Kogo byś sprzedał/wywalił na zbity pysk?

Miejsce do dyskusji na bliżej nieokreślone tematy związane z Arsenalem. Forum im. Mariusza.

Kogo wywalić?

Ospina
9
5%
Cech
1
1%
Szczesny
4
2%
Debuchy
22
13%
Gibbs
10
6%
Koscielny
1
1%
Mertesacker
5
3%
Chambers
1
1%
Monreal
1
1%
Gabriel
3
2%
Jenkinson
17
10%
Coq
1
1%
Elneny
1
1%
Ox
6
3%
Ramsey
11
6%
Walcott
22
13%
Alexis
1
1%
Ozil
1
1%
Giroud
13
7%
Gnabry
10
6%
Campbell
2
1%
Welbeck
2
1%
Akpom
9
5%
Sanogo
23
13%

Liczba głosów : 176

Alfson
Zasłużeni

Re: Kogo byś sprzedał/wywalił na zbity pysk?

Postprzez Alfson » 3 maja 2016, o 19:02

Kot to na 1 miejscu, bo i z 18 milionów za niego dostaniemy, to jeszcze zwolni się jego tygodniówka.

Ramsey - to samo.

Giroud - jak odejdzie to nie zapłacze, ale jak zostanie to też dobrze - niech walczy, czasem sie może przydać.

Jerkinson - nara
Gnabry - nara
Debusz - nigdy go nie lubilem

Campbella zostawić i nim grać. A reszta ujdzie.
shawty, I should be logo

Showon
Zasłużeni

Postprzez Showon » 3 maja 2016, o 19:13

Debuszi, Jenkinson, Gnabry, Akpom i Sanogo - żegnam. W miarę oczywiste wybory, nic dziwnego, że prowadzą w naszej ankietce.
Z grajków za których moglibyśmy dostać większy hajs to dla mnie Theo (i nie tylko dla mnie) jest pierwszy do odstrzału.

Pozbywając się Kota to zostawiłbym Oxa. Gibbsa sprzedać jedynie, jeżeli znajdzie się jakiś LB, który zmieni Naczo w wyjściowej 11 (prędzej czy później ale najlepiej od razu). Wojtka dać jeszcze rok na wypożyczenie zostawiając Ospine, pomartwimy się za rok o bramkę.
Obrazek

ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Postprzez ArminVanBurczyk » 3 maja 2016, o 19:46

Dlaczego w ankiecie nie ma Wengera?

marleyfan

Postprzez marleyfan » 3 maja 2016, o 20:10

Z jedną odpowiedzią do wyboru?

Nikoś
Zasłużeni

Postprzez Nikoś » 3 maja 2016, o 20:45

Z tych którzy w miarę regularnie grają to jedynie Walcott i Żiru (oczywiście jeśli przyjdzie napastnik, to Żiru może se zostać jak chce).

Pierwszy wiadomo dlaczego - wieczny talent, wieczne czekanie aż złapie w końcu regularną, wysoką formę. Ile bulwa można czekać. Szkoda, bo to mogła być taka prawdziwa legenda. Niestety koleś jest totalnym zjebem, z podwyższonym do maksimum poczuciem własnej wartości.

Co do Żira powiem tak - gdy jest w formie, nie idzie go po prostu nie kochać. Ale na takie półroczne impotencje w jego wykonaniu nie możemy sobie pozwolić, jeśli chcemy wygrywać majstry, a u niego to jak widać standard. 30 lat na karku, nie ma już na co czekać.

O jakichś Gnabrych, Sanogach, Jenkinsonach i innych Akpomach nie chce mi się gadać, bo walą mnie oni i nie są jakimś większym obciążeniem finansowym, no i nic nie grają, więc nie wkurwiają naszych oczu.

Gibbs też jakoś wielce nie przeszkadza, no ale jak już mamy mieć rezerwowego LB to jakiegoś młodego, perspektywicznego, który będzie mógł za 1-3 lata wskoczyć za Nacho, gdy ten zacznie ssać lub doświadczonego, ale jeszcze ogarniętego, który nie gardzi miejscem na ławce w AFC.

Debuchy też won, wiadomo.

Dzidzio
Zasłużeni

Postprzez Dzidzio » 4 maja 2016, o 08:25

Nikoś napisał(a):Z tych którzy w miarę regularnie grają to jedynie Walcott i Żiru (oczywiście jeśli przyjdzie napastnik, to Żiru może se zostać jak chce).

Dokładnie, przy czym z Walcottem poczekałbym jeszcze jeden sezon. Giroud to jest jak dla mnie pierwszy ruch transferowy jaki powinien zostać wykonany. Drugim powinno być sciągnięcie kogoś z jajem na atak.

