Siłownia

Chcesz podyskutować o sporcie?? Warcaby? Hokej? Bierki? Rzut beretem? Forum im. Shamana
Yaw
Moderator

Siłownia

Postprzez Yaw » 24 maja 2015, o 13:01

Kącik Matiiego i Shamcia
Jakby taka spie*dolina podeszła do mnie w jakimś centrum handlowym z debilnym żartem to zaprosiłbym go do fryzjera i wsadziłbym mu rozgrzaną lokówkę w dupę. Gimbusy je*ane jutubowe fejmy. - Kreatywny Mafia

Matii
Zasłużeni

Re: Siłownia

Postprzez Matii » 31 maja 2015, o 21:43

Ano dziękuję, jak tam Panowie? Jak wasze postanowienia? Dalej ćwiczycie, czy słomiany zapał poszedł w piździec, tak jak i marzenia o Wolnej Polsce Nikosia? Ja osobiście jestem zadowolony z mojej redukcji, waga mi spadła do 93kg, planuję jeszcze z 6kg zejść,a przypominam, że waga startowa na początku lutego 111kg. Kaloryferek powoli zaczyna wychodzić, siła jest, ogólnie wydaje mi się, że moja sprawność sporo się poprawiła odkąd na wf robiłem ćwiczenia ogólnorozwojowe. Tymczasowo mam przerwę w siłce z powodu pisania pracy licencjackiej, którą muszę do jutra oddać xd ale od wtorku lecimy dalej. Siłowo czuje się dobrze, a najbardziej podoba mi się to co się dzieje z moją dietą. W jednym tygodniu waga mi spadła nad wyraz dużo, mimo trzymania stałych kalorii, więc sobie dorzuciłem do puli +100kcal, waga dalej leci stabilnie, dobrze się czuję i jest ślicznie. Zaczynam bawić się w rotowanie węglowodanami, w dni treningowe będę zjadał większą ilośc węgli, kosztem niższej tłuszczu, a w dni nietreningowe wcinam ok. 360g węgli. Co myślicie o tym pomyśle? pomoże mi to zoptymalizować jeszcze bardziej spalanie fatu, czy raczej niepotrzebne kombinowanie? Pozdrawiam

Capo

Postprzez Capo » 31 maja 2015, o 22:29

mnie średnio podoba się to co dzieje się z moją dietą, w trakcie erasmusa lekki kaloryfer zmienił się w niezły boiler, będzie mi wstyd wyjść na plażę w tym roku :(

Stochu

Postprzez Stochu » 31 maja 2015, o 22:50

Capo napisał(a): niezły boiler, będzie mi wstyd wyjść na plażę w tym roku

Ja mam lekki bojlerek, jak na mnie i moją chudą sylwetkę do 17 roku życia, to jak teraz przybrałem na wadzę przez 2 lata to nawet brzuch lekko widać, aczkolwiek mi to tam powiewa czy na plaży pokaże się z brzuchem :D Moja dziewczyna go lubi, a mi sie ćwiczyć nie chce bo jestem z tych leniwych <spoko>

Alfson
Zasłużeni

Postprzez Alfson » 31 maja 2015, o 23:56

nie masz mojego głosu
shawty, I should be logo

J.J. Malkins

Postprzez J.J. Malkins » 9 cze 2015, o 21:45

Matii, od dwóch miesięcy nie odpuszczam i regularnie śmigam na siłkę. Efektów wizualnych na razie brak - zredukowałem tłuszcz i schudłem niecałe 10 kg w ciągu 3 miesięcy, w związku z czym jestem chudy. Niestety lekka oponka na brzuchu została, zdiagnozowałem to zbyt dużą ilością cukrów prostych w diecie - mianowicie wpieprzam co najmniej 200 g bananów dziennie. Przestałem redukować, zwiększam makrosy i staram się coś budować. Przy odrobinie cierpliwości będą pierwsze efekty. :)

PS. Capo się zapuścił i jest gruby, potwierdzam!

PTR
Weterani

Postprzez PTR » 9 cze 2015, o 23:06

6 Wiedera i po oponce <spoko>

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 10 cze 2015, o 09:33

PTR napisał(a):6 Wiedera i po oponce <spoko>

Raczej 6 wiedera i będą stalowe mięśnie brzucha pod oponką.
Rozwiązanie problemu brzucha to odpowiednia dieta, a nie katowanie kręgosłupa 6w.
Czekając na sezon 2017/18... o ile stary nie przedłuży jeszcze kontraktu.

Nikoś
Zasłużeni

Postprzez Nikoś » 10 cze 2015, o 09:38

moff napisał(a):Raczej 6 wiedera i będą stalowe mięśnie brzucha pod oponką.
Rozwiązanie problemu brzucha to odpowiednia dieta, a nie katowanie kręgosłupa 6w.

