Żużel

Chcesz podyskutować o sporcie?? Warcaby? Hokej? Bierki? Rzut beretem? Forum im. Shamana
Showon
Zasłużeni

Żużel

Postprzez Showon » 24 maja 2015, o 21:25

Co to się dzisiaj działo. Yahooo jak tam Wasz drim tim? <tancze> Nie wstyd za to drukowanie? Nicki już wypłatę dostał?
Dawno się tak nie cieszyłem. Ale mamy w tym sezonie drużyne <bije>
Obrazek

moff
Zasłużeni

Re: Żużel

Postprzez moff » 25 maja 2015, o 08:27

Akcja z Łagutą to było przegięcie :/
Ogólnie obydwa transmitowane mecze na bardzo duży plus <spoko>
Czekając na sezon 2017/18... o ile stary nie przedłuży jeszcze kontraktu.

Showon
Zasłużeni

Postprzez Showon » 25 maja 2015, o 12:54

Też tak na początku myślałem, później trochę zmieniłem zdanie, Pawlicki mógł uniknąć tego upadku, ale nie chciał odpuścić. Próby zemsty Przemka troche idiotyczne. Mało tego jak Pawliccy trochę głowy nie ostudzą to skończą jak ich tata. Szkoda by było, bo to chyba dobre chłopaki.

A wybór spotkań przez nc+ pierwszy raz w tym sezonie trafiony. Tylko ten komentarz Krzystyniaka...
Obrazek

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 25 maja 2015, o 16:44

Jazda bez głowy jakby miało nie być jutra. Lubię Pawlickich ale ich jazda za bardzo zaczyna mi przypominać Pedersena. To nie wróży dobrze. Mi chodziło o dwukrotne powtarzanie idealnego startu Łaguty. Przy trzecim podejsciu sędzie dopiął swego ale w bardzo żenujący sposób. To był prawdziwy skandal.

Showon napisał(a):A wybór spotkań przez nc+ pierwszy raz w tym sezonie trafiony. Tylko ten komentarz Krzystyniaka...

Pamiętam jeszcze jego starty w Pile, ale słuchać się go nie da :D

Showon
Zasłużeni

Postprzez Showon » 25 maja 2015, o 17:49

moff napisał(a):Mi chodziło o dwukrotne powtarzanie idealnego startu Łaguty. Przy trzecim podejsciu sędzie dopiął swego ale w bardzo żenujący sposób. To był prawdziwy skandal.

O to to tak. <piwo> Drukowanie. Ale trzeba powiedzieć, że problem nie występuje od wczoraj, ale wczoraj to już był szczyt kuriozum. Żaden przepis nie został złamany, stał nieruchomo. Sprawa powinna być w końcu ujednolicona i sędziowie powinni zacząć puszczać lotne, ale poprawne starty. Sam sędzia wiedział, że coś jest nie tak i nagiął chyba trochę przepisy nie wykluczając Griszy po drugim starcie, bo wydaje mi się, że w regulaminie jest tak, że 2 ostrzeżenia w tym samym biegu to wykluczenie.
Kolejnym przegięciem było bezczelne szykowanie koleiny przez Zengote, a potem nawet przez Pawlickiego. Nie włączone dwie minuty a Ci wbiegają sobie pod start... Tragedia, że sędzia od razu ich nie ukarał tylko na to pozwolił i to 3-krotnie. Potem nawet im pomagali łopatą <hahaha> jeszcze trochę i Zengota by tam walcem podjechał. Tragedia. Cieszę się, że Gajewski nie świrował że daliśmy rade mimo wszystko wygrać to sportowo, nie zwracając uwagi na brudne zagrywki byczków i być tymi prawymi i sprawiedliwymi :)
A przyznam się, że gdy Grisza wjechał w taśme to trochę straciłem wiarę, bo Paweł poza pierwszym startem potem nic nie jechał. A tu Pawełek show <serce> i walczymy dalej. Teraz czekać tylko na w pełni sprawnego Miedziaka, który już teraz jedzie bardzo dobrze i jeszcze żeby Holder dalej się rozjeżdżał i może być pięknie :)

A Krzystyniaka mam nadzieje, że władze nc+ też sluchały. Taki był stronniczy, że mi się nóż w kieszeni otwierał... I z jego yyyy...yyy...yy... dało by się książkę napisać.
Obrazek

ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Postprzez ArminVanBurczyk » 25 maja 2015, o 18:00

