Arsenal i tęcza?

Miejsce do dyskusji na bliżej nieokreślone tematy związane z Arsenalem. Forum im. Mariusza.
Tomek01

Arsenal i tęcza?

Postprzez Tomek01 » 27 lis 2016, o 21:36

Witajcie, co myślicie o gay gonners? Jeżeli chodzi o moje zdanie to nie zbyt mi się to podoba , po prosu nie jestem tolerancyjny i tyle, choć wielu nazwie mnie tu "Hejt'erem" zdania nie zmienię. W XXI wieku świat się zmienił i to bardzo i Ci co są teraz "trendy" są ofiarami tzw. hejtu a to po prostu czysta krytyka i bronią się bo są tak bardzo krzywdzeni. Wracając do gay gonners to jestem przeciw, ale chciałbym poznać Wasze zdanie.

ps. Uwielbiam Arsenal, lecz nie toleruję pedalstwa, nie dla wszystkich jest wszystko.

Pozdrawiam
Tomek01

Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże, krzywdy nie robią ale jak denerwują.

Cmlo

Re: Arsenal i tęcza?

Postprzez Cmlo » 27 lis 2016, o 23:00

Nie pamiętam żeby jakikolwiek piłkarz w Premier League "ujawnił", że jest gejem. Ludzie maja ciekawsze rzeczy do roboty niz to, zeby krzyczeć na ulicy co i gdzie sie komus cos wklada. Te wszystkie smieszne akcji nie zmienia podejscia ludzi, a mysle, ze dzialaja odwrotnie.
Make it simple, but significant

GreenUp
Zasłużeni

Postprzez GreenUp » 28 lis 2016, o 00:31

Takie akcje tylko pogłębiają nienawiść społeczeństwa do homoseksualistów. Nigdy nie widziałem żeby ludzie, którzy są hetero organizowali jakieś marsze czy inne akcje, które miałyby podkreślić ich orientację. Mimo, że jak powszechnie wiadomo najbardziej dyskryminowani są biali, heteroseksualni mężczyźni. Do homosiów nic nie mam, dopóki się tym nie afiszują.

Dzidzio
Zasłużeni

Postprzez Dzidzio » 28 lis 2016, o 11:50

Po tym jak tęcza pojawiła się na logo Premier League na FB ktoś dobrze napisał w komentarzu:
"Piłka nożna to piłka nożna. Nic więcej, nic mniej".
I tak też uważam. Sport ten jest dla wielu osób w tym 100% dla mnie odskocznią od codzienności. Możliwością nie myślenia przez 2 godziny o pracy, polityce, czy nawet jakiś trudnych sytuacjach życiowych. Nie ważne jak chujowo się czułem, zawsze podczas grania w piłkę czy przejścia się na stadion nie myślisz o tym wszystkim.
I dlatego właśnie ludzie mają pasję, hobby itd. po to właśnie, żeby chociaż przez kilka godzin nie musiec myśleć o polityce, poprawności, tolernacji, tylko być sobą.

Co do samego tematu to już dawno przestałem się tym przejmować i toczyć wojny słowne na temat gejostwa. Ktoś mi też kiedyś dobrze powiedział, że jesteś tym szczęśliwszy im mniej interesuje Cię życie innych osób. Sam temat mnie drażni oraz wszelkie happeningi i próbowanie na siłę wmówić ludzią, że to jest dobre.

Jest mi przykro, że ktoś wykorzystuje Premier League czy klub sportowy do propagowania haseł politycznych lub światopoglądowych.

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 28 lis 2016, o 12:06

Nie ma już piłki nożnej - od dawna jest biznes.
Potężny biznes bo mówimy o kwocie rzędu 20mld dolarów.
Czekając na sezon 2017/18... o ile stary nie przedłuży jeszcze kontraktu.

Dzidzio
Zasłużeni

Postprzez Dzidzio » 28 lis 2016, o 13:35

No niestety tak zawsze się dzieje. Pozostaje jedynie zostawić temat bez komentarza. Jak bardzo by się nie wkurwiać niczego to nie zmieni <tancze>

Tomek01

Postprzez Tomek01 » 28 lis 2016, o 17:47

Racja Panowie, zostało nam tylko oglądać mecze piłki nożnej i nie szargać nerwów na inne wątki.
Tępi ludzie są jak tępe noże, krzywdy nie robią ale jak denerwują.

Powrót do Arsenal