Temat o Owsiaku i WOŚP.

Miejsce do rozmów wszystkich o wszystkim. Forum im. K14.
Nikoś
Zasłużeni

Re: Lukas Podolski

Postprzez Nikoś » 3 cze 2015, o 14:38

Oj no a za co niby owsiakowe prezesiki takich fundacji kupią sobie jacht, nowy samochód i za co niby polecą na wakacje na hawaje? Myśl też o nich, a nie tylko o tych chorych, biednych ludziach.

OnlyAfc
Administrator

Postprzez OnlyAfc » 3 cze 2015, o 16:05

Ja pierdziele, jednak zawiść ludzka nie zna granic.
Kurde Nikoś, jak ja bardzo nie zgadzam się z twoimi poglądami, nawet sobie nie wyobrażasz :D

Marudzenie na Owsiaka jest tak zjebane, że aż nie wiem jak to nazwać.
Nie życzę ci nigdy, żeby ktoś z twojej rodziny potrzebował sprzętu, który kupiła fundacja Owsiaka, ale jeśli kiedyś się to zdarzy, to zastanów się kilka razy, zanim napiszesz takie pojebane tezy.

Afc

Postprzez Afc » 3 cze 2015, o 16:39

można jednocześnie pomagać dzieciom i być złym człowiekiem

OnlyAfc
Administrator

Postprzez OnlyAfc » 3 cze 2015, o 17:27

Afc napisał(a):można jednocześnie pomagać dzieciom i być złym człowiekiem

Jeśli dzięki sprzętowi z jego fundacji lekarze mogli uratować setki żyć ludzkich, to bardzo mam wyje..ne czy przy okazji kupił sobie samochód albo pojechał na wycieczkę.

Chociaż z tych zarzutów które mu stawiają, o nie wiadomo jakie rozchody, dziwne spółki itd. to wybronił się bez najmniejszych problemów.
Zawsze znajdzie się stado zawistnych hejterów, którym wszystko nie pasuje.

Nikoś
Zasłużeni

Postprzez Nikoś » 3 cze 2015, o 17:30

OnlyAfc napisał(a):Nie życzę ci nigdy, żeby ktoś z twojej rodziny potrzebował sprzętu, który kupiła fundacja Owsiaka, ale jeśli kiedyś się to zdarzy, to zastanów się kilka razy, zanim napiszesz takie pojebane tezy.

A ja Tobie nie życzę, żeby ktoś z twojej rodziny potrzebował sprzętu do leczenia, którego w szpitalu nie ma, bo Owsiak wypompował z swojej fundacji kasę do lewych firm pozakładanych przez jego żonę, kasę która mogła iść na ten sprzęt ale lewacki skurwysyn wolał kupić sobie nowy jacht, niż pomóc chorym ludziom.

OnlyAfc napisał(a):wybronił się bez najmniejszych problemów.

No chyba nie :D

OnlyAfc
Administrator

Postprzez OnlyAfc » 3 cze 2015, o 17:57

Kurde, wszyscy trąbią o jachcie i domie na florydzie owsiaka a nikt nigdy nie pokazał choćby jednego dowodu na to, że takowy sobie kupił.
Z tego co wiem, to ten owsiak mieszka w mieszkaniu na ursynowie, kupionym na kredyt :)

Turek44
Zasłużeni

Postprzez Turek44 » 3 cze 2015, o 18:10

OnlyAfc napisał(a):Z tego co wiem, to ten owsiak mieszka w mieszkaniu na ursynowie, kupionym na kredyt :)

w 115m ''luksusowym apartamencie'' wartym ok. miliona zł <spoko>
If you only knew the power of the dark side! Obrazek

Nikoś
Zasłużeni

Postprzez Nikoś » 3 cze 2015, o 18:59

Mam nadzieję, że jak prawica dojdzie już do władzy, to będzie się zamykać we więzieniach takich parszywych złodziei grających na ludzkich emocjach, jak pan Judek Owsiak.

