[Taktyka Arsenalu] Atak

Rozmowy na temat obecnych piłkarzy, trenerów Arsenalu, propozycjach i spekulacjach transferowych dotyczących Kanonierów. Forum im. Kapczana
Slipknot
Weterani

Re: [Taktyka Arsenalu] Atak

Postprzez Slipknot » 23 gru 2015, o 11:43

Obrazek

Nieźle Ozil współpracuje z ofensywnymi <piwo> <piwo>

GreenUp
Zasłużeni

Postprzez GreenUp » 21 lut 2016, o 14:18

Giroud czy Welbeck od pierwszych minut z Barceloną?
Co sądzicie?

Nikoś
Zasłużeni

Postprzez Nikoś » 21 lut 2016, o 14:25

Nie no, bez przesady.

Nie wiem, jak grał wczorej Welbeck, bo na transmisji z neta nie szło rozróżnić tych murzynów z przodu, ale nawet jak zagrał super, to nie sprawia, że taki tytan ataku jak Giroud ma wylądować na ławce.

knote
Zasłużeni

Postprzez knote » 21 lut 2016, o 14:56

Zdecydowanie Giroud.

Welbecka można co najwyżej rozważać jako opcję na skrzydło. Bo o ile Alexis jest pewniakiem, pomimo słabszej formy, to obsada prawej strony ciągle stoi pod znakiem zapytania.
Wenger Out!

Mafia
Zasłużeni

Postprzez Mafia » 21 lut 2016, o 15:37

Ja bym to widział tak: Welbeck-Giroud-Alexis

ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Postprzez ArminVanBurczyk » 21 lut 2016, o 17:10

Spora konkurencja na skrzydłach nam się robi. Welbeck Sanchez Theo Joel Ox. Jest z czego wybierać. Ja zagrałbym chyba Alexis Giroud Joel

Nikoś
Zasłużeni

Postprzez Nikoś » 21 lut 2016, o 17:13

Ja mimo wszystko widziałbym Walcotta na prawej stronie. Jakoś człowiek ma miłe wspomnienia z jego występów w LM.

Mafia
Zasłużeni

Postprzez Mafia » 21 lut 2016, o 18:28

Joel?

Nikoś napisał(a):Ja mimo wszystko widziałbym Walcotta na prawej stronie. Jakoś człowiek ma miłe wspomnienia z jego występów w LM.

Zapomniałem o Kocie. <lol>

Czyli zmieniam taktyke: Alexis-Welbeck-Walcott

miniroch
Zasłużeni

Postprzez miniroch » 21 lut 2016, o 18:56

Mafia napisał(a):
Czyli zmieniam taktyke: Alexis-Welbeck-Walcott

Mafia, nie pisz przed meczem, jaką taktykę ustawiasz, bo to Luis Enrique przeczyta i będzie wiedział jak się przygotować.

Mafia
Zasłużeni

Postprzez Mafia » 21 lut 2016, o 23:25

Zasłona dymna.

My przynajmniej mamy jak zaskoczyć Barce, a oni? Przecież muszą grać MSN, nie mają kim rotować. <piwo>

blizzarder

Postprzez blizzarder » 22 lut 2016, o 00:03

Zawsze ceniłem Giroud za umiejętność gry tyłem do bramki, utrzymania się przy piłce, zgrywania górnych piłek do kolegów. Jednak to się sprawdza głównie z rywalami nad którymi mamy przewagę, nie sądzę abyśmy operowali piłką, a Barca za nią biegała. Mimo wszystko postawiłbym na Giroud w meczu z Barcą.

Gra Sanchezem, Welbeckiem i Walcottem dała by nam dużą szybkość do kontrataków, ale forma całej trójki stoi pod dużym znakiem zapytania. Jeżeli będziemy grali z Giroud to moim zdaniem powinniśmy jak najwięcej grać skrzydłami i wrzucać na pałę. Jak wrzutka nie wyjdzie to jest chociaż szansa na rożny. Żwir jest jednym z najlepiej grających głową zawodników na świecie. Jeżeli będzie dobry dzień to Monreal z Bellerinem dadzą radę w ofensywie. Pytanie tylko czy Barca nas nie zamknie na własnej połowie i czy w ogóle będą mogli sobie pozwolić na wypady do przodu.

Mafia
Zasłużeni

Postprzez Mafia » 22 lut 2016, o 01:12

blizzarder napisał(a):Zawsze ceniłem Giroud za umiejętność gry tyłem do bramki, utrzymania się przy piłce, zgrywania górnych piłek do kolegów. Jednak to się sprawdza głównie z rywalami nad którymi mamy przewagę, nie sądzę abyśmy operowali piłką, a Barca za nią biegała

+ milion

blizzarder napisał(a):Mimo wszystko postawiłbym na Giroud w meczu z Barcą.

-milion

A co to niby jest? Musi grać, bo jest już taką świętą krową? Na siłę wystawiać żeby si,ę nie obraził?

Alfson
Zasłużeni

Postprzez Alfson » 22 lut 2016, o 02:00

Dajcie spokoj, gdzie z Welbeckiem na Barce. Koles zagral 8 minut z lisami i 60 pare z Hull. Nie ma szans.
shawty, I should be logo

miniroch
Zasłużeni

Postprzez miniroch » 22 lut 2016, o 09:02

Dokładnie. Żiru albo Kot. Ten ostatni wyglądał już nieco lepiej, ale wciąż bez bramek, a fajnie, jakbyśmy mieli napastnika, który umie coś strzelić. Ja mimo wszystko postawiłbym podobnie jak na Bayern - 60 minut Kota i zmiana Żira. Welbeck to dobra opcja na ławkę, ale na pewno nie od pierwszych minut.

Clayyyton
Zasłużeni

Postprzez Clayyyton » 22 lut 2016, o 09:48

Dla Welbecka to za wcześnie na "11", zwłaszcza w takim meczu. On może wejść w 70 minucie, w zależności od wyniku, ale nie widzę go na napadzie od początku. Co innego na skrzydle, ale to też wątpliwe, Wenger pewnie postawi na OXa albo Joela.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pilkarze, transfery i plotki