Gabriel Paulista

Rozmowy na temat obecnych piłkarzy, trenerów Arsenalu, propozycjach i spekulacjach transferowych dotyczących Kanonierów. Forum im. Kapczana
Dzidzio
Zasłużeni

Re: Gabriel Paulista

Postprzez Dzidzio » 6 cze 2016, o 09:43

Nikoś napisał(a):skąd mieli wiedzieć, że to ostatni egzemplarz człowieka pierwotnego?

Wg mnie to po nim widać :D taki nieco Bale z twarzy. Łudząco podobny do egzemplarzy w zoo.

mgr Blokers

Postprzez mgr Blokers » 6 cze 2016, o 10:06

Balotelli to przynajmniej coś po angielsku rozmawiał (czy nie?)

Nie wiedziałem, że on jest takim młotem. Przecież Lord przy nim to inteligent. Nic dziwnego, że ma takie problemy na nauką języka.

OnlyAfc
Administrator

Postprzez OnlyAfc » 6 cze 2016, o 10:09

mgr Blokers napisał(a):Balotelli

Raczej Dzidzio miał na myśli Bale-a, nie Balo, ale Balo to też młotek dobry

Dzidzio
Zasłużeni

Postprzez Dzidzio » 6 cze 2016, o 10:13

Obrazek
Obrazek
Obrazek

freelanc3r
Zasłużeni

Postprzez freelanc3r » 6 cze 2016, o 10:14

co wy macie za rozkminy, kto jest większą małpą <spoko>
nowy sezon, nowe nadzieje, nowe rozczarowania, nowe choroby psychiczne.
CZEKAM!

mgr Blokers

Postprzez mgr Blokers » 6 cze 2016, o 11:15

OnlyAfc napisał(a):
mgr Blokers napisał(a):Balotelli

Raczej Dzidzio miał na myśli Bale-a, nie Balo, ale Balo to też młotek dobry

Wiem, ale ktoś wcześniej wspominał Balo.

deadmau5
Zasłużeni

Postprzez deadmau5 » 6 cze 2016, o 11:39

Naprawdę myslicie że dzieciaki w Brazylii w wolnym czasie chodzą do biblioteki? Nie wiem kto jest w tym przypadku większym młotem

Szini
Zasłużeni

Postprzez Szini » 6 cze 2016, o 14:33

Nikoś napisał(a):
Szini napisał(a):Dziwie sie ze wenger przyjal takiego pod swoje skrzydla :p

Zapewne nie wiedzieli, że to taki półmózg. Papa jedynie widział to jak gra, rozmowy przeprowadzał jego agent, więc skąd mieli wiedzieć, że to ostatni egzemplarz człowieka pierwotnego? To tak trochę jak z kobietami w Tajlandii, na pierwszy rzut oka wszystko może być okey, ale po czasie, może spotkać cię niespodzianka.

A papa nie gada osobiscie czasami przed transferem z danym zawodnikiem jaka czeka go chwala w klubie i jakie to puchary z arsenalem nie zdobedzie? ;)

Matii
Zasłużeni

Postprzez Matii » 6 cze 2016, o 16:11

deadmau5 napisał(a):ie że dzieciaki w Brazylii w wolnym czasie chodzą do biblioteki? Nie wiem kto jest w tym przypadku większym młotem

A co to tylko Gabriel, człowiek ze slumsów został piłkarzem? Gdzie się wychowywał Carlos, Ronaldo, Ronaldinho, Cafu i kilku innych brazoli? Już nie przesadzajmy, nie chodzi tu o oczytanie Gabriela, ale o normalne zachowanie, myślenie i porozumiewanie się, jak widać na filmiku, nawet gadka w ojczystym języku mu ciężko przychodzi.

Cannon

Postprzez Cannon » 6 cze 2016, o 16:20

A od kiedy to w Brazylii mówią po hiszpańsku?

Alfson
Zasłużeni

Postprzez Alfson » 6 cze 2016, o 16:24

mowi sie po portugalsku, ktory jest mega podobny do hiszpanskiego i portugalczyk sie na lajcie dogada z hiszpanem

elo
shawty, I should be logo

Clayyyton
Zasłużeni

Postprzez Clayyyton » 6 cze 2016, o 16:27

Matii napisał(a):
deadmau5 napisał(a):ie że dzieciaki w Brazylii w wolnym czasie chodzą do biblioteki? Nie wiem kto jest w tym przypadku większym młotem

A co to tylko Gabriel, człowiek ze slumsów został piłkarzem? Gdzie się wychowywał Carlos, Ronaldo, Ronaldinho, Cafu i kilku innych brazoli? Już nie przesadzajmy, nie chodzi tu o oczytanie Gabriela, ale o normalne zachowanie, myślenie i porozumiewanie się, jak widać na filmiku, nawet gadka w ojczystym języku mu ciężko przychodzi.

+1 A od czasów slumsów już jednak trochę minęło, w Villareal wylądował w 2013 roku, więc miał czas na ogarnięcie się. Nie wiem, ale ja na miejscu takiego piłkarza, który niewątpliwie uzyskał życiowy i zawodowy awans przechodząc do Arsenalu, pomiędzy treningami kułbym tego angola jak głupi, żeby dać się poznać jako odpowiedzialny piłkarz. Przecież to najprostszy język świata, a mu średnio idzie rozmowa po swojskiemu, więc o czym mówimy.

Geniu

Postprzez Geniu » 6 cze 2016, o 16:54

Choćby hiszpański jest łatwiejszy od angielskiego ;d Angielski jest najpopularniejszy i najczęściej wykorzystywany, ciężko cokolwiek zrobić aby z nim styczności nie mieć, jednak hiszpański jest dużo łatwiejszy ;d

blizzarder

Postprzez blizzarder » 6 cze 2016, o 17:09

Na jakiej podstawie twierdzisz, że jest łatwiejszy? Uczyłem się hiszpańskiego 2,5 roku na studiach i może nie jestem ekspertem, ale na pewno nie jest łatwiejszy od angielskiego. Na sam czasownik "być" mają trzy słowa ser, estar i haber i trzeba wiedzieć jakiego użyć w danej sytuacji. Każdy ma własną odmianę przez osoby. Czas przeszły w hiszpańskim też do prostych nie należy, jest dużo czasowników nieregularnych, które w zależności od tego w jakim czasie są używane, brzmią jak zupełnie inne wyrazy.

deadmau5
Zasłużeni

Postprzez deadmau5 » 6 cze 2016, o 17:11

Matii napisał(a):

Gadka była o czytaniu więc się do tego odniosłem. Slums slumsowi nierówny, nie można generalizować. Mógł mieć bardziej pod górkę od w/w albo tak jak piszecie faktycznie jest bezmózgiem. Osobiście go nie znamy więc się pewnie nie dowiemy a wyciąganie wniosków z filmików i boiskowych zachowań jest nie fair.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pilkarze, transfery i plotki