[WYBORY MODERATORÓW 2015] Zgłoszenia

Miejsce dla wszelkich ogłoszeń związanych z Arsenalem, w tym także ważne informacje dotyczące działań strony i forum. To także miejsce, gdzie można zaproponować własne pomysły
Yaw
Moderator

[WYBORY MODERATORÓW 2015] Zgłoszenia

Postprzez Yaw » 25 maja 2015, o 20:28

W TYM TEMACIE PROSZĘ SKŁADAĆ SWOJE KANDYDATURY. TEN TEMAT NIE SŁUŻY DO PROWADZENIA DYSKUSJI - ALE TEN JUŻ TAK -> viewtopic.php?f=9&t=93

______________________________________________________________________________________________________
Wymagania(dane ze starego forum):

- minimalny staż na forum - 1,5 roku
    - przynajmniej 300 postów
    - dobra opinia wśród użytkowników

Zasady ogólne:

- Zgłoszenia składamy w odpowiednim temacie od momentu jego założenia do najbliższej niedzieli, czyli 31 maja 2015 roku, do godziny 20:00.
    - Po zakończeniu zapisów zostanie przeprowadzona ankieta w odpowiednim temacie, w której będziecie mogli wybrać nowych moderatorów. Każdy wybór należy uzasadnić, "puste" głosy nie będą zaliczane. Wybory zostaną zakończone 7 czerwca 2015 roku o godzinie 20:00.
    - Po zakończeniu wyborów moderatorzy, w nagrodę będą musieli napisać nowy regulamin forum! Czekamy!

* Uwaga *
Zarząd zastrzega sobie prawo do zmiany terminu składania kandydatur oraz terminu zakończenia wyborów.

______________________________________________________________________________________________________
Kandydatury składamy w następującej formie:

Nick -
Staż na forum -
Liczba postów -
Dlaczego użytkownicy mają na mnie zagłosować? (minimum 3 zdania)
Zasady, jakie chciałbym umieścić w regulaminie. (maksymalnie 5)

Przykład:
Nick - Yaw
Staż na forum - 4 lata
Liczba postów - 5000
Dlaczego użytkownicy mają na mnie zagłosować?
(3 zdania o sobie)
Zasady, jakie chciałbym umieścić w regulaminie.
(zasady od myślników)
Jeśli masz chęci i czujesz, że jesteś w stanie utrzymać bandę forumowych pokemonów w ryzach, nie czekaj, zgłoś się! <piwo>
Jakby taka spie*dolina podeszła do mnie w jakimś centrum handlowym z debilnym żartem to zaprosiłbym go do fryzjera i wsadziłbym mu rozgrzaną lokówkę w dupę. Gimbusy je*ane jutubowe fejmy. - Kreatywny Mafia

Nikoś
Zasłużeni

Re: [WYBORY MODERATORÓW 2015] Zgłoszenia

Postprzez Nikoś » 26 maja 2015, o 00:32

Szini napisał(a):Nikos - chlodna polityka zagraniczna przynoszaca wymierna korzysc naszemu forum.

Dziękuję za namaszczenie. Jeśli Naród pragnie moich rządów, to jestem zobowiązany kandydować na stanowisko moderatora. Mam nadzieję, że po wyborach będę mógł powiedzieć: "Drodzy Rodacy, melduję wykonanie zadania!".

Nick - Nikoś

Staż na forum Od 27-01-2010, godzina 11:10. Jednak zacząłem w 2009, lecz z początku byłem notorycznie banowany przez złych Panów Lokera i Mskvesek za jakieś niby rasizmy, antysemityzmy i inne fikcyjne problemy, wywołane przez poprawność polityczną.

Liczba postów - 2611 <spoko>

Dlaczego użytkownicy mają na mnie zagłosować? .. ponieważ jestem prawdziwym Polakiem, prawdziwym potomkiem Husarii, wychowanym w duchu chrześcijańskich wartości. Obiecuję, że wprowadzę nowy porządek na Forum, oparty na takich wartościach, jak Bóg, Honor, Ojczyzna. Obiecuję, że będę stał na straży polskości w naszej kanonierskiej Rodzinie. Obiecuję, że będę gonił lewactwo i spychał je na śmietnik historii naszego forum. Możecie na mnie liczyć, bo ja się nigdy nie poddaję i twardo trzymam się wartości, które w życiu wyznaję i drogi, którą w nim obrałem.

Zasady, jakie chciałbym umieścić w regulaminie:
1. Całkowity zakaz promowania dewiacji seksualnych na forum.
2. Całkowity zakaz promowania haniebnych, amoralnych pseudowartości jak równość, tolerancja i przyjaźń międzyrasowa.
3. Całkowity zakaz promowania chorych ideologii, jak ideologia gender oraz feminizm.
4. Całkowity zakaz stosowania metody in-vitro dla Stokrotki. Aborcji oczywiście też nie będzie mogła dokonać.
5. Wprowadzenie kary chłosty za antypolską retorykę w postach.
6. Stanowcze NIE dla żydowskich roszczeń na forum.
7. Intronizacja Chrystusa na Króla Forum.

