PL: City - Arsenal

Podziel się swoimi spostrzeżeniami o wynikach Arsenalu oraz powiedz jak typujesz kolejne spotkanie. Forum im. Adaptera
Colin

Re: PL: City - Arsenal

Postprzez Colin » 6 lis 2017, o 00:07

Ktoś na tą chwilę zna gorszego menedżera od Wengera?
Ja nie znam...

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 6 lis 2017, o 00:13

Mr Mojo napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=a859xTNXgQE&t=2m10s <kekeke>

Jestem na festiwalu i nie slysze. co on tam gada?
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

Colin

Postprzez Colin » 6 lis 2017, o 00:25

To, że jestem słaby i zwolnijcie mnie, ale niestety nie da rady, bo dużo dla was zarabiam.

mateuszhc

Postprzez mateuszhc » 6 lis 2017, o 09:52

Benson napisał(a):Imo czasem się tak cofał, że tak to mogło wyglądać, bo nikt nie byłby tak poebany, żeby wymyślić Coqa na środku obrony. Nawet grzyb.

Ale zauważ też jak wysoko grali Kolasinac i Bellerin, a czasem za Kolasinacem do ataku podłączał się też Naczos, a Ramsey najczęściej biegał w środku (wiem, że to kiepski argument, bo on i tak zawsze robi co mu się podoba). Dla mnie to wszystko wyglądało dokładnie tak jak we wcześniejszych meczach, czyli z wahadłowymi na bokach i trójką w środku. Nie doceniasz Wengera chyba :)

Jake

Postprzez Jake » 6 lis 2017, o 10:24

Z tym Coquem to był nawet niezły pomysł, chociaż w konsekwencji zepchnął nas do głębokiej defensywy i bardzo utrudnil rozgrywanie w pressingu.

Niestety, nawet dodatkowe wsparcie na niewiele się zdało - indywidualne błędy w defensywie mogłyby spowodować wynik nawet i 3-0 do pierwszej polowy. Kolasinac jest za nie rozgrzeszony, bo juz w 30 minucie widać było jak bardzo spuchl po głębokich ofensywnych rajdach, a jego strona na dodatek atakował superszybki Sane. Fatalny był za to Koscielny, jego regres formy jest coraz cięższy dla nas i bardzo widoczny. Trzy błędy bramkowe do 45 minuty naszego filara defensywnego to jest bardzo niepokojący wynik.

W ataku jak zwykle głęboko schodzacy Sanchez, szczerze mówiąc nienawidzę tego obrazka.

Nasze wahadła powinny zostać zlikwidowane. Kola nie ma takich płuc żeby bez przerwy napędzac te górę mięśni, Bellerin ofensywnie jest chujowy - on się nadaje co najwyżej do biegania do prostopadłych pilek.

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 6 lis 2017, o 12:43

Dobra, czytam, że Coq serio grał środkowego z trójki DC. Czyli grzyb jest po prostu poebany.
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

brld
Zasłużeni

Postprzez brld » 6 lis 2017, o 14:34

Jake napisał(a): Kolasinac jest za nie rozgrzeszony, bo juz w 30 minucie widać było jak bardzo spuchl po głębokich ofensywnych rajdach, a jego strona na dodatek atakował superszybki Sane.

Sterling. I w ogóle wat? Kola spuchł w 30min?

Jake

Postprzez Jake » 6 lis 2017, o 18:02

Sterling i Sane zmieniali strony.

Kola w ciągu tych 30 minut był zaangażowany w akcje ofensywne zarówno na lewej, jak i prawej(!) stronie. Jak po tym wszystkim startował mu za plecy do prostopadłych podań Sane, to Kolasinac byl dobre kilka kroków z tylu. Po jednej z takich akcji było zbliżenie jak dyszy.

343 w obecnym kształcie to porażka i nie ma tu racji bytu. Nie można pudrować braku klasowych skrzydłowych ustawieniem z wahadlowymi, którzy się nie nadają. Kola to nie box to box, a Bellerin w ataku jest słaby.

brld
Zasłużeni

Postprzez brld » 11 lis 2017, o 15:44

no zmieniali strony, ale na pewno w mniejszym stopniu niż w poprzednich meczach, Sterling mocno trzymał się prawego skrzydła z nami i wszystko co groźne zrobił właśnie na tamtym boku, ale mniejsza z tym już.
jakby ktoś jeszcze chciał wrócić do tego szitu, to warto zobaczyć https://www.youtube.com/watch?v=WKhCa5B ... e=youtu.be

nie chcę cały czas o tym Ramseyu, wychodzi, zostawia Xhakę, ale taką dostał rolę no i z tym nic nie można zrobić, natomiast były sytuacje, gdy city atakowało, a on nie naciskał w żadnym stopniu, stał i pilnował wolnej przestrzeni wokół siebie czekając aż piłka się odbierze w defie, Kos przez to wychodził wyżej i nasza obrona wyglądała nacho - coq - dziura.

Poprzednia strona

Powrót do Mecze Arsenalu