PL: Everton - Arsenal FC

Podziel się swoimi spostrzeżeniami o wynikach Arsenalu oraz powiedz jak typujesz kolejne spotkanie. Forum im. Adaptera
Dzidzio
Zasłużeni

Re: PL: Everton - Arsenal FC

Postprzez Dzidzio » 22 paź 2017, o 16:32

Fajnie było w końcu zobaczyć Ozila, Sancheza i Lace razem na boisku. Problemem jest tylko to, że ciężko powiedzieć jak dobre jest to trio, kiedy rywal nie dość, że gra skandalicznie to jeszcze samemu osłabia się czerwienią.

Xhaka słaby, przy golu faul, ale jednak sam go sprokurował beznadziejnym przyjęciem i brakiem wizji gry przed otrzymaniem podania.

Gol na 2:4 dla Evertonu to idealny przykład czemu w następnym okienku na gwałt potrzebny jest bramkarz. Takie babole Cechowi będą się pewnie jeszcze przytrafiać. Nie jest beznadziejnym bramkarzem, ale swój szczyt umiejętności osiągnął kilka sezonów temu w Chelsea. Niemiłosiernie żałuje, że sytuacja z Wojtkiem miała bardzo smutny finał...

Wymienić Xhake za Wilshera i będzie okej, aczkolwiek przy takim składzie brakowałoby mocy w defensywie.

Monreal, wielki plus. Ostatnio widziałem gdzieś w internetach, że Nacho jest niesłusznie powoływany do kadry Hiszpanii, kiedy mają dużo lepszych zawodników. Ktoś chyba wtedy już wiedział, że jest w formie, która idzie nadal w górę.

Riczi
Weterani

Postprzez Riczi » 22 paź 2017, o 17:54

brld napisał(a):Chyba można się powoli zastanawiać czy Jack o miejsce rywalizuje z kimś z pary Ramsey/Xhaka, czy raczej z tymi, którzy sa ustawieni za napastnikiem. Kiedy on ostatnio wyszedł na CMie?

W jakimś meczu z większymi leszczami niż my(a nie ma teraz takich wielu w lidze) chętnie bym zobaczył 4 obrońców, Jacek i Ramzes na CM a Xhaka za nimi. Tylko wtedy Alexis i Ozil skrzydła? I albo Bele albo Kolas ławka. To byłby wesoły futbol.

brld
Zasłużeni

Postprzez brld » 23 paź 2017, o 01:27

Dzidzio napisał(a):Xhaka słaby, przy golu faul, ale jednak sam go sprokurował beznadziejnym przyjęciem i brakiem wizji gry przed otrzymaniem podania.

Gol na 2:4 dla Evertonu to idealny przykład czemu w następnym okienku na gwałt potrzebny jest bramkarz. Takie babole Cechowi będą się pewnie jeszcze przytrafiać. Nie jest beznadziejnym bramkarzem, ale swój szczyt umiejętności osiągnął kilka sezonów temu w Chelsea. Niemiłosiernie żałuje, że sytuacja z Wojtkiem miała bardzo smutny finał...

Wymienić Xhake za Wilshera i będzie okej, aczkolwiek przy takim składzie brakowałoby mocy w defensywie.

Monreal, wielki plus. Ostatnio widziałem gdzieś w internetach, że Nacho jest niesłusznie powoływany do kadry Hiszpanii, kiedy mają dużo lepszych zawodników. Ktoś chyba wtedy już wiedział, że jest w formie, która idzie nadal w górę.

sorry, ale nie zgodzę się.
oczywiście nadchodzi moment, w którym trzeba szukać bramkarza, ale imo cech jest bardzo solidny w tym sezonie, a nachos, jak zostało napisane w innym temacie prawdopodobnie najsolidniejszy i wina przy tej bramce leży po obu stronach, ale jak dla mnie to nachos spierdolił bardziej. decyzja jest po prostu zła, a wykonanie fatalne. mógł to grać do kolasinaca, albo wyjebać wszędzie gdzie miał kaprys, zdecydował się na podanie do bramkarza, ale nie dość, że w obrębie bramki, to zdecydowanie za słabo. cech na pewno mógł ruszyć wcześniej i nie zesrać sie przy kontakcie, ale każde jego zachowanie jest spowodowane decyzja nachosa, także określenie 'babol' jest nieuczciwe.

jeszcze a propos wymiany xhaki na wilshere'a, lubię jacka, nawet bardzo i chcę żeby grał, ale mocno mnie zaskakuje jak wiele osób uważa, że powinno się to odbyć kosztem xhaki. xhaka psuje w ciul i może faktycznie powinien usiąść, ale jak będzie wyglądał środek wilshere - ramsey? ramsey już xhake zostawia odizolowanego, a teraz wyobraźmy sobie, że na jego miejscu jest wilshere. robienie z jacka DM podczas gdy najlepszym co pokazuje jest ofesnywa to posrany pomysł.

Dzidzio
Zasłużeni

Postprzez Dzidzio » 23 paź 2017, o 08:07

brld napisał(a):jeszcze a propos wymiany xhaki na wilshere'a, lubię jacka, nawet bardzo i chcę żeby grał, ale mocno mnie zaskakuje jak wiele osób uważa, że powinno się to odbyć kosztem xhaki. xhaka psuje w ciul i może faktycznie powinien usiąść, ale jak będzie wyglądał środek wilshere - ramsey? ramsey już xhake zostawia odizolowanego, a teraz wyobraźmy sobie, że na jego miejscu jest wilshere. robienie z jacka DM podczas gdy najlepszym co pokazuje jest ofesnywa to posrany pomysł.

O tym właśnie napisałem w drugiej częsci zdania :( Wilshere - Ramsey to mogłaby być katastrofa bo obecna taktyka wymaga jednego defensywnego pomocnika, a żaden z nich nim nie jest.

brld napisał(a):ale jak dla mnie to nachos spierdolił bardziej

Dla mnie w sumie na odwrót, podanie było za lekkie, ale kamera z tyłu bramki najbardziej pokazała, że Cech stał i patrzył się na napastnika, który po prostu do piłki zapierdalał.
Nacho zjebał najbardziej w sumie nie samym podaniem, tylko decyzją która była spózniona. Mógł już jakieś 5-10 sekund wcześniej podać do Cecha, kiedy nie miał jeszcze napastnika na plecach.

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 23 paź 2017, o 17:40

http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

Poprzednia strona

Powrót do Mecze Arsenalu