Co ta Stal :(

Showon
Zasłużeni

Postprzez Showon » 25 maja 2015, o 18:27

Odwróć tabelę i głowa do góry :)

Na blondynie Leszno już się kiedyś przejechało, Tarnów nawet bardziej, teraz Stal. Iversen i Zagar to takie małe fenomeny dla mnie. Nie wiem jak bardzo te tłumiki wpływały na jazdę i ile jest prawdy w tych różnicach, ale akurat Ci dwaj jeździli tylko na tych nie przelotowych. Pamiętam jak stosunkowo niedawno taki Zagar pozbawiał nas złota DMP.
Obrazek

Yahooo
Zasłużeni

Postprzez Yahooo » 26 maja 2015, o 07:06

Show nie ciesz się tak :D Rusiecki potrzebuje kasy to sprzedali mecz, bo wy w Toruniu punktów potrzebujecie. W PO i tak nikt nas nie przyjedzie <bije>

Yahooo
Zasłużeni

Postprzez Yahooo » 30 maja 2015, o 18:44

Jeżeli dzisiaj odwołają zawody Challenge IME w Lendavie to jutro jadą mecz tylko w Rzeszowie. Po pierwsze kto wpadł na pomysł, aby jechać zawody w jakiejś Lendavie... po drugie kierwa dlaczego takie zawody są ważniejsze od najlepszej ligi świata? :/

Showon
Zasłużeni

Postprzez Showon » 30 maja 2015, o 19:58

A jednak nie!
Jutro derby, z Grudziądzem, ale jednak derby <sex>
Obrazek

Yahooo
Zasłużeni

Postprzez Yahooo » 30 maja 2015, o 21:22

Na całe szczęście poszli po rozum do głowy i jutro jedziemy zgodnie z planem!

Najazd na ZG!

Obrazek

Yahooo
Zasłużeni

Postprzez Yahooo » 1 cze 2015, o 06:50

No i myszki zaorane. Mistrz może być tylko jeden. Chyba, że będzie jakaś kontuzja podczas PO.

WIELKA UNIA!

Show na mecz Apatora wpadła ponoć Elana? Prawda to?

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 1 cze 2015, o 09:28

Wczorajsze transmisje eleganckie.
Dobre ściganie ostatnio mamy <spoko>

Showon
Zasłużeni

Postprzez Showon » 1 cze 2015, o 11:04

Yahooo napisał(a):Show na mecz Apatora wpadła ponoć Elana? Prawda to?

Prawda. Ale jeszcze przed pierwszym biegiem wyszli.

Yahooo napisał(a):No i myszki zaorane.

Jechaliście widziałem nieźle wczoraj, ale myślę, że my z Pawłem w składzie też dalibyśmy sobie tam radę. ZG ma Jarka w niesamowitym gazie i Protas jak wino, ale nie na komplet. Poza tym to z takim AJ'em w składzie za dużo nie ugrają, imo mają się o co martwić.

moff napisał(a):Dobre ściganie ostatnio mamy

Dobre, dobre i to raczej na twardych torach <spoko>

+ dzisiaj Prezes Termiński: Myślę, że czas ujawnić tą informację aby zakończyć niepotrzebne spekulacje. Jak Państwo wiecie rozmowy z D.Wardem trwały od dłuższego czasu. W ostatni piątek Klub otrzymał oficjalną informację, że list intencyjny/porozumienie pomiędzy D.Wardem a KS Toruń zostało podpisane. Kopia dokumentów dotarła już do Klubu. Zgodnie z ustaleniami zarówno z D.Wardem jak i z pozostałymi zagranicznymi zawodnikami naszej drużyny, D.Ward będzie zawodnikiem rezerwowym. Jeśli forma któregoś z naszych zawodników się pogorszy lub - odpukać - wydarzy nam się coś losowego, D.Ward będzie mógł takiego zawodnika zastąpić. Reasumując - mogę potwierdzić, że D.Ward pozostaje w Toruniu. Korzystając z okazji, chciałbym wszystkim Państwu podziękować za wczorajszą frekwencje i wyrazić nieśmiałą nadzieję, że tendencja ta będzie utrzymana do końca sezonu. Pozdrawiam.
Obrazek

Yahooo
Zasłużeni

Postprzez Yahooo » 1 cze 2015, o 18:38

Będę 14 czerwca na meczu Toruń - Gorzów. Oczywiście będę trzymał kciuki za Apator, liczę na dobre widowisko :)

Następna strona

Powrót do Hyde Park sportowy