Reprezentacja Polski

Premier League? Bundesliga? Ekstraklasa Burkina Faso? Wszystko o piłce kopanej. Forum im. Ani
Yaw
Moderator

Reprezentacja Polski

Postprzez Yaw » 24 maja 2015, o 12:40

O naszych pseudokopaczach
Jakby taka spie*dolina podeszła do mnie w jakimś centrum handlowym z debilnym żartem to zaprosiłbym go do fryzjera i wsadziłbym mu rozgrzaną lokówkę w dupę. Gimbusy je*ane jutubowe fejmy. - Kreatywny Mafia

lukasz10

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez lukasz10 » 14 cze 2015, o 14:21

Znalazł się partner dla Lewandowskiego, teraz przydałby ktoś do duetu z Krychowiakiem :/

Abel

Postprzez Abel » 14 cze 2015, o 14:42

To jest w naszej lidze dziwne, ze takie ziomeczki jak np furman calal mlodosc graja ofensywe a w doroslej pilce koncza na pseudo dm'ie.
Podpis niezgodny z regulaminem. Sorry Qbson.

Nikoś
Zasłużeni

Postprzez Nikoś » 15 cze 2015, o 09:32

Dzidzio
Zasłużeni

Postprzez Dzidzio » 4 wrz 2016, o 11:43

Jakie proroctwa na Kazachstan? Ja obstawiam pewne zwycięstwo 3:0. Na narodowym bez zawahania powiedziałbym z 5:0, ale na jakieś pseudo sztucznej trawie, prawie w Chinach może być ciężko rozwiązać szybko worek z bramkami. Chciałbym pod koniec zobaczyć Teodorczyka na boisku.

Mayday
Zasłużeni

Postprzez Mayday » 4 wrz 2016, o 13:03

Myślę, że pewnie wygramy, ale jakoś 2:0. Raczej nie powinno być niespodzianek, ale...
Obrazek

Dzidzio
Zasłużeni

Postprzez Dzidzio » 4 wrz 2016, o 18:24

Te ku*** kazachstańskie powinny dostać 4 żółte kartki w pierwszych 20 minutach.

Fanatyk
Weterani

Postprzez Fanatyk » 4 wrz 2016, o 20:09

Ale momentami grali na prawdę super. Gra z pierwszej piłki pierwsza klasa.

Glik beznadziejne zachowanie. Gwiazdeczka.

Dzidzio
Zasłużeni

Postprzez Dzidzio » 4 wrz 2016, o 20:17

Piszczu na swoim poziomie jak to powiedzieli, Glik niestety cała druga połowa jak dla mnie w ogóle nie udana, oprócz zwyczajnych odbiorów, których wymaga się od takich zawodników, to dośrodkowanie/strzał i "strzał" z 30 metrów to było zachowanie na poziomie C-klasy. Głupia żółta kartka, puściły mu nerwy, ale mógł go po prostu podnieść za pachy.

Błaszczykowski jak dla mnie dobry mecz, Lewy to samo, Milik pechowo znowu.

Zieliński lepiej niż zawsze, ale dalej nie to.

Kapustka i niestety jak dla mnie gol to jedyne co zostawił na boisku. Nie rozumiem czemu Nawałka czeka tak długo ze zmianami. Wg mnie, kiedy nie idzie tracimy dwa gole to w pierwszej kolejności należy ściągnąć najmłodszego zawodnika, który ma najmniejsze doświadczenie w grze pod presją czasu i wyniku. Zmiana dopiero w 82 minucie i wchodzi równie młody Linetty, który oddał celny strzał i tyle.

Krychowiak widać, że brakuje mu gry. Strzał w ostatnich minutach po akcji, jak dla mnie błędna decyzja. Można było spokojnie wejść tym mongołom do bramki i zakończyć tą drugą odsłonę golem na 3:2 i jechać do domu.

WALIMDYNX

Postprzez WALIMDYNX » 5 wrz 2016, o 19:35

Milika po 70 minucie powinno już nie być na boisku. Adaś ze zmianami trochę odpierdala, ale będzie dobrze.
"And I'm not cocky, I'm confident
So when you tell me I'm the best it's a compliment"

Dzidzio
Zasłużeni

Postprzez Dzidzio » 6 wrz 2016, o 08:29

Gdzieś na jakiś fejsbukowych fanpejdżach widziałem ironicznie napisaną historię z Teodoroczykiem i Wilczkiem w roli głównej. W sumie jestem bardzo ciekawe jak wygląda rozmowa Nawałki i całego sztabu z napastnikami. Bo rzeczywiście cały mecz gra Lewandowski i Milik, jest oczywistym, że to jest wyjściowa para napastników, ale czy przy takim wyniku nie można było spróbować tego świeżego Teodorczyka, czy Wilczka którzy ostatnio zagrali swoje życiówki w lidze?

- Cześć chłopaki, spakujcie waliziki do Chi..ekhem do Kazachstanu.
- bulwa mecz z pizdeczkami, może coś ukuje w tej kadrze pokaże, że nie tylko Milik i Lewy grają!
- Łukasz chowaj te mixy, znajdź jakieś turfy od chłopaków z orlika bo gramy na plastiku!
413536434 km dalej
Szybkie 2:0, druga połowa przespana, Milik gra w tysiąca, Teo już się wysmarował Bengajem i takiego chuja!

Showon
Zasłużeni

Postprzez Showon » 10 paź 2016, o 11:33

Szkoda Arka. Piszczu też jakaś kontuzja.
Na wtorek z Armenią jak widzicie zastępstwa dla tej dwójki? Granie jednym napastnikiem, czy Teodorczyk? Na prawą Jędza czy cofnąć Kubę? Imo Kuba na PO, Wszołek na jego miejsce i dać szanse Teo.
Obrazek

Dzidzio
Zasłużeni

Postprzez Dzidzio » 10 paź 2016, o 11:47

Showon napisał(a):Na prawą Jędza czy cofnąć Kubę? Imo Kuba na PO

To wszystko zależy od tego jaką wizję ma Nawałka :( Nam w sumie ciężko i głupio zgadywać czy selekcjoner uważa, że Kuba powinien tam grać w jego ustawieniu i wizji gry.
Showon napisał(a):Granie jednym napastnikiem, czy Teodorczyk?

Chciałbym, żeby w tej sytaucji Teo dostał szasnę, jak nie teraz to oznacza, że tak na prawdę Wilczek i Teodorczyk jeżdżą na kadrę grać w karty. Zmiana formacji, kiedy od dłuższego czasu gra się dwoma napastnikami, mając kolejnych dwóch w zapasie była by niezłym plaszczakiem dla nich obu. Zwłaszcza, że rywalem jest Armenia.

ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Postprzez ArminVanBurczyk » 10 paź 2016, o 17:17

Teodorczyk za Milika, Jędza na prawą, na lewą Rybus i JZG

Stokrotka

Postprzez Stokrotka » 10 paź 2016, o 17:31

Arek moze i psuł sporo ostatnio ale szkoda go strasznie :(

Następna strona

Powrót do Piłka Nozna