OnlyAfc
Administrator

Postprzez OnlyAfc » 3 cze 2015, o 20:03

Kurde, jak polaczki lubią zaglądać innym do portfela.

Turek44 napisał(a):w 115m ''luksusowym apartamencie'' wartym ok. miliona zł

I co z tego. Mój znajomy kupił sobie podobnej wartości mieszkanie na kredy z pensji programisty i co? Mam go linczować za to, bo ma więcej?

Wy byście chcieli, żeby każdy społecznie wszystko robił a żywił się powietrzem i satysfakcją.
Ja widze wymierne korzyści z fundacji Owsiaka i mi to w zupełności wystarcza. Gdyby przez lata nie organizował zbiórek to do tej pory w szpitalach nic by nie było. Nikoś, byłeś kiedyś w polskim szpitalu? Ja byłem leczony przy użyciu sprzętu z Orkiestry, więc nikt mi nie powie, że Owsiak to oszust i złodziej.

PS. przenoszę dyskusję do innego tematu, bo to nie jest odpowiednie miejsce. Zostawmy ten wątek dla Podolskiego :)

Mam nadzieję że żadna radykalna prawica nigdy w Polsce do władzy nie dojdzie. Mieliśmy kiedyś w niemczech i włoszech przykłady, co się wtedy dzieje.

OnlyAfc
Administrator

Temat o Owsiaku i WOŚP.

Postprzez OnlyAfc » 3 cze 2015, o 20:04

Przenoszę tutaj dyskusję z tematu o Podolskim.
Zaczęło się o zdania Afc
Afc napisał(a):oddawanie na fundacje charytatywne jest kompletnie bez sensu, lepiej jakby zatrzymał tę kasę i wydał ją bezpośrednio na pomoc potrzebującym

Afc

Re: Temat o Owsiaku i WOŚP.

Postprzez Afc » 3 cze 2015, o 20:56

OnlyAfc napisał(a):Wy byście chcieli, żeby każdy społecznie wszystko robił a żywił się powietrzem i satysfakcją.

w końcu taka powinna być istota fundacji CHARYTATYWNEJ, prawda?

OnlyAfc napisał(a):Ja widze wymierne korzyści z fundacji Owsiaka i mi to w zupełności wystarcza. Gdyby przez lata nie organizował zbiórek to do tej pory w szpitalach nic by nie było. Nikoś, byłeś kiedyś w polskim szpitalu? Ja byłem leczony przy użyciu sprzętu z Orkiestry, więc nikt mi nie powie, że Owsiak to oszust i złodziej.

jedno wcale nie wyklucza drugiego, poza tym - to nie jest fundacja, to po prostu dobry biznes

Nikoś
Zasłużeni

Postprzez Nikoś » 3 cze 2015, o 21:02

Dlaczego temat jest podpisany moją godnością, skoro go nie założyłem?
Proszę Pana Administratora o założenie sobie pod swoim nazwiskiem tematu o tym parszywym skurwysynie w czerwonych spodniach, bo ja nie chcę mieć z tym nic wspólnego.

CWP.

OnlyAfc
Administrator

Postprzez OnlyAfc » 3 cze 2015, o 21:06

Przenosiłem posty, ty dyskusję o Owsiaku zacząłeś, nie marudź.

WALIMDYNX

Postprzez WALIMDYNX » 3 cze 2015, o 21:12

nie czytam
nie ogladam
nie głosuje
nie wrzucam złamanego grosza
"And I'm not cocky, I'm confident
So when you tell me I'm the best it's a compliment"

MarcinAFC
Zasłużeni

Postprzez MarcinAFC » 3 cze 2015, o 21:13

Nikoś swoimi durnymi wywodami, które nikogo nie obchodzą, robi burdel na forum. Skończ już bo to nudne się zrobiło.
"I had Lauren behind me, if anyone kicked me, he would kick the shit out of him." - Freddie

Następna strona

Powrót do Hyde Park