Co ogląda kanonier?

Miejsce do rozmów wszystkich o wszystkim. Forum im. K14.
TheGunner

Re: Co ogląda kanonier?

Postprzez TheGunner » 25 lip 2017, o 08:06

WOW, poczułem się trochę jak na Filmwebie <spoko> Mimo niezbyt przychylnych recenzji z Waszej strony, w weekend i tak chyba wybiorę się na dziełko Nolana. <tipwink>

miniroch
Zasłużeni

Postprzez miniroch » 25 lip 2017, o 10:02

Abel napisał(a):A Krol artur to jawna beka, ruchanie madony robi swoje

A coś więcej, czy ujowe, bo tak?

Btw., mocno polecam "Baby Driver", o ile sama muzyka zupełnie mi nie podchodzi, tak w połączeniu z wizją reżysera robi super wrażenie. Scenariuszowo trochę leży, ale nie o to w tym filmie chodzi. I sceny z samochodami robią robotę, w przeciwieństwie do ostatnich x Fast & Furious.

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 25 lip 2017, o 11:05

Baby Driver +1 <spoko> Genialny pomysł z tym połączeniem muzyki z akcją. Edgar Wright jeszcze mnie nie zawiódł :)
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

Abel

Postprzez Abel » 25 lip 2017, o 13:12

miniroch napisał(a):
Abel napisał(a):A Krol artur to jawna beka, ruchanie madony robi swoje

A coś więcej, czy ujowe, bo tak?.

Ja richiego jako rezysera szanuje mocno, Porachunki i Przekret klasyki ktore zmienily kino i zdefiniowaly nowoczesna komedie kryminalna. Co do krola artura to sa to poprostu popluczny, gdyby nie 2 sceny to nawet nie ogarnal bym, ze to jego film. Ostatnia walka to jak jakas kopia nedznej gry z lat 90. Power upy i transformacje, no ludzie. Od takiego ziomka oczekujmy czegos przynajmniej przyzwoitego.
Podpis niezgodny z regulaminem. Sorry Qbson.

miniroch
Zasłużeni

Postprzez miniroch » 25 lip 2017, o 18:07

Serio, dziwią cię "power upy" w Królu Arturze? Mówimy o fantasy, tam to nie jest chyba żadna supernowość. I chyba nie da się nie ogarnąć, że to film Ritchiego, patrząc na sceny walki chociażby. Totalnie nie mam pojęcia czego się spodziewałeś, ja czytałem o lekkiej, bardzo zjadliwej fantastyce i dokładnie to dostałem. Jak miałeś nadzieję na Wiedźmina czy innego Pana Lodowego Ogrodu, to chyba czegoś mocno nie doczytałeś.

Abel

Postprzez Abel » 25 lip 2017, o 20:35

To widocznie lepiej znasz jego filmografie, dla mnie to byl fil wlasnie zdeka lepszy od naszego polskiego wiedzmina z legendarnym smokiem. Czy mnie dziwia power upy? Tak ale nawet jesli zrobiono by to dobrze ba chociaz przyzwoicie to zamknal bym jape i czesc.
Nie ma co tu dluzej ladowac psa w chora dupe dla mnie jest be dla ciebie ok i na tym skonczmy.
Podpis niezgodny z regulaminem. Sorry Qbson.

Bóg

Postprzez Bóg » 28 lip 2017, o 20:31

Wojna o Planetę Małp <serce>

Polecam mega.

To jest chyba moja ulubiona trylogia filmowa i chyba jedyna w historii kina, w której każda kolejna część jest lepsza od poprzedniej i trzecia jest istną wisienką na torcie.

ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Postprzez ArminVanBurczyk » 29 lip 2017, o 14:13

Dunkierka do obejrzenia, ale szału nie ma.

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 18 sie 2017, o 19:12

Ozark - całkiem przyjemny serial Netflixowy. Fabuła podobna do Breaking Bad. Na razie wyszedł 1 sezon (10 odc.) i wciągnąłem go błyskawicznie.
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

Bóg

Postprzez Bóg » 18 sie 2017, o 19:22

Benson napisał(a):Na razie wyszedł 1 sezon (10 odc.) i wciągnąłem go błyskawicznie.

Mnie tak wciągnął, że w ostatni weekend zobaczyłem cały sezon. Też polecam. Ogólnie uwielbiam seriale dziejące się na amerykańskiej prowincji (pierwszy sezon True Detective <serce> ).

Btw - co jeszcze z netflixowych seriali jest godne uwagi? Pełno tego tam, a te co próbowałem oglądać to średnio na 1 sensowny przypadają 2 crapy.

Mayday
Zasłużeni

Postprzez Mayday » 18 sie 2017, o 20:02

Bóg napisał(a):
Benson napisał(a):Na razie wyszedł 1 sezon (10 odc.) i wciągnąłem go błyskawicznie.

Mnie tak wciągnął, że w ostatni weekend zobaczyłem cały sezon. Też polecam. Ogólnie uwielbiam seriale dziejące się na amerykańskiej prowincji (pierwszy sezon True Detective <serce> ).

Btw - co jeszcze z netflixowych seriali jest godne uwagi? Pełno tego tam, a te co próbowałem oglądać to średnio na 1 sensowny przypadają 2 crapy.

Ja dopiero obejrzałem jeden odcinek Detektywa. Zapowiada się nieźle.
Nie wiem co obejrzałeś, ale podobno 13 powodów i Stranger Things są spoko. Ja sam mogę polecić House of Cards. Jestem gdzieś w połowie 1. sezonu i póki co jest całkiem całkiem. Ale bardzo możliwe, że je wszystkie obejrzałeś, bo są na topie.
Obrazek

Szini
Zasłużeni

Postprzez Szini » 18 sie 2017, o 20:10

Te dwa wyzej sa bardzo spoko ktore podales. Ogladalem i bardzo mi sie podobaly. Troche 13 powodow sie dluzy w pewnym momencie ale i tak propsy.

Mayday
Zasłużeni

Postprzez Mayday » 18 sie 2017, o 20:28

A jak z house of Cards? Też oglądasz?
Obrazek

freelanc3r
Zasłużeni

Postprzez freelanc3r » 18 sie 2017, o 22:07

Mayday napisał(a):13 powodów

no offence ale to serial dla licealistów, max studentów europeistyki.
nowy sezon, nowe nadzieje, nowe rozczarowania, nowe choroby psychiczne.
CZEKAM!

Szini
Zasłużeni

Postprzez Szini » 19 sie 2017, o 09:07

No skoro jest o mlodych ludziach z liceum no to chyba o ich problemach powinno byc? Czego innego sie spodziewales?

Hoc tez ogladam ale juz mi sie troche dluzy. W sensie caly czas akcja sie kreci w ogol tego ze Frank jest sprytniejszy od reszty. Obecnie ogladam bardziej z przyzwyczajenia :p

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park