Alex Oxlade-Chamberlain

Rozmowy na temat obecnych piłkarzy, trenerów Arsenalu, propozycjach i spekulacjach transferowych dotyczących Kanonierów. Forum im. Kapczana
Bóg

Re: Alex Oxlade-Chamberlain

Postprzez Bóg » 9 wrz 2017, o 22:14

pecelot

Postprzez pecelot » 18 lis 2017, o 18:50

Tbh mi w uj go szkoda, moim zdaniem miał ogromny potencjał i wiele cech klasowego piłkarza. Był świetnym atletą (siła, szybkość), uzdolniony technicznie, wykurwisty niekiedy strzał, dobre wrzutki (Giroud vs Manure, Monreal vs City etc., etc.), słowem — niemal wszystko. Z naciskiem na niemal, bo z jakiegoś powodu po prostu w meczach nie błyszczał, przynajmniej do zeszłego sezonu, co było dla mnie wielką zagadką. Takiego Walcotta chociażby, grającego zdecydowanie częściej, zjadał na śniadanie. Szczyt jego rzekomej formy przypadł na okres, w którym graliśmy największą padakę. Do tego jeszcze został przesunięty na CM, a nawet RB, co intrygujące, wszak walory defensywne raczej nie były nigdy jego atutem. Brakowało mu stabilizacji formy, ale w moim odczuciu mimo wszystko powinien grać regularnie. W obecnym składzie mógłby spokojnie grać za Bellerina, który niestety wydaje się być pupilkiem Bossa, bądź nawet za Kolašinaca.

W LFC w sumie nie gra aż tyle, też wchodzi z ławki i coś tam gra w pucharach, więc miernie jak u nas. Zdecydowanie mój ulubieniec z ostatnich lat, będzie mi za nim bez wątpienia tęskno, mimo niekiedy wątpliwego prezentowanego poziomu. :(

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 18 lis 2017, o 19:01

Zamknijcie ktoś temat tak w ogóle.
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

Bóg

Postprzez Bóg » 18 lis 2017, o 19:19

pecelot napisał(a):mi w uj go szkoda

Obrazek

Afc
Zasłużeni

Postprzez Afc » 18 lis 2017, o 19:25

pecelot napisał(a):Takiego Walcotta chociażby, grającego zdecydowanie częściej, zjadał na śniadanie

Walcott w jednym sezonie strzelił więcej goli niż Ox w całej karierze
za bardzo gloryfikujesz przeciętnego ziomeczka, któremu wyszło kilka spotkań

Poprzednia strona

Powrót do Pilkarze, transfery i plotki