Żużel

Chcesz podyskutować o sporcie?? Warcaby? Hokej? Bierki? Rzut beretem? Forum im. Shamana
moff
Zasłużeni

Re: Żużel

Postprzez moff » 22 maja 2016, o 21:32

Mam nadzieje, że uda się uratować Krystiana. Jest na bloku operacyjnym.
Tak... od siły uderzenia zerwało kask z głowy najmłodszego Rempały...
Jest naprawdę poważnie. Prezes Unii potwierdził, że stan młodego jest bardzo ciężki.

https://www.youtube.com/watch?v=Lr7Ec4Nbvpg
Czekając na sezon 2017/18... o ile stary nie przedłuży jeszcze kontraktu.

Showon
Zasłużeni

Postprzez Showon » 22 maja 2016, o 21:42

Wielka tragedia, oby młody z tego wyszedł.
Obrazek

ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Postprzez ArminVanBurczyk » 22 maja 2016, o 21:46

ten woryna co odjebal...

Showon
Zasłużeni

Postprzez Showon » 22 maja 2016, o 21:50

No też myślę, żę trochę kryminał. Brak doświadczenia, poza tym sam sprowokował tą sytuacje. Pociągnąć to pociągnęło bo wypuścił ten motocykl. Ale teraz nie czas żeby się nad chłopakiem pastwić, najważniejsze, żeby Krystian do zdrowia wrócił.
Obrazek

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 22 maja 2016, o 22:05

Woryna ma papiery do jazdy ale ktoś powinien z nim usiąść i porozmawiać bo to nie pierwszy raz jak kogoś kasuje... Ciężka sprawa z młodym. Pamiętam jak ojciec po meczach Orła dawał mu na "500" siadać i robic kółka. Miał wtedy 12-13lat. Owacje dostawał na stojąco. Już wtedy było widać, że stary od początku pilnował sylwetki na motorze... Oby operacja się powiodła. Wystraszy tragedii w ostatnich latach.

PS - Doyle jednak dopiął swego i ma przerwę. Podobno złamana noga. Przypomina to jego upadek z sgp jak tez go maszyna pociągnęła jak worek ziemniaków.

ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Postprzez ArminVanBurczyk » 22 maja 2016, o 22:11

TYLKO GORZÓW! STAL KS! Falubaz poległ i gitara.

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 22 maja 2016, o 22:16

Prezes Unii właśnie live się wypowiadał. Stan krytyczny. Krwiak i obrzęk mózgu. Operacja trwa od ponad godziny. Było trzeba "otworzyć" czaszkę aby ciśnienie go nie zabiło. Mam nadzieje, że jutro pojawią się pozytywne informacje. Nadzieja w młodym organizmie... AvB ja o niczym innym nie jestem wstanie myśleć. Cała rywalizacja sportowa zeszłą na dalszy plan.

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 23 maja 2016, o 14:55

Mecz Tarnowa z Zieloną Górą odwołany. Podobno temat Krystiana to przeszłość... Niestety.
Pozostaje czekać na oficjalny komunikat. Szpitale mają procedury w takich przypadkach.
Grupa lekarzy orzeka śmierć pnia mózgu przed odłączeniem od aparatury.
Niestety pozostaje czekać... nic oficjalnie się nie pojawi przez pewien czas.
Nieoficjalnie jest tragedia Panowie.
Prawdziwa tragedia.

Na zdjęciach widać, że nie zapiął kasku z tego całego zamieszania przy zmianie motocykla. Gdyby nie ten detal to pewnie by na potłuczeniach się skończyło. Tamten sezon ciężko się skończył... ten jeszcze gorzej zaczął. :(

....

Showon
Zasłużeni

Postprzez Showon » 23 maja 2016, o 15:15

Skąd masz takie info? Ja jestem w kontakcie z toruńskim środowiskiem i nadal nie ma informacji o śmierci, mimo, że jest tragicznie. Nie spiesz się i nie pisz takich rzeczy.
Obrazek

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 23 maja 2016, o 15:41

Showon napisał(a):Skąd masz takie info? Ja jestem w kontakcie z toruńskim środowiskiem i nadal nie ma informacji o śmierci, mimo, że jest tragicznie. Nie spiesz się i nie pisz takich rzeczy.

Podobno od mechaników i rodziny wypłynęło info. O 14 miało być zebranie lekarzy.
Informacja ze szpitala też mówią, że tylko cud może go uratować...

OnlyAfc
Administrator

Postprzez OnlyAfc » 23 maja 2016, o 16:54

Unia Tarnów ŻSSA napisał(a):W dniu wczorajszym do późnych godzin nocnych wraz z Krystianem, Jackiem i jego bratem Tomkiem obecni byli w szpitalu prezes Łukasz Sady, trener i kierownik drużyny. Około 4 nad ranem wrócili do Tarnowa na kilka godzin. Już około południa prezes klubu powrócił do jastrzębskiego szpitala.
W tej chwili stan Krystiana Rempały nie uległ żadnej poprawie, jednakże klub czyni wszystko, co w jego mocy aby pomoc w zaistniałej sytuacji. Obecnie do Jastrzębia drogą lotniczą transportowany jest kolejny lekarz specjalista z Bydgoszczy. Wszyscy wierzymy i czekamy.
Prezes Łukasz Sady dziękuje sponsorom klubu, w tym szczególnie właścicielowi firmy DEKER oraz Rafałowi Sonikowi za pomoc w szybkim zorganizowaniu samolotu. Ogromne słowa podziękowań należą sie Prezesowi ROW Rybnik Krzysztofowi Mrozkowi oraz Łukaszowi Rozborskiemu z Grupy Azoty.
Klub prosi kibiców o cierpliwość i modlitwę.

Nikoś
Zasłużeni

Postprzez Nikoś » 23 maja 2016, o 18:02

Ten debilny i nudny "sport" powinien być prawnie zakazany. Z moich składek idzie kasa na leczenie tych kolesi, bo se jeden z drugim kasku zapomniał zapiąć.

Showon
Zasłużeni

Postprzez Showon » 23 maja 2016, o 18:55

Na marne by profesora Harata nie ściągali. Jest w rękach jednego z najlepszych jak nie najwybitniejszego neurochirurga w Polsce. Zrobią co się da, trzeba jeszcze wierzyć.
Obrazek

Żurek

Postprzez Żurek » 23 maja 2016, o 21:45

Byłem na stadionie.

Przerażająca była ta cisza po wypadku na pełnym obiekcie i ten widok spadającego kasku...

Moff - Możesz pokazać te zdjęcie?

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 24 maja 2016, o 07:49

@up - http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/zdjeci ... nia-tarnow

@show - jak widać Twoje info miało pokrycie, dalej jest nadzieja i trzeba liczyć, że stanie się cud jak z P.Winiarzem!

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park sportowy