstawe ich sukcesu. Co prawda perisic jechal tego pavona jak obronce ekstraklasy ale to bylo za malo.

Szkoda chorwatow bo pokazali klase. Wydaje mi sie ze za 2 lata nie beda juz tacy mocni, a francja wrecz przeciwnie. Mysle ze zostana mistrzami europy chociaz wiadomo ze przez te 2 lata duzo moze sie wydazyc.

Jaka jest wedlug was 11 turnieju?

Bóg
Weterani

Postprzez Bóg » 16 lip 2018, o 12:15

Francja ma teraz taką fabrykę piłkarzy u siebie, że są skazani na sukcesy w najbliższej dekadzie.

Jake
Zasłużeni

Postprzez Jake » 16 lip 2018, o 16:00

Subasic / Curtois
Trippier, Varane, Pavard / Meunier
Rakitic, Modric, Kante/Torreira, Coutinho/De Bruyne
Hazard
Mbappe, Lukaku

Poprzednia strona

Powrót do Piłka Nozna