Wydarzenia kulturalne

Miejsce do rozmów wszystkich o wszystkim. Forum im. K14.
deadmau5
Zasłużeni

Wydarzenia kulturalne

Postprzez deadmau5 » 22 maja 2017, o 16:23

Kiedyś był temat o koncertach ale przepadł więc zakładam nowy lekko rozszerzony.

W sobotę byłem na Hans Zimmerze. I myślę że już żaden koncert nie wywrze na mnie takiego wrażenia. To jak pojechać na wakacje na Malediwy bądź inne ekskluzywne wakacje a potem do Marsa Salam.
Na początku sądziłem że będzie to typowa symfonia. Ale zaskoczyli mnie na maksa. Owszem towarzyszy im skład orkiestry, chór itp. Ale są też gitary, perkusja i bas. I są wykorzystywane często. Całość składa się z minimum 40 muzyków. Przed każdą aranżacja które trwają około 15 minut z każdego filmu Hans opowiadał historię soundtracka co też jest fajna ciekawostką. Każda jest skomponowana na nowo i nie brzmi tak jak te które można usłyszeć na oryginalnych krążkach. Większość jest bardziej rockowa ale też slychac brzmienia elektroniczne. Gra świateł dobre nagłośnienie chór gitary i symfonia w najlepszym wykonaniu. Po prostu miód dla moich uszu!!! Było konkretnie. Polecam serdecznie
Edyta
Siedzieliśmy w pierwszym rzędzie i bardzo polecam te miejsca bo nie dość że odbiór świetny to i jest na kim oko zawiesić <spoko>

Mayday
Zasłużeni

Re: Wydarzenia kulturalne

Postprzez Mayday » 22 maja 2017, o 17:20

Właśnie ja się zastanawiałem czy przypadkiem nie wybrać się na jego koncert. Kiedyś na pewno się wybiorę szczególnie po tym co napisałeś :) Odstraszył mnie termin (bo mi nie do końca pasował) i cena :/ Trochę zazdroszczę, ale nie powiem zachęciłeś mnie jeszcze bardziej :)
Obrazek

deadmau5
Zasłużeni

Re: Wydarzenia kulturalne

Postprzez deadmau5 » 22 maja 2017, o 19:41

Mayday napisał(a):Właśnie ja się zastanawiałem czy przypadkiem nie wybrać się na jego koncert. Kiedyś na pewno się wybiorę szczególnie po tym co napisałeś :) Odstraszył mnie termin (bo mi nie do końca pasował) i cena :/ Trochę zazdroszczę, ale nie powiem zachęciłeś mnie jeszcze bardziej :)

Jak możesz to idź. Takie wydarzenie nie następuje co miesiąc. Poza tym to co zobaczysz i usłyszysz jest warte wydanych pieniędzy. To prawda, tanio nie jest. Chyba najdroższy koncert na jakim byłem ale też miejscówki mieliśmy najlepsze. Ale nie żałuję ani jednej wydanej korony.

Powrót do Hyde Park