Tru, też mam lekką oponę, zimą większą, latem mniejszą, naczytałem się na ten temat i można stwierdzić, że ćwiczenie brzucha ma zerowy wpływ na spalanie tłuszczu na brzuchu. Trza schudnąć i tyle.

Strus

Postprzez Strus » 10 cze 2015, o 22:45

PTR napisał(a):6 Wiedera i po oponce <spoko>

Nici z tego na dłuższą metę. Komuś nieaktywnemu taki trening może się wydać skuteczny. Dopóki nie pozna rzeczy skuteczniejszych i mniej szkodzących.
Tłuszcz na brzuchu to nie mięsień negatywny, to inna tkanka. Lepsze są na to tabaty i inne szybkie interwały, trening siłowy+ zaadresowanie problemów hormonalnych i żywieniowych.

Matii
Zasłużeni

Postprzez Matii » 10 cze 2015, o 23:14

Przy ćwiczeniu brzucha nie spalasz tyle kalorii, by uwidocznić brzuch, za mała to jest partia.Ponadto jak chłopaki wyżej pisali, a6w katuje kręgosłup, a szczególnie jak niektóre łepki nie potrafią tego robić.

Gratki Malczyk :) Ja właśnie od początku lutego schudłem już 18kg, a oponka dalej jest. Jednak postaram się wytrwać dalej w tej reduce i doebać to gówno kompletnie. Generalnie po 3 miechach na siłce jak byś był sucharkiem kompletnym, to byś zauważył, że i łapka coś urosła itd, ale jak już coś tam sobą reprezentowałeś, miałeś normalną budowę ciała to nic się nie zobaczy, ale trzeba dalej naparzać :) Jednak widzę, że dużo mi spadło i tak, bo wszystkie spodnie, które w lutym bez paska nosiłem, to teraz spadają ze mnie nawet z paskiem, więc muszę dziurki dorobić xd

Generalnie chłopaki, jak chcecie się sprawdzić na ile macie silny brzuch, to polecam https://www.youtube.com/watch?v=44mgUselcDU
Lecz proszę mnie nie wyzywać, jak przez kolejne dni będzie was brzuch bolał :) no i nie machać głową przy spięciach, bo to nie o to chodzi xd

GreenUp
Zasłużeni

Postprzez GreenUp » 11 cze 2015, o 00:52

Matii a co sądzisz o tym zestawie? http://www.fabrykasily.pl/Frank_Medrano ... rzuch-6018
Warto robić czy się raczej nie opłaca?

Matii
Zasłużeni

Postprzez Matii » 11 cze 2015, o 09:25

Wydaje się spoko, ale musisz poprawnie wsio robić. Przy pierwszym ćwiczeniu musisz mocno brzuch spinać, jakbyś chciał pępkiem dotknąć do kręgosłupa. Próbuj Pan próbuj, a jak uznasz z czasem, że to za mało, to albo przejdź do tego P4P co dałem lub wyższe poziomy, albo po prostu rób tego więcej niż jedną serie :)

Strus

Postprzez Strus » 11 cze 2015, o 17:55

Matii, te ćwiczenia to nie na siłę, ale na wytrzymałość.
Jak chcesz sprawdzić, czy jesteś mocny, to:
https://www.youtube.com/watch?v=G0ysNevIv0w nogi bardziej prosto, wolniej, z pauzą u góry i i dołu
https://www.youtube.com/watch?v=16a529mtX68

a może naprawdę bardzo mocny?
https://www.youtube.com/watch?v=njKXkuhY7_0

+hollow body, progresja aż do pozycji w staniu na rękach

Matii
Zasłużeni

Postprzez Matii » 11 cze 2015, o 17:59

l-sita jakieś 2 lata temu ćwiczyłem i chciałem do stania na rękach przejść, ale barki miałem wtedy za słabe :) Koło minuty pamiętam, że trzymać mi się udawało tą postawę, ale masakrycznie brzuch bolał na next dzień.

No i Panowie, pytanie dietetyczne, ostatnio bawię się trochę i zamiast ryżu czy kaszy gryczanej czy tam jakiejś innej, a to przez kilka dni kuskus jadłem, a teraz kaszę jaglaną. Jak według Was wypadają one na tle ryżu paraboiled, czy brązowego? Chodzi mi, co byście polecali, żebym w okresie redukcyjnym jadł. Kaloryczność podobna, Kuskus i Jaglana ma więcej białka i błonnika, walory smakowe trochę gorsze od paraboiled, ale tak czy siak przyjemnie się je. Jakieś macie informacje na ten temat?

Następna strona

Powrót do Hyde Park sportowy