Wyjazd na mecz

Miejsce do dyskusji na bliżej nieokreślone tematy związane z Arsenalem. Forum im. Mariusza.
J.J. Malkins

Re: Wyjazd na mecz

Postprzez J.J. Malkins » 7 paź 2015, o 19:13

Benson gratuluje wyjazdu, rewelacyjna relacja! :)

Qbson

Postprzez Qbson » 7 paź 2015, o 20:07

Kutasiarz, zazdro wielkie jak szczęście Vieiry <piwo>
http://share.gifyoutube.com/yXD3k7.gif
Podpis niezgodny z regulaminem. Sorry Qbson.

Showon
Zasłużeni

Postprzez Showon » 7 paź 2015, o 20:27

Fajnie się czytało Beniu, zazdro x 100 <piwo>
Obrazek

GreenUp
Zasłużeni

Postprzez GreenUp » 7 paź 2015, o 20:29

Zazdro w uj <piwo>
Celuję w wyjazd na mecz w przyszłym sezonie, zobaczymy co z tego będzie> :)

Mieszko

Postprzez Mieszko » 8 paź 2015, o 11:17

Relacja, wynik i doping na wielki plus :) Pamiętam jeszcze standing ovations, kiedy nasi wywalczyli jakiś aut <spoko>
Ben, może jestem gapa i o tym już pisałeś - w jakich kosztach się zamknąłeś?

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 8 paź 2015, o 11:36

Samolot 128zł, bilet Ł90, National Express Luton-Londyn-Luton Ł15, metro ok. Ł9, nocleg Ł11,50, program meczowy Ł3,50.
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

Mieszko

Postprzez Mieszko » 8 paź 2015, o 13:39

Dzięki <piwo>

Sachen

Postprzez Sachen » 30 paź 2015, o 17:00

Kupiłem przed chwilą bilety do Lądka na 04.12-07.12 (z Gdańska 78 zeta, polecam) i akurat wtedy gramy z Sunderlandem. Jak oceniacie szanse, że dostanę bilety bez membershipa? Jak się nie da to przestanę jeść, żeby członkostwo wykupić, ale wolałbym tego uniknąć <pasztet>

deadmau5
Zasłużeni

Postprzez deadmau5 » 31 paź 2015, o 10:37

Kiepsko. Raczej membera trzeba mieć. Zwłaszcza teraz jak naszym idzie całkiem dobrze bilety pewnie rozchodzą się w komplecie

Sachen

Postprzez Sachen » 3 lis 2015, o 14:54

deadmau5 napisał(a):Kiepsko. Raczej membera trzeba mieć. Zwłaszcza teraz jak naszym idzie całkiem dobrze bilety pewnie rozchodzą się w komplecie

Ok. A jak to jest z kupnem biletu? Czy wystarczy nr karty członkowskiej? Jeśli tak to, czy od razu ten numer zostanie mi przydzielony? Jak dzisiaj kupię membershipa, a pojutrze rusza sprzedaż, to nie ma szans, żebym ją fizycznie już ją miał. :(

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 3 lis 2015, o 20:50

Sachen, http://www.alwaysaheadofthegame.com/red/faqs:

Can I purchase tickets before my membership card arrives?

If you do purchase tickets prior to receiving your membership card(s) please telephone the Contact Centre on 020 7619 5000 (option 1) on the day before the fixture if mid week and Friday if a weekend fixture. A paper ticket will be issued for the member to collect on the match day.

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 19 lis 2015, o 21:53

Jeśli kogoś obchodzi, czy warto wydać te dodatkowe Ł5 na paczkę do membershipa, to dzisiaj odebrałem i tegoroczny wygląda tak:

Obrazek

- lewa góra - pudełko, jak zwykle solidne, ale w tym roku trochę węższe i bez sezonu na grzbiecie :(
- prawa góra - jak co roku zapowiedź sezonu, czyli opis wszystkich piłkarzy (zdjęcia z autografami), trenerów, akademii, opis pozostałych drużyn, wyniki i pełno statystyk z 2014/15 itd. - ogólnie 200 str. na kredowym papierze
- prawy dół - etui na membershipa i inne karty, a niżej przypinka z okazji 12 FA CUP
- lewy dół - książka "INVINCIBLE: Inside Arsenal's unbeaten 2003-2004 season" autorstwa znanej i lubianej Amy Lawrance :) wydanie pocketowe, 242 str. na szarym papierze, ale są w środku 2 wkładki z kolorowymi zdjęciami (łącznie 16 stron)

IMHO warto :)

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 30 paź 2016, o 14:22

OK, będzie krótko i pewnie chaotycznie, bo nie mam za dużo czasu, ale skoro obiecałem, to coś napiszę :)

Myśl, żeby pojechać na 2 mecze (CL i liga) miałem już rok temu, ale trochę się nie poukładało. Tym razem w interesującym mnie terminie wpadły 2 "winnable games", więc poogarniałem szybko samoloty i hotel, potem bez problemu kupiłem bilety na oba mecze i poleciałem :)
Jako że to były moje mecze 7 i 8 na Emirates, to prawie nie robiłem już zdjęć, ale że to był mój pierwszy raz na CL to:

Obrazek

Obrazek

Ogólnie zauważyłem bardzo dużą różnicę, jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa (pewnie po Paryżu i Brukseli). W dniu meczu przeszukują przy wejściu do sklepu klubowego, stewardzi stoją na Ken Friar Bridge i przeszukują plecaki (mnie poprosił, żeby rozpiąć polar), gruntownie przeszukują też przy wejściu przez bramki.
Co do atmosfery na Łudogorcu, to hymn CL robi wrażenie :D Ale jeszcze większe robiła gra świateł przed samym wyjściem piłkarzy.
Na trybunach jak zwykle piknik, tu nawet większy niż na lidze. Już tradycyjnym motywem jest chyba głośne "Arsenal! Arsenal!" przed samym gwizdkiem sędziego, potem gwizdek i nagle cisza jak nożem uciął ['].
Jeśli chodzi o sam mecz, to nie ma co pisać. Fajnie się w każdym razie oglądało te wszystkie gole :)

Po takim laniu z optymizmem szedłem w sobotę na Boro, a tu bulwa takie coś :/ Atmosfera frustracji i bezsilności była na trybunach wszechobecna. Oszalałem po golu Ozila (padł na "dalszą" bramkę), więc wbulwienie po spalonym było tym większe. No nic, trudno. Na razie mam 5W 3D 0L i zdałem sobie sprawę, ze to remis w prawie co drugim meczu w lidze :/ A nie po to tam latam :( Następny mecz 27.11 z Bournemouth. Tym razem szarpnąłem się na dodatkowe Ł8 i wziąłem East Stand, mniej więcej na środku boiska. Zobaczymy, jak stamtąd się ogląda :)

PS Aha, domówki w sklepie wyglądają nawet OK :) Away gorzej niż a w TV, a 3rd to jest bulwa kryminał :D

Mayday
Zasłużeni

Postprzez Mayday » 31 paź 2016, o 00:46

Skoro nie "przegrałeś" meczu to leć na jakiś grubszy mecz :D
A ta gra świateł to nawet w TV wygląda nieźle, a co dopiero na stadionie :) Kiedyś też może się wybiorę na meczyk, ale to jeszcze dobrych parę lat :D
Obrazek

Barciur

Postprzez Barciur » 31 paź 2016, o 01:14

Beniu, z kwestii bardziej logistycznych. W jakim hotelu spałeś i jakie ceny były?

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Arsenal