kupno dwóch biletów na mecz obok siebie-pytania

Miejsce do dyskusji na bliżej nieokreślone tematy związane z Arsenalem. Forum im. Mariusza.
bitterandsweet

kupno dwóch biletów na mecz obok siebie-pytania

Postprzez bitterandsweet » 31 maja 2016, o 21:01

Dzień dobry, chciałabym zrobić prezent swojemu mężowi i kupić mu bilet na mecz Arsenalu. Poczytałam już o sposobach kupna i chciałabym wyrobić mu tę kartę red membership, mam następujące pytania (chciałam je zadać na forum APSC ale przy rejestracji nie miałam nikogo "polecającego" i nie mogłam się zarejestrować:/).

1. czy jest możliwe kupno dwóch biletów na jedną kartę?
2. jeśli nie, to czy posiadając dwie karty istnieje możliwość kupna dwóch biletów obok siebie?
3. zakładając, że chciałabym wybrać jakiś mecz w sierpniu/wrześniu,to: jaki mecz powinnam wybrać, aby nie był zbyt oblegany i byłabym w stanie kupić na niego bilet, i po drugie, gdzie moge znaleźć informację o terminach meczy (meczów?) Arsenalu, które gra u siebie?

Dziękuję z góry za odpowiedzi na moje może głupie pytania!

OnlyAfc
Administrator

Re: kupno dwóch biletów na mecz obok siebie-pytania

Postprzez OnlyAfc » 31 maja 2016, o 21:20

bitterandsweet napisał(a):Dziękuję z góry za odpowiedzi na moje może głupie pytania!

Nie ma głupich pytań :)
CO do pytania nr. 3 to na pewno spotkania z Manchesterem City i United, Chelsea, Liverpoolem, Tottenhamem będą najbardziej oblegane. Szukaj spotkań ze średniakami albo beniaminkami, tam na pewno będą bilety.
Terminarza na następny sezon jeszcze nie ma, będzie dostępny na oficjalnej stronie pod tym linkiem: http://www.arsenal.com/fixtures/first-team
Wszystkie spotkania oznaczone literą "H" (home) są na Emirates Stadium.

Co do pytania nr. 1 to z tego co wiem, to nie można kupić dwóch biletów na jedną kartę, ale jeśli się myle, to prosze, żeby ktoś mnie poprawił.

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 31 maja 2016, o 21:22

bitterandsweet napisał(a):1. czy jest możliwe kupno dwóch biletów na jedną kartę?

Nie.

bitterandsweet napisał(a):2. jeśli nie, to czy posiadając dwie karty istnieje możliwość kupna dwóch biletów obok siebie?

Nie wiem dokładnie jak to działa, ale można chyba kupić kilka biletów, tylko potem trzeba każdy z nich przypisać do innej karty. Ale czy wśród nich będą miejsca obok siebie - tego niestety nie wiem.

bitterandsweet napisał(a):jaki mecz powinnam wybrać, aby nie był zbyt oblegany i byłabym w stanie kupić na niego bilet

Jeśli chodzi o ligę, to najłatwiej (co nie znaczy że łatwo) dostać bilety na mecze kategorii C, czyli przeważnie są to beniaminkowie i mniej atrakcyjne drużyny. Np w 2015/16 wyglądało to tak: http://www.arsenal.com/tickets/matchcategories

bitterandsweet napisał(a):gdzie moge znaleźć informację o terminach meczy (meczów?) Arsenalu, które gra u siebie?

Terminarz pojawi się 15 czerwca (najlepiej oczywiście sprawdzać na arsenal.com), ale najlepiej poczekać, aż TV ogłosi transmisje na sierpień i wrzesień (co wydarzy się pewnie w okolicach połowy lipca, może później), bo zabukowane loty i hotel na sobotę może trafić szlag po przeniesieniu meczu np. na niedzielę.
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

Mayday
Zasłużeni

Postprzez Mayday » 31 maja 2016, o 21:51

Benson napisał(a):Np w 2015/16 wyglądało to tak: http://www.arsenal.com/tickets/matchcategories

Mecz z Leicester w kategorii C - ciekawe :)
Obrazek

deadmau5
Zasłużeni

Postprzez deadmau5 » 1 cze 2016, o 08:38

Jeśli przy zakupie poda się dwóch posiadaczy kart to wyszukiwarka automatycznie poszuka dwóch silnych miejsc obok siebie z tego tez powodu ciężej moze być o znalezienie fajniejszego miejsca ale oczywiście życzę powodzenia

Powrót do Arsenal