Linkedin

Miejsce do rozmów wszystkich o wszystkim. Forum im. K14.
J.J. Malkins

Linkedin

Postprzez J.J. Malkins » 8 lis 2016, o 13:03

Heja,

kto ma to korpo-narzędzie? Mogę powysyłać zapro, to moje pierwsze ever konto spolecznosciowe, zalozone by zarabiać miliony pengi.

BTW fajne, że takie AFC i inne headhunterki się do mnie sami zgłaszają. Doceniam siłę tego gówna.

miniroch
Zasłużeni

Re: Linkedin

Postprzez miniroch » 8 lis 2016, o 13:32

Obrazek

Też uwielbiam, gdy zgłaszają się do mnie Satyananyanyanyanyay. Bardzo mi to schlebia.
Również polecam to narzędzie <piwo>

Dzidzio
Zasłużeni

Postprzez Dzidzio » 8 lis 2016, o 15:53

A do czego dokładnie to służy? Ja mam golden-line podobne to?

miniroch
Zasłużeni

Postprzez miniroch » 8 lis 2016, o 16:17

To samo, tylko z tego co mi mówił mój ex-szef GoldenLine to bardziej nk, a Linked to fejsbuk. Znaczy się LinkedIn jest mega światowy (w sumie mogę potwierdzić).

J.J. Malkins

Postprzez J.J. Malkins » 8 lis 2016, o 18:09

Goldenline to bardziej wiejsko-polska wersja linkedina.

Szini
Zasłużeni

Postprzez Szini » 9 lis 2016, o 00:07

Ziom z mojej obecnej firmy mówił żebym założył tego Linkedina to korpo same będą do mnie walić drzwiami i oknami.

Riczi

Postprzez Riczi » 9 lis 2016, o 00:43

Goldenline to chyba trup od dłuższego czasu i nic się tam nie dzieje poważnego? Ja z racji wykonywanego do niedawna rzemiosła sprzedazowego, przez kilka lat od 2010 chyba, LinkedIn to bylo moje podstawowe narzędzie pracy było i caly dzien w przeglądarce okno otwarte. Ostatnio rzadziej zaglądam ale polecam gorąco aspirujacym ludziom sukcesu :D

OnlyAfc
Administrator

Postprzez OnlyAfc » 9 lis 2016, o 10:23

Ja dostaje miesięcznie przynajmniej 10-15 propozycji pracy przez Linkedin, przez Goldenline też się czasem odzywają.
Jeśli chodzi o Goldenline to tam forum nie jest głupie, czasem można przydatne rzeczy wyczytać :)
Riczi napisał(a):Goldenline to chyba trup od dłuższego czasu i nic się tam nie dzieje poważnego?

Nie zgodzę się chyba

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 9 lis 2016, o 10:38

Czas się samemu przekonać <spoko>
Czekając na sezon 2017/18... o ile stary nie przedłuży jeszcze kontraktu.

Dzidzio
Zasłużeni

Postprzez Dzidzio » 9 lis 2016, o 10:40

Mnie z Golden-Line wypatrzyła jakaś babeczka z firmy rekrutującej, już mnie umwawiała na 4 rozmowy o pracę, ale powiedziałem, żeby dała sobie spokój bo nie chcę zmieniać. Ale tak bezpośrednio przez sam portal nikt się nie odzywał.

Afc
Zasłużeni

Postprzez Afc » 11 lis 2016, o 00:04

J.J. Malkins napisał(a):BTW fajne, że takie AFC

jeżeli nie pracujesz w branży finansowej, to się nie zgłaszam, ja nie zajmuję się plebejskimi rekrutacjami

miniroch napisał(a):To samo, tylko z tego co mi mówił mój ex-szef GoldenLine to bardziej nk, a Linked to fejsbuk. Znaczy się LinkedIn jest mega światowy (w sumie mogę potwierdzić).

inaczej - LinkedIn to portal bardziej dla specjalistów, menedżerów, dyrektorów, za to Goldenline to fajne miejsce dla ludzi "mniejszych" - to polski portal i tam profile mają kandydaci mniejszego sortu, jest tam bardzo dużo np. przedstawicieli handlowych, których znowu nie ma na LinkedInie

jest jeszcze kilka innych fajnych stron - np. branded.me albo angel list, generalnie warto mieć profile na takich stronach i być jak najbardziej widocznym, można tam poznać bardzo ciekawych ludzi i nawiązać fajne znajomości

jeżeli robicie konto na LinkedInie, róbcie profil po angielsku - rekruterzy korzystający z LI stosują w 99% angielskie słowa kluczowe, za to na Goldenline na odwrót - profil w 100% po polsku

Powrót do Hyde Park