Skąd ściągnąć mecz?

Miejsce do rozmów wszystkich o wszystkim. Forum im. K14.
blizzarder

Skąd ściągnąć mecz?

Postprzez blizzarder » 8 sie 2015, o 01:35

Jutro pracuję, a o 13:45 kury grają z kur*ami, a może kur*y z kur*ami. Nieważne. Moje pytanie do Was jest następujące. Czy jest jakaś strona z której można ściągnąć cały mecz z polskim komentarzem i w przyzwoitej jakości w taki sposób, aby nie poznać wyniku meczu? W sensie żeby nie było w tytule "Tottenham - Manchester United 3-2 pobierz" :P

Wiem, że kiedyś na forum Liverpoolu ktoś wrzucił link do strony gdzie było mnóstwo meczów do pobrania w dobrej jakości i z polskim komentarzem. Zaznaczę, że nie wiem co to są torrenty, dlatego wolałbym normalną stronę.

Cmlo

Re: Skąd ściągnąć mecz?

Postprzez Cmlo » 8 sie 2015, o 01:45

blizzarder napisał(a):Zaznaczę, że nie wiem co to są torrenty

<tancze>
Make it simple, but significant

blizzarder

Postprzez blizzarder » 8 sie 2015, o 08:45

Wszystko czego mi trzeba bylo zawsze na peb albo chomikuj. W gry gram bardzo rzadko dlatego je kupuje, do muzyki mam natomiast Spotify i tam jest prawie wszystko. Filmy ogladam na kinomanie. Nie byly mi nigdy potrzebne torrenty.

Szczerze mowiac mam nc+, ale jak budowalem dom, to mi fachowiec puscil 1 kabel w scianie zamiast 2 i nie moge jednoczesnie ogladac i nagrywac dwoch programow, a zal mi wiercic dziure i chamsko puszczac kabel sciana. Mimo wszystko bede chyba musial to zrobic.... :/

ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Postprzez ArminVanBurczyk » 8 sie 2015, o 09:41

po co ogladac ten mecz?

GreenUp
Zasłużeni

Postprzez GreenUp » 8 sie 2015, o 11:03

Na livefootballvideo zawsze jest każdy mecz do paru godzin. :)

Nikoś
Zasłużeni

Postprzez Nikoś » 8 sie 2015, o 13:07

blizzarder napisał(a):ale jak budowalem dom, to mi fachowiec puscil 1 kabel w scianie zamiast 2 i nie moge jednoczesnie ogladac i nagrywac dwoch programow, a zal mi wiercic dziure i chamsko puszczac kabel sciana.

Ja mialem ten sam problem i mam tera w jednym kablu dwa sygnały. Wystarczy kupić splittery.

Powrót do Hyde Park