Wyjazd na mecz

Miejsce do dyskusji na bliżej nieokreślone tematy związane z Arsenalem. Forum im. Mariusza.
mgr Blokers

Wyjazd na mecz

Postprzez mgr Blokers » 26 maja 2015, o 23:23

Ktoś jeszcze na starym forum prosił o relację mojego wyjazdu na mecz z Sunderlandem.

Ok, wszystko tak naprawdę miało swoją genezę w moim rozstaniu z dziewczyną. Cała ta sytuacja dała mi wielkiego kopa do działania. Już kilka dni później postanowiłem - lecę do Londynu na mecz mojej ukochanej drużyny. Jako że jestem członkiem APSC (hejty czas start) szybko złożyłem aplikację o bilecik właśnie na mecz z Sunderlandem. Wybrałem ten mecz ze względu na dogodny termin (jak się później okazało przesunięty został jednak o miesiąc). Cztery miesiące czekania i mamy 20 maja. Lecimy! Tzn. lecę, bo podróż odbyłem całkowicie w samotności.

W Londynie byłem lekko po 8:00, a po 10:00 już w centrum. Pierwszy raz zawitałem nad Tamizę, więc wybrałem się na lekkie zwiedzanie. Parlament, Big Ben, London Eye itp. Międzyczasie English Breakfast, kawa, herbata, McDonalds. Czas szybko leciał, więc udałem się w kierunku The Emirates. Pogoda był bardzo dobra, więc nie chciałem się tłuc metrem. 2 godzinki spokojnym spacerem i dotarłem na miejsce. Serce zaczęło bić szybciej i nagle zrobiło się gorąco. Kilka rundek dookoła i fotki oczywiście co kilka sekund. Najwięcej chyba przy pomniku Titiego. BTW ta rura podtrzymująca Bergkampa wygląda tragicznie. Po chwili odpoczynku czas na zakupy w The Armoury. Na samym wstępie biegnę po domówkę. Niestety nie było już ani jednej! Trochę wkurzony tą sytuacją wybrałem tylko t-shirt.

Czas odebrać bilet i wchodzić na stadion. Tym razem serce waliło jeszcze bardziej, gdy wchodziłem pod schodkach widząc powoli murawę. Obowiązkowa sesja i czekamy na mecz. Trochę się zdziwiłem, bo do spotkania zostało 20 minut, a na trybunach może 10% zajętych miejsc. Szybko jednak się wypełniły i wraz z pierwszym gwizdkiem zaczęły się lekkie śpiewy. W moim sektorze była lekka stypa, mało kto darł ryja.

Co do samego meczu, to byłem tak podniecony, że mało co pamiętam. Z trybun Koscielny był znakomity, a Gibbs jak zawsze marny. Można było zauważyć wśród kibiców duża sympatię do Ozila, Santiego i Kota, no i oczywiście wielki aplauz przy wejściu Rosy. Sam wynik rozczarował, ale emocji jednak nie brakowało.

Po meczu szybka ewakuacja na EasyBusa i transport na Stansted. Najgorsza kima w życiu i powrót po 8:00 do Wrocławia.

Na lotnisku jeszcze w Londynie spotkała mnie dziwna sytuacja. Gdy przechadzałem się dumnie w koszulce Arsenalu czekając na wyświetlenie gate'a minął mnie koleś ubrany w czerwoną koszulkę (początkowo myślałem, że kibic AFC) i do mnie "high five". No to przybiłem mu piątkę. A ten nagle śmiech i do mnie "4:1". O co temu burakowi mogło chodzić :(

Łapcie kilka zdjęć:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Yaw
Moderator

Re: Wyjazd na mecz

Postprzez Yaw » 27 maja 2015, o 00:28

Ta rura to jakiś absurd :/

a poza tym, dr blokers <piwo> <piwo> <piwo>
Jakby taka spie*dolina podeszła do mnie w jakimś centrum handlowym z debilnym żartem to zaprosiłbym go do fryzjera i wsadziłbym mu rozgrzaną lokówkę w dupę. Gimbusy je*ane jutubowe fejmy. - Kreatywny Mafia

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 27 maja 2015, o 07:09

Blokers <spoko> Nigdy mi nie wpadło do głowy, żeby się przejść na stadion z buta - muszę wypróbować następnym razem :)
Jak to jest z biletami? Czy jeśli kupuję na reda, to mogę też odebrać taki bilet czy zostaje mi tylko wydrukowanie maila na pamiątkę?
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

mgr Blokers

Postprzez mgr Blokers » 27 maja 2015, o 08:22

Benson napisał(a):Nigdy mi nie wpadło do głowy, żeby się przejść na stadion z buta - muszę wypróbować następnym razem :)

Mecz był o 19:45 czasu UK, a ja już o 13 skończyłem obchód po centrum. Gdybym podjechał metrem lub inną komunikacją to siedziałbym pod stadionem z 5 godzin. A tak to sobie zwiedziłem londyńskie uliczki.

