Kogo byś sprzedał/wywalił na zbity pysk?

Miejsce do dyskusji na bliżej nieokreślone tematy związane z Arsenalem. Forum im. Mariusza.

Kogo wywalić?

Ospina
9
5%
Cech
1
1%
Szczesny
4
2%
Debuchy
22
13%
Gibbs
10
6%
Koscielny
1
1%
Mertesacker
5
3%
Chambers
1
1%
Monreal
1
1%
Gabriel
3
2%
Jenkinson
17
10%
Coq
1
1%
Elneny
1
1%
Ox
6
3%
Ramsey
11
6%
Walcott
22
13%
Alexis
1
1%
Ozil
1
1%
Giroud
13
7%
Gnabry
10
6%
Campbell
2
1%
Welbeck
2
1%
Akpom
9
5%
Sanogo
23
13%

Liczba głosów : 176

marleyfan

Kogo byś sprzedał/wywalił na zbity pysk?

Postprzez marleyfan » 3 maja 2016, o 12:58

Prosta sprawa.

Kogo byście wywalili z klubu? Można zagłosować na każdego, ale wpisujcie swoje wybory również w postach niżej bo będzie ciekawiej.
Ostatnio edytowano 3 maja 2016, o 13:44 przez marleyfan, łącznie edytowano 1 raz

knote
Zasłużeni

Re: Kogo byś sprzedał/wywalił na zbity pysk?

Postprzez knote » 3 maja 2016, o 13:14

Szczęsny-dobra oferta i może odchodzić. W pewnym momencie myślałem, że zmądrzał i narodził się wielki bramkarz, myliłem się. 15mln funtów i out.

Debuchy- niech ginie.

Gibbs- pora ściągnąć młodego i porządnego zmiennika dla Monreala.

Walcott- to oczywiste, dość tego pseudo grajka. Gigantyczna tygodniówka, na boisku dno.

Sanogo, Akpom- nic z nich nie będzie.

W ankiecie brakuje Ramseya! On też musi odejść! Dobra oferta na stół i pora się pożegnać.
Ostatnio edytowano 3 maja 2016, o 13:16 przez knote, łącznie edytowano 1 raz
Wenger Out!

Afc
Zasłużeni

Postprzez Afc » 3 maja 2016, o 13:15

Ospina, Debuchy, Ox, Walcott, Gnabry, Campbell

po prostu żaden z nich nie jest zawodnikiem, który nadaje się do walki o najwyższe trofea

OnlyAfc
Administrator

Postprzez OnlyAfc » 3 maja 2016, o 13:16

To chyba logiczne, największe łamagi w zespole, czyli Giroud, Walcott, Gibbs, Sanogo i Jenkinson, do tego Debuchy, bo po prostu mi go szkoda, że się nie mieści u nas.
Dodatkowo podziękowałbym jednemu bramkarzowi i mimo wszystko uważam, że powinien to być Ospina, chociaż grał u nas naprawdę nieźle.

Dużo zmian nam potrzeba, mam nadzieję, że chociaż połowa z tych graczy odejdzie. Nie mam siły patrzeć szczególnie na Theo i wiecznie machającego rękami Żiru, który od pół roku gra okropne gówno.

marleyfan

Postprzez marleyfan » 3 maja 2016, o 13:32

Ospina - jak dla mnie bardzo przeciętny bramkarz jeżeli chodzi o ogólne umiejętności - ma swoje plusy i na pewno nie ma tragedii z nim w bramce, ale no kurde - możemy lepiej i chyba wolelibyśmy szkolić kogoś z potencjałem
Debuchy - po jego wypowiedziach w tym sezonie widać, że jest przedstawicielem wszystkiego co złe w tym zespole - wypadł ze składu czysto sportowo i narzeka, że się nie mieści i chce odejść nie robiąc nic by pokazać się z dobrej strony (jeden mecz zagrał i zero motywacji)
Gibbs - to samo co Ospina
Jenkinson - nie mieści się w WHU i wiem, grają dobry sezon, mają fajnych zawodników, ale u nas chyba też nic już nie zrobi
Ox - ma przebłyski, ale w tym wieku powinien już lepiej taktycznie ogarniać, ZWŁASZCZA, że niby ma grać w środku pola, a przeglądu nie ma w ogóle ... :/
Walcott - ile można ... o dziwo już Wenger wydaje się być nim sfrustrowany i pewnie odejdzie w tym okienku, ale znając życie weźmie go Guardiola i zrobi z niego drugiego Kuna
Giroud - tu chyba nikt nie będzie zdziwiony - ile ja na tym forum wylałem pomyj na niego jeszcze za czasów (według wielu) jego "świetności" u nas to nie zliczysz
Gnabry - fajnie się zapowiadał, ale to koniec
Sanogo - to chyba był jakiś wypadek przy pracy

