LE: BATE - Arsenal

Podziel się swoimi spostrzeżeniami o wynikach Arsenalu oraz powiedz jak typujesz kolejne spotkanie. Forum im. Adaptera
Dzidzio
Zasłużeni

LE: BATE - Arsenal

Postprzez Dzidzio » 27 wrz 2017, o 11:49

Obrazek

Bate - Arsenal

Kolejny mecz ogórkowej ligi pocieszenia, dla drużyn, które chcą wejść do Ligi Mistrzów tylnymi drzwiami.

Wyjazd do Białorusi już został okrzyknięty w Anglii męczarnią, gdyż Kanonierzy grali mecz ligowy w poniedziałek o 21:00, a w czwartek o 19:00 muszą grać mecz ligi europejskiej 2500 km od Londynu, w miejscu w pobliżu, którego w ostatnim czasie toczyły się wojskowe ćwiczenia armii rosyjskiej.

Co tu dużo mówić, wyjazd może i ciężki z teoretycznego punktu widzenia, ale każdy wynik inny niż 3 punkty będzie dramatem.

Przewidywana, domniemana wyjściowa jedenastka Wengera to:
AFC: Ospina - Holding, Mertersacker, Monreal - Nelson, Elneny, Iwobi, Maitalnd-Niles - Walcott, Giroud, Sanchez
(źródło: standard.co.uk)

Dupy nie urywa i ja w środku pola raczej wypatrywałbym Wilshere'a. Trzeba mieć jednak na uwadze, że Wenger jest zmuszony do mocnej rotacji bo w weekend kolejny mecz ligowy, dużo ważniejszy. Można się spodziewać Ozila, ale raczej nie od pierwszych minut i zapewne gdzieś w okolicy 70 minuty, albo wcale.

Nad jedenastką wyjściową BATE nie ma się co rozwodzić, nawet jakbym podał jakieś nazwiska, to równie dobrze mógłbym podać magazynierów z centrum dystrybucyjnego Biedronki i pewnie nikt by się nie połapał.

Co tu dużo mówić, najdroższy zawodnik (transfermarkt) wyceniany jest na 1,8 mln € - Mikhail Gordejchuk (lewy napastnik). Cała kariera piłkarska spędzona na Białorusi... W zasadzie wszyscy zawodnicy BATE znani są tylko na lokalnym rynku. Kilku Serbów, Ukraińców i to by było na tyle.

Sam Krystian Bielik wyceniany jest na tym portalu na 2 mln €.

Jakie Wasze przewidywania głównie kadrowe, wyjściowe jedenastka?

OnlyAfc
Administrator

Re: LE: BATE - Arsenal

Postprzez OnlyAfc » 27 wrz 2017, o 12:30

Niestety, pchamy się z tym Holdingiem a on nas od początku sezonu sabotuje i gra jak patałach. Mam nadzieję, że z takim przeciwnikiem cokolwiek więcej pokaże.
Co do wyniku, to nie widzę innej opcji, jak 2-3:0 dla nas.
Z BATE kojarzę jeszcze Rodionova, który swego czasu zaliczył sezon w 2 Bundeslidze, chyba we Freiburg-u.

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 27 wrz 2017, o 12:33

Jedyne rozgrywki, które mnie interesują w tym sezonie, więc liczę na nasze konkretne zwycięstwo (jakieś 3-0).
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

Dzidzio
Zasłużeni

Postprzez Dzidzio » 27 wrz 2017, o 12:53

OnlyAfc napisał(a):Niestety, pchamy się z tym Holdingiem

Obawiam się, że w takich meczach to będę główne wybory Wengera i myślę, że ciężko go za to winić.

Mecz w poniedziałek o 21:00.
Wtorek sesja treningowa.
W środę trzeba już lecieć na Białoruś.
Czwartek mecz o 19:00.
Piątek w Anglii, pewnie krótsza sesja treningowa.
Sobota sesja przygotowawcza do meczu.
Niedziela mecz o 13:00.

Wiem, że narzekanie na napięty grafik to raczej domena Kucharczyka, ale mimo wszystko, ciężki to tydzień, a mecz z Brighton będzie przynajmniej 2-krotnie trudniejszy od tego z BATE.

Clayyyton
Zasłużeni

Postprzez Clayyyton » 27 wrz 2017, o 13:21

1) A Chambers już wyzdrowiał czy dopiero wróci po reprze?
2) Jestem prawie pewien, że od początku zagra Wilshere, możliwe że do pary z Elnenym, skoro Coqa cały czas nie ma (?), bo wówczas Egipcjanin odpocznie w następnym meczu ligowym, a na jego miejsce, rzecz jasna, wskoczy Mesut
3) Skład i tak jest w chuj mocny, a BATE wydaje się najmocniejszym rywalem, więc podejrzewam, że to nie będzie piękny mecz, ale liczę na 0:2

brld
Zasłużeni

Postprzez brld » 27 wrz 2017, o 16:51

Chambers jeszcze nie wrócił, Iwobi tez kontuzja.

ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Postprzez ArminVanBurczyk » 28 wrz 2017, o 18:40

Fajny skład, cmon Jack!

K14

Postprzez K14 » 28 wrz 2017, o 18:58

Wymęczone 1:2 dla Arsenalu. Przy tak eksperymentalnym zestawieniu nie wierzę w czyste konto, a i skuteczność w ofensywie wzbudza niepokój.

ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Postprzez ArminVanBurczyk » 28 wrz 2017, o 21:07

połowa pierwszej połowy taka jak powinno być, reszta to żenada.

deadmau5
Zasłużeni

Postprzez deadmau5 » 28 wrz 2017, o 21:17

Nie no ciężko to było oglądać ale tez graliśmy w połowie młodzieżą więc nie ma się co dziwić

Geniu

Postprzez Geniu » 29 wrz 2017, o 13:38

Oczywiście zapomniałem, że gramy o 19 i przegapiłem mecz.. Opisze ktoś jak graliśmy, głównie o młodzież mi chodzi, bo jak grają Żwirki, Walcotty potrafię sobie wyobrazić ^^

brld
Zasłużeni

Postprzez brld » 29 wrz 2017, o 15:02

Ta trójka, która wyszła w podstawie bardzo dobrze moim zdaniem. Nelsson triczkował i naprawdę dawał rade z dryblingami, kilka razy może tam za daleko wypuścił, kilka razy zabrakło mu dokładności, ale to wszystko do ogarnięcia.
Willock wyglądał zajebiście w pełni za to, mądrze przy piłce, parę razy bardzo słusznie potrafił ją i rozegrać i przytrzymać. Robił nawet kółeczka w stylu Santiego :) na pewno najlepszy występ do tej pory.

W drugiej połowie weszli McGuane i Nketiah, pierwszy zrobił w końcówce eleganckie podanie do prawego boku i gdyby Walcott (chyba Walcott to był) zdecydował się odegrać zamiast uderzać, to McGuane mógłby to jeszcze zamknąć, a Nketiah pokazał szybkość i wyszedł nawet do bdb sytuacji, ale zjebał przyjęcie.

Geniu

Postprzez Geniu » 1 paź 2017, o 10:11

Dzięki, cieszy, że chociaż teraz młodzież może się na jakimś poziomie ogrywać :D

Powrót do Mecze Arsenalu