Witam was na nowym forum :)

Miejsce dla wszelkich ogłoszeń związanych z Arsenalem, w tym także ważne informacje dotyczące działań strony i forum. To także miejsce, gdzie można zaproponować własne pomysły
GreenUp
Zasłużeni

Re: Witam was na nowym forum :)

Postprzez GreenUp » 19 lut 2016, o 18:45

Nie nie wychodzi na to. Ogarnijcie się, bo oczy bolą.

Mayday
Zasłużeni

Postprzez Mayday » 19 lut 2016, o 19:15

Masakra, niby jesteście w większości starsi ode mnie, a zachowujecie się jak debile. Ogarnijcie się, bo to bezsensowna kłótnia i do niczego nie prowadzi.
Obrazek

ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Postprzez ArminVanBurczyk » 19 lut 2016, o 19:22

szczerze mówiąc, to myślałem, że mój podpis jest wykasowany haha.

Alfson
Zasłużeni

Postprzez Alfson » 19 lut 2016, o 19:50

miniroch napisał(a):Bulwy i inne wuje to hołd ku poprzedniemu forum

Ohoho, jaka konserwa. Glos na Korwina juz oddany? <spoko>

miniroch napisał(a):Dwa, jeśli jesteś w stanie zmapować wszystkie przekleństwa, to miłej zabawy, bo sama odmiana bulwy to pewnie dobrych 15 pozycji.

Jestem w stanie. 30 minut roboty. Zatrudnijcie do tego Nikosia - on zna duzo odmian slowa "k***a".

miniroch napisał(a):Taką cenzurę można też w sposób banalny obejść.

No i wtedy daje sie warny.

miniroch napisał(a):Na debilizm niestety też nie ma.

No widze wlasnie <cmok>

Ale fakt, ta dyskusja nie ma sensu.
shawty, I should be logo

miniroch
Zasłużeni

Postprzez miniroch » 19 lut 2016, o 20:01

Alfson napisał(a):Jestem w stanie. 30 minut roboty. Zatrudnijcie do tego Nikosia - on zna duzo odmian slowa "k***a".

Ok. W takim razie to zrób, masz na to dzień. Jeżeli jakieś pominiesz, dostaniesz dożywotniego bana. Pasuje?

Alfson napisał(a):No widze wlasnie <cmok>

Jak do mnie dzwoniłeś bo nie umiałeś odpalić komputera to nie byłeś taki wygadany <cmok>

Nikoś
Zasłużeni

Postprzez Nikoś » 19 lut 2016, o 20:10

Ja z przyjemnością to zrobię <tancze> Mam szeroki zasób wulgaryzmów, więc niczego nie pominę !

Alfson
Zasłużeni

Postprzez Alfson » 19 lut 2016, o 21:35

miniroch napisał(a):Jak do mnie dzwoniłeś bo nie umiałeś odpalić komputera to nie byłeś taki wygadany

Nie no, zgrywam sie, zgrywusie. To bylo z 3 lata temu! I wciaz jestem wdzieczny. Pozdrawiam.
shawty, I should be logo

Stokrotka

Postprzez Stokrotka » 19 lut 2016, o 23:26

Nie będę nawet wnikała o co ta kłótnia, bo nie umiem zrozumieć ale powiedzcie po co takie konflikty..? Niczemu to nie służy a robi się tylko nieprzyjemna atmosfera

ThomasJefferson
Weterani

Postprzez ThomasJefferson » 3 mar 2016, o 01:35

Nikoś napisał(a):Jesteś burakiem, co zgrywa speca od futbolu, boś pograł se w jakieś menadżery piłkarskie i pooglądał trochę meczów na laptopie. Ale fakty są takie, że gówno wiesz. W życiu nawet nikt nie dał Ci kopnąć piłki, bo nawet jak tatuś kupił Ci korki z nike za 300zł, to gdy poszedłeś na boisko szkolne, to twoi "koledzy" jak zobaczyli takiego nerdowatego, chudego kurdupla, powiedzieli jedynie "wypierdalaj pedale".

