Theo Walcott

Rozmowy na temat obecnych piłkarzy, trenerów Arsenalu, propozycjach i spekulacjach transferowych dotyczących Kanonierów. Forum im. Kapczana
Yaw
Moderator

Theo Walcott

Postprzez Yaw » 24 maja 2015, o 10:36

Obrazek

Imię i nazwisko Theodore James Walcott
Data i miejsce urodzenia 16 marca 1989 Stanmore, Wielki Londyn, Anglia
Pozycja pomocnik, napastnik
Wzrost 176 cm
Numer 14

Theodore James Walcott (ur. 16 marca 1989 w Stanmore, Wielki Londyn) – angielski piłkarz, grający na pozycji napastnika w Arsenalu. Jest wychowankiem Southampton, z którego odszedł za 5 milionów funtów. W wieku 16 lat został powołany na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2006 przez ówczesnego selekcjonera reprezentacji Anglii, Svena-Görana Erikssona. Pierwszą oficjalną bramkę dla Arsenalu zdobył w finale Pucharu Ligi Angielskiej w meczu z Chelsea. Od początku sezonu 2008/09 Walcott gra z numerem 14. na koszulce. Wcześniej z tym samym numerem występował w Arsenalu Thierry Henry.
Jakby taka spie*dolina podeszła do mnie w jakimś centrum handlowym z debilnym żartem to zaprosiłbym go do fryzjera i wsadziłbym mu rozgrzaną lokówkę w dupę. Gimbusy je*ane jutubowe fejmy. - Kreatywny Mafia

Turek44
Zasłużeni

Re: Theo Walcott

Postprzez Turek44 » 24 maja 2015, o 16:41

Niech podpisuje kontrakt i wali brameczki jak dzisiaj <sex>
If you only knew the power of the dark side! Obrazek

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 24 maja 2015, o 16:48

Po Sunderlandzie przewidziałem jego zwyżkę formy :D
Benson napisał(a):Kot fajnie. Niech se zagra w pierwszym składzie w finale.

Brawo ja :D
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

Yaw
Moderator

Postprzez Yaw » 24 maja 2015, o 16:53

3 bramki - kto przewidział? <piwo>
Jakby taka spie*dolina podeszła do mnie w jakimś centrum handlowym z debilnym żartem to zaprosiłbym go do fryzjera i wsadziłbym mu rozgrzaną lokówkę w dupę. Gimbusy je*ane jutubowe fejmy. - Kreatywny Mafia

freelanc3r
Zasłużeni

Postprzez freelanc3r » 24 maja 2015, o 18:20

po takich meczach człowiek znowu się zaczyna zastanawiać czy może jednak warto dać mu kolejny kontrakt.
IMO sprzedać i kupić jakiegoś turbokozaka w jego miejsce, w innym wypadku zostawić ale nie wiem czy z kontraktem na 100k/week
nowy sezon, nowe nadzieje, nowe rozczarowania, nowe choroby psychiczne.
CZEKAM!

riqson

Postprzez riqson » 24 maja 2015, o 18:51

IMO Theo musi zostać, stał się już ikoną Arsenalu, bardzo go lubię i myślę, że jest prawdziwym kanonierem!
Obrazek

Qbson

Postprzez Qbson » 24 maja 2015, o 20:51

Brawo za bramy, ale chyba jestem do niego uprzedzony, bo i tak momentami strasznie mnie wbulwiał <pasztet> Mimo to, brawo, proszę o powtórkę w sobotę!
http://share.gifyoutube.com/yXD3k7.gif
Podpis niezgodny z regulaminem. Sorry Qbson.

marleyfan

Postprzez marleyfan » 25 maja 2015, o 10:38

To jest taki zawodnik, który będzie grał kupe w 4 spotkaniach z rzędu, by potem w strzech z rzędu strzelić bramki z niczego w momencie, w którym najbardziej będziemy tego potrzebować.
Tak jak Poldi czy nawet Żirek. Problem w tym jest taki, że miejsce dla takiego ziomka jest maksymalnie jedno w składzie i wydaje mi się, że Kotek byłby odpowiedni do takiej roli Asa.

