Potrzebuje pomocy w sprawie meczy Arsenal - Man City

Miejsce do dyskusji na bliżej nieokreślone tematy związane z Arsenalem. Forum im. Mariusza.
ciambel

Potrzebuje pomocy w sprawie meczy Arsenal - Man City

Postprzez ciambel » 23 lis 2015, o 20:47

Słuchajcie mam sprawę, jestem nowym red membershipem arsenalu nie mam obcykanych jeszcze zakupów biletów na mecz. Mogę na reda kupić bilet na Arsenal City ale nie wiem dlaczego nie mogę kupić 2. Czy dlatego, że próbuję kupić 2 na raz czy po prostu na reda można kupić tylko 1? Jest ktoś w stanie mi pomoć? Czytałem coś o opcji family ale nie wiem o co w tym chodzi. Potrzebuje jak najszybszej odpowiedzi i pomocy!

Benson
Naczelny pogromca *****

Re: Potrzebuje pomocy w sprawie meczy Arsenal - Man City

Postprzez Benson » 23 lis 2015, o 21:35

ciambel napisał(a):Mogę na reda kupić bilet na Arsenal City ale nie wiem dlaczego nie mogę kupić 2

Nie wiem na 100%, bo nigdy nie próbowałem, ale wydaje mi się, że można kupić większą liczbę biletów, tylko że każdy musi być przypisany do 1 membershipa.
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

deadmau5
Zasłużeni

Re: Potrzebuje pomocy w sprawie meczy Arsenal - Man City

Postprzez deadmau5 » 24 lis 2015, o 14:09

A mi się wydaje że jeden red jeden bilet. Jak wrócę do dkmu to slrawdzę. Ewentualnie moze to wynikać z faktu że nie ma już możliwości znalezienia dwóch miejsc obok siebie bo gdy zaznaczasz opcję dwóch biletów to wyszukiwarka automatycznie szuka w ten sposób.

Powrót do Arsenal