Nie wymieniłem:
Szczęsny - wciąż się łudzę :(
Merte - może już i stary, ale bardzo doświadczony, a ile było narzekania, że wywalamy wszystkich doświadczonych zawodników i nie mają od kogo młodziaki się uczyć? myślę, że będzie zadowolony z ławki

freelanc3r
Zasłużeni

Postprzez freelanc3r » 3 maja 2016, o 13:40

co to za ankieta bez Ramseya a z wymienionym Alexisem? <lol>
napraw to
nowy sezon, nowe nadzieje, nowe rozczarowania, nowe choroby psychiczne.
CZEKAM!

marleyfan

Postprzez marleyfan » 3 maja 2016, o 13:44

Zmieniłem i skasowały się wszystkie głosy :( Zapomniałem, że mamy takiego zawodnika w ogóle <pasztet>

lukasz10

Postprzez lukasz10 » 3 maja 2016, o 14:17

Brak Arety i Flama na liście. Zapomniałeś o nich, czy już pewne, że odchodzą?

marleyfan

Postprzez marleyfan » 3 maja 2016, o 14:34

Arteta odchodzi na 100%, Flam na 99% jak dla mnie.

freelanc3r
Zasłużeni

Postprzez freelanc3r » 3 maja 2016, o 14:45

Ramsey - człowiek który na 2 imię powinien mieć "przeciętność", w 90% meczów absolutnie nic nie daje, a wręcz psuje, myślę, że kolo 20-30mln Ł można ugrać.
Walcott - tu szkoda strzępic ryja
Żiru - jego czas na Emirates powinien dobiec końca, dobry w grze głową, dobry w odgrywaniu z 1 piłki i.... tyle. Wolny, nieskuteczny, płaczliwy (ciągle leży i i szlocha, że ktoś go dotknął). granie tym panem w tym sezonie to jeden z głównych powodów tak kiepskiego sezonu (chociaż to nie wina Żwira, że mamy taki wybór w napadzie).
Gibbs - kolejny z gangu przeciętniaków, czas zakupić kogoś perspektywicznego lub "gotowca" do walki z miejsca o 1 skład.
Jenkinson - Stephen Hawking jest mniejszym paralitą niż on
Debuchy - zapowiadał się fajnie ale cóż, chłopak miał pecha, a my potrzebujemy kogoś solidnego za Hectora
Gnabry, Sanogo, Akpom - nic z tego chleba nie będzie, pogonić za grosze

najważniejsze pozbyć się Kota, Ramseya oraz Żiru, i zacząć przebudowę składu.
nowy sezon, nowe nadzieje, nowe rozczarowania, nowe choroby psychiczne.
CZEKAM!

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 3 maja 2016, o 14:51

Szczęsny - jakoś mnie irytuje :/ Problem w tym, że pewnie ani jemu, ani Ospinie nie widzi się pozycja nr 2, więc pewnie Kolumbijczyk odejdzie, a Szczęsny zostanie kolejny rok w Romie.
Debuchy - już go praktycznie nie ma.
Gibbs - słabe to.
Jenkinson - <lol>
Ramsey - pewnie byłaby szansa na sporą kasę za jego nieumiejętności.
Walcott - zróbmy wreszcie coś, co trzeba było zrobić kilka lat temu...
Campbell - mimo że w tym sezonie grał o wiele lepiej, niż bym się po nim spodziewał, to dalej uważam, że to nie jest ten poziom, który powinien u nas biegać. Zresztą jeśli grzyb zostanie, to dla Żoela i tak nie będzie miejsca.
***** - wiadomo.
Sanogo - to nie jest piłkarz.

OXa bym zostawił jeszcze rok, bo może (oby...) w końcu odpali.
Za Gnabry'ego pewnie dostalibyśmy teraz 20 piłek, więc nie ma sensu teraz go sprzedawać. Jeśli będzie mu coś wychodziło w nowym sezonie, to przynajmniej można by podbić cenę.
Żiru pokazał już wielokrotnie, że umie strzelać gole (w tym sezonie jest naszym najlepszym strzelcem). Teraz przeżywa najgorszy okres u nas i oczywiście to nie powinien być nasz nr 1, ale jako opcję 2 lub 3 zostawiłbym go.
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

brld
Zasłużeni

Postprzez brld » 3 maja 2016, o 16:29

Wilshere'a brakuje.

