Danny Welbeck

Rozmowy na temat obecnych piłkarzy, trenerów Arsenalu, propozycjach i spekulacjach transferowych dotyczących Kanonierów. Forum im. Kapczana
Nikoś
Zasłużeni

Re: Danny Welbeck

Postprzez Nikoś » 11 maja 2016, o 19:53

Clayyyton napisał(a):To teraz jest pewne, że musimy kupić dwóch napastników.

Nie. Kupić nowego porządnego, a Żiru zostawić.

mgr Blokers

Postprzez mgr Blokers » 12 maja 2016, o 08:10

Będzie nowy napastnik? Ohh...
Mamy przecież Kota, który może grać jako napastnik. Z Joela też zrobi się napastnika. Akpom wróci z wypożyczenia.
Wenger knows!

brld
Zasłużeni

Postprzez brld » 12 maja 2016, o 11:05

Nikoś napisał(a):Nie. Kupić nowego porządnego, a Żiru zostawić

Żir w takiej sytuacji zostanie na bank, możesz spać spokojnie.

Clayyyton
Zasłużeni

Postprzez Clayyyton » 12 maja 2016, o 12:35

Gdyby Welbeck był zdrowy, Giroud mógłby odejść i podejrzewam, że tak by się stało, ale w takim wypadku naprawdę liczy, że Wenger zakupi jakiegoś napastnika z umiejętnościami.

freelanc3r
Zasłużeni

Postprzez freelanc3r » 12 maja 2016, o 12:42

to że Żiru zostanie to było pewne nawet ze zdrowym Welbzem, gorzej, że Walcott zostanie, bo: napastnik, gra z 14, anglik, nikt mu nie da jego chorej stawki.
nowy sezon, nowe nadzieje, nowe rozczarowania, nowe choroby psychiczne.
CZEKAM!

brld
Zasłużeni

Postprzez brld » 31 lip 2017, o 18:31

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 31 lip 2017, o 18:57

Pomijając już wszystkie kwestie związane z jego poprzednim klubem, to no bulwa, szanujmy się...
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

Jake

Postprzez Jake » 2 wrz 2017, o 14:21

Geniu

Postprzez Geniu » 9 wrz 2017, o 20:56

Mam 1 pytanie. Czemu on przy każdym strzale się wypieprza? To jakaś strategia która ma mylić bramkarzy?

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 9 wrz 2017, o 21:36

Za dużo operacji na raz do przetworzenia w głowie.
Czekając na sezon 2017/18... o ile stary nie przedłuży jeszcze kontraktu.

BKL
Weterani

Postprzez BKL » 10 wrz 2017, o 09:03

Jak dla mnie to może wypieprzac się przy każdym kroku, byle by co mecz strzelał conajmniej gola.
Wczoraj dobry występ. 2wie bramki i asysta. Ale Bens pewnie i tak zły.

Bóg

Postprzez Bóg » 10 wrz 2017, o 09:25

Ja też ultra szczęśliwy nie jestem z jego dobrego występu, bo to i tak beznadziejny koleś. Tak samo zawsze miałem nerwy, jak dobrze zagrał jakiś tam Denilson, Ramsey czy Walcott, czy inna wengerowska święta krowa. Oni strzelą jakiegoś tam gówno-gola z beniaminkiem, to Wenger sobie zaraz myśli, że miał nosa, zamknął usta krytykom i w ogóle oh ah, jestem królem selekcji i taktyki. Wiadomo, że cieszyło mnie dobro zespołu, ale jak tym pokrakom coś się czasami uda, to z góry wiem, że przez kolejne 10 meczów, Wengier nie ruszy ich z podstawowego składu niwuja.
A najgorsze, że to się kumuluje. Ramsey zagrał sporo dobrych spotkań w JEDNYM sezonie, kilka lat temu, tyle sobie kredytów wtedy nazbierał, że od wtedy gra w podstawie "za zasługi", mimo, że notorycznie ssie pałę. Gdzieś około 2019-2020 uparty Wenger go może w końcu odsunie od pierwszego składu, bo stwierdzi, że już za dużo chyba tych szans.

Afc
Zasłużeni

Postprzez Afc » 10 wrz 2017, o 09:55

Bóg napisał(a):to Wenger sobie zaraz myśli, że miał nosa, zamknął usta krytykom i w ogóle oh ah, jestem królem selekcji i taktyki

doszło do tego, że wy już nawet wiecie, co Wenger dokładnie sobie myśli
wow

Bóg

Postprzez Bóg » 10 wrz 2017, o 10:37

Gdybyś miał minimalne pojęcie o psychologii, to byś potrafił zrozumieć pewne mechanizmy, które rządzą ludzkim umysłem.

Z resztą wyobraź sobie, że robisz całe życie czynność X, wszyscy twierdzą, że źle robisz, że jesteś debilem, że masz iść "out", że powinieneś wykonywać czynność Y, potem okazuje się jednorazowo, że jednak czynność X przyniosła jakieś korzyści. Co sobie wtedy myślisz?

Z resztą Grzyb już nie raz pokazał, że jego małą pasją jest robienie czegoś głupiego i udowadnianie innym, że to może wypalić.

Afc
Zasłużeni

Postprzez Afc » 10 wrz 2017, o 12:08

Bóg napisał(a):Gdybyś miał minimalne pojęcie o psychologii, to byś potrafił zrozumieć pewne mechanizmy, które rządzą ludzkim umysłem

kurczę, widocznie niczego mnie na tych 5 latach psychologii nie nauczyli, mogłem zamiast na to iść na jasnowidzenie tak jak ty, czytałbym wtedy w myślach

Bóg napisał(a):Z resztą wyobraź sobie, że robisz całe życie czynność X, wszyscy twierdzą, że źle robisz, że jesteś debilem, że masz iść "out", że powinieneś wykonywać czynność Y, potem okazuje się jednorazowo, że jednak czynność X przyniosła jakieś korzyści. Co sobie wtedy myślisz?

życie to nie jest równanie matematyczne i każdy człowiek będzie układał sobie takie zdarzenia w głowie inaczej, jeżeli z całą stanowczością twierdzisz, że na 100% wiesz, jaki proces myślowy zachodzi w głowie Wengera, to mam nadzieję że kiedyś dojrzejesz i spokorniejesz w tej materii
abstrahuję już nawet od tego, że nie masz pojęcia, co się działo w szatni, na treningu itp, i co doprowadziło do tego, że Wenger postawił na Welbecka, ale oczywiście ty wiesz najlepiej

Bóg napisał(a):Z resztą Grzyb już nie raz pokazał, że jego małą pasją jest robienie czegoś głupiego i udowadnianie innym, że to może wypalić.

no i? pokazywał też, że potrafi się dostosować do rywala, ale ani tego ani tego nie robi ciągle, więc co z tego?

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pilkarze, transfery i plotki