Bilety na mecz

Miejsce do dyskusji na bliżej nieokreślone tematy związane z Arsenalem. Forum im. Mariusza.
david970

Bilety na mecz

Postprzez david970 » 2 lis 2015, o 19:53

Witam.
Zgłaszam się z prośbą do osób które uczęszczały już w przeszłości na The Emirates.
Mimo tego że mieszkam w Anglii, to na The Emirates zawitałem jedynie raz (na Emirates Cup, więc nic szczególnego).
Teraz nadarza mi się okazja na taki wyjazd, gdyż w lutym przyjeżdża moja dziewczyna, która również chętnie by taki mecz zobaczyła.
Chciałbym wiedzieć jak wygląda zakup biletów na taki mecz. Czy jako członek 'Red membership' przypada bilet jedynie na mnie? Czy mogę jednak zakupić oba bilety na jeden 'Red membership'?
Jeśli nie to jaka jest dla mnie najlepsza opcja, abym zakupił bilety, z miejscami koniecznie obok siebie?
Interesuje mnie mecz z Southampton, więc myślę że kat. B lub C. Bilety jeszcze nie ruszyły, ale chcę być w pełnej gotowości ;)
Proszę o pomoc, i dziękuję z góry ;)

Benson
Naczelny pogromca *****

Re: Bilety na mecz

Postprzez Benson » 2 lis 2015, o 20:20

david970 napisał(a):Czy jako członek 'Red membership' przypada bilet jedynie na mnie? Czy mogę jednak zakupić oba bilety na jeden 'Red membership'?

Wydaje mi się, że możesz kupić 2 bilety na 1 kartę (to chyba zwiększa szanse na zakup 2 miejsc obok siebie), ale żeby wejść na stadion, ta druga osoba musi mieć swoja kartę. Niestety nie jestem tego pewny na 100%, bo zawsze kupowałem tylko dla siebie. Jeśli nikt Ci tu konkretnie nie odpowie, to próbuj zapytać Arsenal Poland Supporters Club albo bezpośrednio przez maila do klubu.
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

gorkigorki

Prośba o kupno biletu

Postprzez gorkigorki » 12 sty 2016, o 23:09

Witam. Wybieram się do Londynu. Z tego co wyczytałem to posiadasz kartę red. Czy byłbyś w stanie zakupić dla mnie bilet na Arsenal - Leicester City 13 lutego ?

Wiadomo że dla mnie to marzenie a nie posiadam karty członkowskiej.

proszę o odpowiedź.

pozdro !

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 13 sty 2016, o 12:57

Jeśli to wyżej było do mnie, to kupno biletu na mecz wygląda tak, że jest on "zapisywany" na karcie członkowskiej i to ją odbijasz na bramce przy wejściu na stadion, więc bez niej niczego nie zdziałasz. Możliwe, że są jakieś inne możliwości kupna biletu "papierowego", ale ja ich nie znam. Pytaj Arsenal Poland Supporters Club albo bezpośrednio przez maila do klubu.
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Postprzez ArminVanBurczyk » 13 sty 2016, o 13:33

może tak można kupić tylko te, co są na general sale?

Barciur

Postprzez Barciur » 16 sty 2016, o 06:26

Tak to działa.

Powrót do Arsenal