Plotki Transferowe

Dyskusje o propozycjach i spekulacjach transferowych dotyczących Kanonierów.
Jake
Zasłużeni

Re: Plotki Transferowe

Postprzez Jake » 11 lis 2017, o 14:19

Fekir jest uniwersalnym graczem i chociaż masz rację z jego obecnym ustawieniem za napastnikiem, to jednak w swoim najlepszym sezonie 14/15 latał jako drugi napadzior. Co ciekawe, podobno jakaś kontuzja pozbawila go pierwotnej szybkości.

Nawet gdyby Fekir miałby się przemeczyc z Wengerem przez sezon 18/19, to i tak warto go mieć. 24 lata, świetna chemia z Lacazette, może zastąpić i Ozila i Sancheza - to byłby dobry zakup.

NaliniAFC

Postprzez NaliniAFC » 11 lis 2017, o 15:54

Ja nawet czytałem że ojciec Fekira potwierdził że idzie do Arsenalu.

Clayyyton
Zasłużeni

Postprzez Clayyyton » 11 lis 2017, o 18:55

Wzmianka na wiki już usunięta.

NaliniAFC napisał(a):Ja nawet czytałem że ojciec Fekira potwierdził że idzie do Arsenalu.

I że to już ustalone? Coś śmierdzi.

Mafia
Zasłużeni

Postprzez Mafia » 11 lis 2017, o 19:58

Witamy za 3 lata.

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 11 lis 2017, o 21:12

Jestem bardzo ciekaw czy będą w zimie ruchy związane z Alexisem... Mesutem... Jackiem... pewnie nie ale lato zapowiada się bardzo ciekawe nie pod kątem potencjalnych wzmocnień (bo nie wierzę w nie), a prób załatania luk w kadrze po odejściach <piwo>
Czekając na sezon 2017/18... o ile stary nie przedłuży jeszcze kontraktu.

Mafia
Zasłużeni

Postprzez Mafia » 11 lis 2017, o 22:53

Mnie to już coraz mniej interesuje, zero emocji. Tak jakbym oglądał ukrytą prawdę albo jakieś dlaczego ja. Wyłączyłem emocje dopóki trenuje nas Wenger i dopóki właścicielem jest ta jebana amerykańska jankesowsko zjebana bulwa to tak będzie. kiedys sie czekało na mecze z mułami, czelsi, lfc czy kurami. teraz to juz nawet sie nie boje tych meczow tylko licze na mały wpierdol.

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 12 lis 2017, o 00:10

Mafia +1, mam to samo. Możemy kupić messiego i neymara, a grzyb i tak to zebie.
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

Geniu

Postprzez Geniu » 12 lis 2017, o 17:03

NaliniAFC napisał(a):Ja nawet czytałem że ojciec Fekira potwierdził że idzie do Arsenalu.

Był filmik na którym Aurier 2-3 (?) lata temu mówił, że idzie do arsenalu a skończył w PSG a teraz jest u kur. A był takim kibicem. Od zawsze, marzeniem gra u nas. Więc tak.. Jedyne potwierdzenie to fotka z koszulką w łapie (ewentualnie założoną) na stronie arsenalu.

I tak piejecie, że przemęczyć się 1,5 sezonu i siwy out. Za 1,5 sezonu siwy znów złoży autograf pod 2 letnią umową i znów w zimie będzie gadka 1,5 roku do wolności. Zejdźcie na ziemię. Do czasu aż nowy menadżer, nawet Franek Smuda, nie podpisze z nami kontraktu nie mam zamiaru jarać się czymkolwiek, bo ktokolwiek nie przyjdzie będzie grać po max roku piach. Mając zmysł taktyczny Wengera nic nie ugramy, bo świat poszedł do przodu. Równie dobrze mógłby wpaść Świr i krzyczeć do Ozila "Mesut już musimy na chaos".

Co do Alexisa i Ozila liczę, że odejdą w zimie. Obu zbyt lubię aby patrzeć jak się kaleczą u nas. Mogą iść nawet do Mulów i City bo za te 3-5 lat jak siwy odejdzie (oby) będą w wieku w którym będą powoli schodzić ze sceny i nie napsują nam zbyt wiele krwi.

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 29 lis 2017, o 14:33

http://zzapolowy.com/griezmann-autobiografia-pora-na-jakies-kroki/

Griezmann w swojej autobiografii napisał(a):W 2013 roku skaut Arsenalu, Gilles Grimandi, powiedział mi, że Arsene był mną bardzo zainteresowany. Tak bardzo, że odrzucałem wszystkie inne oferty. Czekałem, czekałem, dalej czekałem, aż w końcu nie było już żadnym newsów. Potem Grimandi znów zadzwonił i powiedział, że Wenger jest zainteresowany. Więc czekałem dalej… W końcu, na kilka godzin przed końcem okienka, było jasne, ze Arsenal mnie nie ściągnie. Nie spodobało mi się słuchanie czegoś, co na koniec i tak nie doszło do skutku.

grzyb <serce>

Geniu

Postprzez Geniu » 29 lis 2017, o 20:37

Albo setki innych osób. Równie dobrze Grimandi mógł spotkać w przelocie Wengera napomknąć mu o typku który zwie się Griezmann a Siwy mógł mu odpowiedzieć "dobrze, dobrze pogadamy później".

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 29 lis 2017, o 20:48

Masz rację, na pewno tak było.

brld
Zasłużeni

Postprzez brld » 5 gru 2017, o 16:10

Steven Nzonzi has been left out of the Sevilla squad ahead of Wednesday's Champions League match and has travelled to London to discuss a transfer. #Arsenal and #Everton interested (L'Equipe)

ma klauzulę £35m.

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 5 gru 2017, o 16:51

Dobre to? Bo pamiętam, że w Blackburn i Stoke świata nie zbawił. Chyba że to po prostu nasz obecny poziom.

brld
Zasłużeni

Postprzez brld » 5 gru 2017, o 17:13

Wysoki, silny, dobry w powietrzu, pracuje w odbiorze. Z tego co tu czytam jeszcze, to raczej nie gra wysokich piłek, podaje krótko. Formę chyba ma, zadebiutował w kadrze ostatnio.

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 5 gru 2017, o 17:15

Jeśli przejdzie do nas w zimę to wydaje mi się, że wraz ze starem nowego sezonu to wszystko co zostało napisane powyżej będzie nieaktualne <tipwink>
Czekając na sezon 2017/18... o ile stary nie przedłuży jeszcze kontraktu.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery i plotki