Gdybym miał pewność, że w miejsce tych zawodników pojawiliby się inni to

Walcott - niesamowity krok wstecz, czytelność i co najgorsze zbyt częsty brak zaangażowania, personifikacja naszego sezonu.

Gibbs - ogólnie uważam, że jest porządny jako nr 2 (chociaż trzeci mecz z rzędu nie mieści się na ławce), ale z racji wieku Monreala tak jak zostało napisane wyżej, może lepszym rozwiązanie byłby ktoś, to może się spokojnie ogrywać w pucharach z myślą o pierwszym składzie w przyszłości.

Giroud - kolejny sezon z przestojem, po zeszłym było to zajebiście niepokojące i powinno być wielkim alarmem dla Wengera, no to bulwa teraz niech się dobrze przypatrzy jak wygląda eskalacja problemu. Przez długie okresy czasu jeszcze uważałem, że nadaje się jako napastnik z ławki, czysto zadaniowy (bo Żir zdecydowanie ma zalety i imo nieczęsto spotykany zestaw skilli), ale teraz też już trzeba mieć wątpliwości. Każdy napastnik musi strzelać.

Zakładając, że pojawi się ktoś w miejsce Artety i przede wszystkim Flama to chyba wszystko.
Zaskakuje mnie bardzo skreślanie Gnabry'ego, Jenkinsona i Akpoma, dwóch pierwszych szczególnie.
Pamiętajmy co było najgorszego w grze Jenkinsona przed loanem - błędy własne. Grał regularnie w WHU 1,5 roku i to jest bardziej niż odpowiedni czas żeby to wyplewić. Może ten sezon nie był tak dobry jak wcześniejszy, a ostatnie tygodnie przed kontuzją słabe, ale wraca jako ograny RB.

edit
jeszcze Debuchy. Mówi, że Wenger nie był fair w stosunku do niego, lol. Czy może być coś bardziej fair niż stracić miejsce w składzie na rzecz typa, który gra lepiej?
Ostatnio edytowano 3 maja 2016, o 16:35 przez brld, łącznie edytowano 1 raz

OnlyAfc
Administrator

Postprzez OnlyAfc » 3 maja 2016, o 16:35

brld napisał(a):Pamiętajmy co było najgorszego w grze Jenkinsona przed loanem - błędy własne.

Tyle że przez 1,5 roku w WHU nic się nie poprawił w tym aspekcie. Nadal ten sam problem z błędami własnymi. Dużo ich popełnia i przez co wnerwia nie tylko kibiców AFC ale też WHU.
Ja osobiście nie widzę dla niego miejsca u nas, uważam, że może spokojnie klepać sobie w jakimś średniaku, my potrzebujemy gracza, który swoim "paralitycznym zachowaniem" na boisku nie sabotuje drużyny.

brld
Zasłużeni

Postprzez brld » 3 maja 2016, o 16:40

OnlyAfc napisał(a):Tyle że przez 1,5 roku w WHU nic się nie poprawił w tym aspekcie

Nie zgodzę się, w 14/15 poprawił się dokładnie w każdym aspekcie, nawet w defie :P Gdyby w tym sezonie utrzymał taką formę mielibyśmy piękne bogactwo na prawej obronie.

firoce

Postprzez firoce » 3 maja 2016, o 17:35

Gabriel - może się jeszcze ogarnie, ale jak dla mnie zbyt często zawala. Mertersacker i Chambers na ławkę, a obok Koscielnego nowy obronca, który powinien dobrze potrafić wyprowadzać piłkę.
Ramsey - minęło już wiele sezonów i poza jednym udanym sezonem ciągle mu coś brakowało. Trzeba przyjąć do wiadomości że to level za nisko na pierwszy skład. Ciekawe czy pod wodzą innego menadżera nie wyrósł by z niego naprawde świetny piłkarz?
Walcott - potrafi być użyteczny w rotacji, ale to ani to napastnik, ani skrzydłowy. Zarabia stanowczo za dużo i blokuje miejsce potencjalnemu nowemu transferowi.
Giroud - ogólnie to jest całkiem przyzwoity napastnik, ale potrzebujemy kogoś lepszego, i jeżeli mam wybierać to on powinien ustąpić miejsca nowemu napastnikowi
Sanogo,Debuchy, Jenkinson - out.
Dałbym szansę Oxowi, zważywszy na jego wiek i wymogi homegrown.

Następna strona

Powrót do Arsenal