OnlyAfc
Administrator

Postprzez OnlyAfc » 4 maja 2016, o 08:58

Dzidzio napisał(a):Dokładnie, przy czym z Walcottem poczekałbym jeszcze jeden sezon.

Na co?
Albo się połamie na pół roku albo jego "forma" będzie wyglądać tak jak przez ostatnie kilka miesięcy.
Sprzedawać, póki ma jakąkolwiek wartość, za rok to może być już późno. Zwolnić miejsce i tygodniówkę na kogoś bardziej ogarniętego.

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 4 maja 2016, o 09:05

OnlyAfc napisał(a):tygodniówkę

Cały czas zapominam, że on kasuje te 140k/w...
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

freelanc3r
Zasłużeni

Postprzez freelanc3r » 4 maja 2016, o 09:16

Kot po za tygodniówką nie szkodzi tak jak Ramsey i Żiru,
to ta 2 gra bardzo często w podstawowym składzie i ma duży wpływ na nasze kiepskie wyniki.
Chociaż z NORMALNYM trenerem tacy zawodnicy by nie grali w wyjściowej "11", wtedy bym nawet był za ich zostawieniem jako zmiennicy ale cóż...
nowy sezon, nowe nadzieje, nowe rozczarowania, nowe choroby psychiczne.
CZEKAM!

Mr Mojo

Postprzez Mr Mojo » 4 maja 2016, o 09:37

Debuchy - Szkoda gościa bo mógł pokazać więcej ale kontuzje go zniszczyły i pokazał ale wielkie zero. Niestety ale musi odejść.

Mertesacker - czasem zagra bardzo dobry mecz, czasem poważnie uszkodzi. Nie zmienia to faktu że tego typu obrońca już dawno odszedł do lamusa i musimy i potrzebujemy kogoś zdecydowanie bardziej dynamicznego i potrafiącego zdecydowanie lepiej wprowadzić piłkę do gry.

Jenkinson - Zaznaczyłem go ale waham się co do niego, ponieważ mało widziałem go w akcji w tym sezonie a dochodzą informacje że poprawił się na tym wypożyczeniu. Możliwe że warto mu dać szansę jako zmiennik na prawej obronie.

Ramsey - poza jednym sezonem jest uosobieniem przeciętności. Okolice 20 milinów pałndsów i powinniśmy się z nim żegnać. Ciekawi mnie jedynie czy gdzieś indziej znowu odpali na jeden sezon :(

Ox - pożegnałbym się z nim ale na jeden sezon w formie wypożyczenia. Ma predyspozycje aby stać się niezłym skrzydłowym ale jego występy w tym sezonie przeczą temu całkowicie. Nie wiem czemu tak jest. Może na wypożyczeniu ktoś go ogarnie.

Walcott - Biegacz krótko dystansowy, któremu ktoś nałożył korki. Za słaby na napastnika, skrzydło mu oczywiście nie odpowiada. Pseudo piłkarz. Najgorsze jest w całości fakt że zamiast niego mogliśmy mieć Bejla.

Giroud -Bardzo fajny napastnik przy czym nie do nas ale do jakiegoś West hamu albo innego Swansea. Cały czasm mam wrażenie że przy jego obecności na boisku strasznie męczymy się w ataku. Przy czym nie jest to w całości jego wina. Do sprzedaży jednak tylko w ramach przyjścia nowego napastnika.

Sanogo - Dlaczego on jest jeszcze w tym klubie ?

Akpom i Gnabry - Prawdopodobnie też do sprzedaży ale za mało wiem o ich grze aby z góry skazywać się na wypad.

Jake

Postprzez Jake » 21 maja 2016, o 14:43

Poza oczywiście Walcottem - Mertesacker. Rezerwa albo out. To już nie ten sam poziom niestety.

Mafia
Zasłużeni

Postprzez Mafia » 21 maja 2016, o 22:57

Nie przepadam za Perem, ale wyjebka? No sorry. Dla mnie powinien być już rezerwowym, ale jego doświadczenie i profesjonalizm, wpływ na drużynę jest nieoceniony. Wolę starego Pera na rezerwie niż młodą, wy żelowaną, rozkapryszoną gwiazdkę na CB.

Michaś

Postprzez Michaś » 22 maja 2016, o 12:03

Najchętniej bym wymienił połowę graczy ale tak się nie robi, za duże zmiany też nie są dobre.

Z najpilniejszych:

Flamini, Arteta, Gabriel, Walcott, Ox

Dzidzio
Zasłużeni

Postprzez Dzidzio » 22 maja 2016, o 12:07

Michaś napisał(a):Flamini, Arteta

Przecież oni już nie będą grać.

Nikoś
Zasłużeni

Postprzez Nikoś » 22 maja 2016, o 12:21

Michaś napisał(a):Z najpilniejszych:

Flamini, Arteta, Gabriel, Walcott, Ox

Zapomniałeś o Rosie.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Arsenal