Afc
Zasłużeni

Postprzez Afc » 25 maja 2015, o 10:48

marleyfan napisał(a):To jest taki zawodnik, który będzie grał kupe w 4 spotkaniach z rzędu, by potem w strzech z rzędu strzelić bramki z niczego w momencie, w którym najbardziej będziemy tego potrzebować.
Tak jak Poldi czy nawet Żirek. Problem w tym jest taki, że miejsce dla takiego ziomka jest maksymalnie jedno w składzie i wydaje mi się, że Kotek byłby odpowiedni do takiej roli Asa.

E tam, Walcott udowodnił dwa lata temu, że potrafi rozegrać równy sezon i być widoczny w spotkaniach, każdy może mieć gorszych kilka spotkań, ale Theo w formie to wielki jakościowo dodatek dla drużyny

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 26 maja 2015, o 08:04

Gdzie są teraz Ci wszyscy co ostatnio twierdzili, że Kota trzeba sprzedać? Nie zasługuje na podwyżkę (aktualnie 100k)! Gdzie wy teraz jesteście? Od nowego sezonu znowu będzie w formie i będzie robił różnice jak przed urazem. Liczę na to, że podpisze nowy kontakt. Jak ktoś tu wspomniał - stał się on już ikonom klubu.
Czekając na sezon 2017/18... o ile stary nie przedłuży jeszcze kontraktu.

OnlyAfc
Administrator

Postprzez OnlyAfc » 26 maja 2015, o 08:08

moff napisał(a):Nie zasługuje na podwyżkę (aktualnie 100k)!

100k to i tak dużo, za gracza, który leczył cały sezon kontuzję.
To że strzelił 3 bramki w meczu ze słabym WBA to jeszcze nic nie znaczy.
Jak wróci w następnym sezonie do formy z sezonu 13/14 i zagra równy, dobry następny sezon, to można rozmawiac z nim o dodatkowej kasie.

Jeśli dalibyśmy mu podwyżkę teraz, to obawiam się akcji jak z Diabym, który wracał na kilka spotkań, grał bardzo dobrze, dostawał nowy kontrakt i potem znów rok przerwy.

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 26 maja 2015, o 08:17

Wydaje mi się, że troszkę za szeroko lecisz Only.
Zobaczmy jak to wyglądało wstecz:
07/08 - 37m
08/09 - 42m
09/10 - 21m
10/11 - 46m
11/12 - 53m
12/13 - 46m
13/14 - 17m
14/15 - 21m

Moim zdaniem porównanie do Diabyego jest grubo nie na miejscu. Dodatkowo Kot jako jeden z niewielu naszych zawodników chce strzelać nawet "ogórki", a nie tylko koronkowe bramki. To jest spory atut poza urywaniem się obrońcom na sporej prędkości. Jest Anglikiem, to kolejny plus. Musimy go zatrzymać bo daje sporo możliwości, strzela ważne bramki i nie chodzi mi tu o ostatni mecz. Jak trzeba dać mu podwyżkę do poziomu 140k - to mu ją dajmy!!! Mamy fundusze, mamy możliwości. Skoro Wenger potrafił dać rezerwowemu Podolskiemu 100k to czemu nie dać dużo lepszemu zawodnikowi 140k czy 150k? Jeśli okazałoby się, że dalej będzie się łamał to zawsze zostaje Loserpool który go kupi ;)

Theo musi zostać. Tak samo jak Wilshere.
Są to symbole naszego klubu i ważne ogniwa w naszej kadrze.

OnlyAfc
Administrator

Postprzez OnlyAfc » 26 maja 2015, o 09:27

Ale nikt nie mówi, że Theo odejdzie.
Dostał podwyżkę zaraz po sezonie w którym strzelał bardzo dużo, potem była kontuzja i spadek formy, więc nie widzę powodu, by znów dawać mu więcej kasy.
Niech przepracuje następny sezon dobrze, będzie wtedy możliwość dać mu więcej kasy

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 26 maja 2015, o 09:39

Po następnym sezonie będzie wolnym zawodnikiem.
Zbyt duże dobro aby pozwolić sobie na takie ryzyko.

Turek44
Zasłużeni

Postprzez Turek44 » 26 maja 2015, o 09:46

IMO kwestia kontraktu będzie się ciągnęła i ciągnęła ( jak ostatnim razem ), ale w końcu podpisze
If you only knew the power of the dark side! Obrazek

Następna strona

Powrót do Pilkarze, transfery i plotki