Benson napisał(a):Jak to jest z biletami? Czy jeśli kupuję na reda, to mogę też odebrać taki bilet czy zostaje mi tylko wydrukowanie maila na pamiątkę?

Szczerze to nie mam pojęcia jak jest z kupnem na reda. Jednak bilet w takiej formie to fajna pamiątka.

A powiedz mi Benson, czy na reda bezproblemowo dostane bilet na mecze kategorii B i C? Z A to pewnie ciężko? Zastanawiam się nad zakupem właśnie reda na następny sezon.

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 27 maja 2015, o 09:01

Do tej pory byłem na 4 meczach i na każdy kupiłem bez problemu. W tym na City (kat. A) w tym sezonie. Tzn. oczywiście bez problemu = czuwanie na stronie pół godziny przed sprzedażą i ciągłe odświeżanie, a potem wbulwianie się, bo pasek postępu oznaczający miejsce w kolejce do wejścia na stronę wlecze się niemiłosiernie (a często wręcz cofa), ale z samą dostępnością biletów nie miałem nigdy kłopotów :)

MarcinAFC
Zasłużeni

Postprzez MarcinAFC » 2 lip 2015, o 00:21

Gościu na FB pyta się czy wejdzie sobie spokojnie na mecz Emirates Cup z plecakiem.
"I had Lauren behind me, if anyone kicked me, he would kick the shit out of him." - Freddie

mgr Blokers

Postprzez mgr Blokers » 2 lip 2015, o 07:47

Ja wszedłem bez problemu.

Turek44
Zasłużeni

Postprzez Turek44 » 2 lip 2015, o 07:49

graty blokers <piwo> <piwo>
If you only knew the power of the dark side! Obrazek

Yahooo
Zasłużeni

Postprzez Yahooo » 2 lip 2015, o 08:03

No, fajne te Emirates.

deadmau5
Zasłużeni

Postprzez deadmau5 » 2 lip 2015, o 08:26

Ja też po przeszukaniu wchodziłem. Dopóki ktoś czegoś nie wysadzi to pewnie będą przymykać oko na takie próby.

mgr Blokers

Postprzez mgr Blokers » 2 lip 2015, o 11:41

deadmau5 napisał(a):Ja też po przeszukaniu wchodziłem.

Mi kazali tylko otworzyć plecak. Nawet go nie przeszukali, a był cały wypchany.

Nikoś
Zasłużeni

Postprzez Nikoś » 2 lip 2015, o 12:43

I weź tu jedź do kraju w którym muslimy panoszą się jak u siebie, idź na imprezę masową, a tam buraki nawet plecaków nie przeszukują <sciana>

Hao

Postprzez Hao » 6 sie 2015, o 06:46

Fajna wycieczka! <spoko> Rura też spoko.

Mam pytanie: czy gdybym teraz wykupił Red Membership, to mam szansę na bilet na Stoke we wrześniu? Czy są jakieś listy kolejkowe?

I jeszcze z innej beczki: rozumiem, że z Redem wiąże się otrzymanie jakichś gadżetów. Fajne są?

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 6 sie 2015, o 07:35

Hao napisał(a):czy gdybym teraz wykupił Red Membership, to mam szansę na bilet na Stoke we wrześniu? Czy są jakieś listy kolejkowe?

Chyba jest taka szansa:
http://www.alwaysaheadofthegame.com/red/faqs
Can I purchase tickets before my membership card arrives?
If you do purchase tickets prior to receiving your membership card(s) please telephone the Contact Centre on 020 7619 5000 (option 1) on the day before the fixture if mid week and Friday if a weekend fixture. A paper ticket will be issued for the member to collect on the match day.

Hao napisał(a):rozumiem, że z Redem wiąże się otrzymanie jakichś gadżetów.

Tak, ale jeśli wybierzesz opcję Red Full:
http://www.alwaysaheadofthegame.com/red/overview

Hao napisał(a):Fajne są?

Indywidualna sprawa :)
2013: http://www.clinic.co.uk/assets/images/projects/arsenal/arsenal_33.jpg
2014: http://i.ebayimg.com/00/s/MTA2N1gxNjAw/z/mQMAAOSw~1FUVOKY/$_12.JPG?set_id=880000500F
2015: http://www.alwaysaheadofthegame.com/red/benefits/membership-pack (cieszę się na tę książkę!)

espeto

Postprzez espeto » 11 sie 2015, o 14:26

Następna strona

Powrót do Arsenal