Snooker

Chcesz podyskutować o sporcie?? Warcaby? Hokej? Bierki? Rzut beretem? Forum im. Shamana
BKL
Weterani

Snooker

Postprzez BKL » 17 sty 2017, o 19:24

Temat o Snookerze <tancze>

Ogląda ktoś Masters?
Stochu widziałem że ma Osę na avatarze <piwo>

OnlyAfc
Administrator

Re: Snooker

Postprzez OnlyAfc » 17 sty 2017, o 23:20

Kiedyś oglądałem nałogowo snookera, teraz jestem mocno nie na czasie.
Kto teraz jest najbardziej ogarnięty?

BKL
Weterani

Postprzez BKL » 18 sty 2017, o 16:12

Fajne jest to ze praktycznie w każdym turnieju wygrywa ktoś inny, nie można wskazać kto aktualnie wymiata.

Wczorajszy mecz Fu z Trumpem - poezja <piwo>

gareth02

Postprzez gareth02 » 28 cze 2017, o 16:05

To prawda, w snookerze jest wielu znakomitych zawodników, którzy mogą wygrać turniej dużej rangi. Co innego niż np. w tenisie gdzie jest kilka czołowych nazwisk i bardzo rzadko do głosu dochodzi ktoś nowy. Nawet w latach dominach O'Sullivana inni zawodnicy zdobywali tytuły. Taki jest urok tego sportu, wymaga bardzo dużej koncentracji przez kilka godzin, a nie zawsze ma się swój dzień. Snooker bardzo ciężko obstawia się u buków, czasem zdarzy mi się postawić kupon na LvBet i od razu mówię - nie polecam. O ile tenis czy piłka nożna to sporty gdzie można dobrze przeanalizować spotkanie i coś ugrać, o tyle w snookerze, gdy spotyka się dwóch dobrych zawodników, to szanse rozkładają się 50/50. W takich meczach nie ma faworyta. A obstawiać pewniaków? No w sumie spoko, ale po kursie 1,10 to daleko się nie zajedzie :D A i takie pewniaki w snookerze potrafią często nie wchodzić. Sam czasami grywam w snooker, jednakże... o ile w bilarda jestem całkiem dobry, o tyle w snookera mój najwyższy break w "karierze" to 26! Nawet pamiętam sekwencję! Czerwona - czarna - czerwona - czarna - czerwona - niebieska - czerwona - zielona. Farta w tym było tyle, że chyba zapas szczęścia na cały rok poszedł.

BKL
Weterani

Postprzez BKL » 29 cze 2017, o 10:55

gareth02 napisał(a):Czerwona - czarna - czerwona - czarna - czerwona

czyli mini atak na maksa <spoko>

Powrót do Hyde Park sportowy