Zupełnie bez prowokacji wyleciał z czymś takim na otwartym forum. Kolejny raz powinien dostać bana, dajcie mu chociaż na tydzień odpocząć.

Nikoś
Zasłużeni

Postprzez Nikoś » 3 mar 2016, o 01:42

Ojej, zabolało. No ale prawda boli <lol>

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 3 mar 2016, o 10:41

Only poważnie, weź wyrwij chwasta bo nigdy nie doczekamy się normalnego forum. Na co Ty czekasz? Bądź konsekwentny. Nie baw się w czasowe. Podziękuję i zamknij temat raz na zawsze.
Czekając na sezon 2017/18... o ile stary nie przedłuży jeszcze kontraktu.

OnlyAfc
Administrator

Postprzez OnlyAfc » 3 mar 2016, o 10:52

Nikoś, i ty chcesz być modem. O czym my w ogóle rozmawiamy?
Znów daję ci szansę i daję tylko czasowego bana, bo nadal mam nadzieję, że jednak troszkę się ogarniesz.

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 3 mar 2016, o 11:08

Z całym szacunkiem i sympatią do Ciebie Only - ale sorry, jaka władza takie forum.

Czasowy ban to nie rozwiązanie problemu, a tylko odłożenie go w czasie. Zamiast przeciwdziałać to starasz się leczyć. Wszyscy doskonale widzimy z jakim skutkiem - chujowym. Chodzi mi tu dokładnie o Nikosia, a nie ogólnie o forum bo tu ciągle wielki props dla Ciebie. Przez takie działania i brak bycia kotem - myszki harcują. Jakie są tego efekty? Syf na forum i spadek poziomu. Sam osobiście odpuszczam co raz więcej bo nie widzę sensu rozmowy. Wolisz ilość czy jakość? Jaki był plan wyjściowy na nowe forum? JAKOŚĆ. Nie ilość. Po co nam pajace? Po bo nam bluzgi? Sam ich używam i nie uznaje siebie za specjalną wartość dodaną. Tylko przez Twoje miękkie podejście traci ogół. Naprawdę tego nie dostrzegasz?

Zacznij rządzić twardą ręką. Konsekwentnie. Obrażasz? Ban na kilka dni. Obrażasz ponownie? Ban na kilka tygodni. Znowu coś odpierdalasz to znaczy, że nie jest to miejsce dla Ciebie i szukaj szczęścia gdzie indziej... Nikoś to recydywa, a Ty dalej głaszczesz grożąc palcem z czego On perfidnie się śmieje i nic z tego nie robi. Nie tędy droga moim zdaniem.

Nie traktuj tego jak pojazd po Tobie - tylko do administratora tego forum.
Czekając na sezon 2017/18... o ile stary nie przedłuży jeszcze kontraktu.

K14

Postprzez K14 » 3 mar 2016, o 11:12

Tak sobie poczytałem posty Nikosia i debilem/idiotą nazwać go nie można, ale ma jedną cholerną wadę. Bardzo łatwo traci panowanie nad sobą i kontrolę nad tym, co mówi/pisze. No, chyba, że to tylko taka gra z jego strony, czy też sposób prowadzenia dyskusji.

OnlyAfc
Administrator

Postprzez OnlyAfc » 3 mar 2016, o 11:26

@moff - cenię twoje zdanie, to jest ostatni taki ban dla niego i uprzedziłem go, że jeśli po powrocie coś odwali, to podziękuję mu na stałe.
Przydałby się też mod na forum, albo dwóch, którzy pilnowaliby porządku, bo ja po prostu nie mam na to czasu.
Teraz np. byłem przez kilka dni w szpitalu i nie miałem jak skontrolować, co się dzieje.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogloszenia i Sugestie