OnlyAfc
Administrator

Postprzez OnlyAfc » 26 maja 2015, o 07:46

Nikoś, czy ty się z chujem na rozumy pozamieniałeś?

marleyfan

Postprzez marleyfan » 26 maja 2015, o 13:44

Nick - marleyfan
Staż na forum - czerwiec 2006r.
Liczba postów - 4k (stare forum mi teraz nie działa więc nie wiem ile dokładnie i daty też nie mogę sprawdzić)
Dlaczego użytkownicy mają na mnie zagłosować? Bo mogę coś tam popisać jak będzie trzeba, czemu nie. Poza tym moją kampanię oprę na straszeniu Nikosiem. Może i przegram, ale 48% będę miał!
Zasady, jakie chciałbym umieścić w regulaminie.
1. Na otwartym forum zakaz pisania "Nikosiowych wypowiedzi" (każdy wie o co chodzi). Wg mnie forum przedstawia obraz kanonierów, a nie chciałbym byśmy byli w jakikolwiek sposób wiązani z antysemickimi, homofobicznymi i innymi tego typu opiniami.
Nadmieniam, że nie popadam przy tym w skrajności i wypowiedzi jak "Ty pedale" lub "Ty cioto" nie uważam za niestosowne, ale wulgarne.
2. Dopuszczenie w jakimś stopniu wulgaryzmów, bo bez przesady, ale tępienia wypowiedzi składających się głównie z nich.
3. Otwartość na nowych użytkowników, bo niedługo zostaną tylko dwa aktywne konta (Afc i TJ)

BKL
Weterani

Postprzez BKL » 26 maja 2015, o 15:59

Nick - BKL
Staż na forum - od stycznia 2010
Liczba postów - ponad tysiąc

Dlaczego ja?
Ostatnimi czasy (jeszcze na starym forum) w moim mniemaniu dużo robiłem dla forum, mam tu na myśli zakładanie tematów meczowych. Nigdy nie lubiłem gdy temat wrzucał ktoś godzinę przed meczem. Trzeba dać szanse wypowiedzieć się użytkownikom na temat konkretnego meczu wcześniej. Poza tym zawsze starłam się w tych tematach umieszczać informacje istotne o danym meczu, tak aby nikt nie musiał ich szukać w różnych źródłach tylko miał wszystko w jednym miejscu.

Nie mam uprzedzeń do użytkowników tak jak jest to w zwyczaju na tym forum. Nie uważam kogoś za głupka jeśli ma inne zdanie niż ja, trzeba to uszanować. Dla mnie każdy jest tutaj równy, o ile nie łamie regulaminu i wypowiada się z szacunkiem o ludziach związanych z Arsenalem.
Zawsze denerwowało mnie jak ktoś pisał o Wengerze "grzyb" "dziad" itp Uważam że takie wypowiedzi nie przystoią ludziom sympatyzującym z Arsenalem, bez względu na to czy jesteś In Arsene We Trust czy nie. Co oczywiście nie równa się z zakazem konstruktywnej krytyki.

W tygodniu mam więcej czasu, by pilnować porządku na forum i myślę że sprawdzę się w tej roli.

Afc
Zasłużeni

Postprzez Afc » 26 maja 2015, o 19:11

Nick - Afc

Staż na forum - 7 lat

Liczba postów - ponad 6000

Ponieważ jestem głosem rozsądku wśród reszty kandydatów, którzy poprzez swoje kandydatury chcą jedynie forsować swoje egoistyczne i apodyktyczne wizje tego, jak ma wyglądać forum. Ja jestem kandydatem bez żadnych powiązań, nie jestem zamieszany w żadne układy. Na względzie mam jedynie dobro forum i dobro użytkowników - by każdemu było lepiej. Trzeba szanować zdanie wszystkich użytkowników i działać tak, by było im najlepiej - ponieważ to forum jest dla nich, a nie oni dla forum i to użytkownicy je tworzą. To użytkownicy są najważniejsi i trzeba respektować ich integralność, osobowość, ich doświadczenia. Nie można narzucać im swoich pomysłów na życie, ponieważ każdy użytkownik to osoba niepowtarzalna, która ma swój rozum i swoje poglądy i ma pełne prawo do ich ekspresji. Jestem kandydatem, dla którego zawsze najważniejszy jest użytkownik, jestem kandydatem, którego głównym celem jest uczynienie forum miejscem jeszcze lepszym i jeszcze przyjaźniejszym dla użytkowników - żeby każdy bez strachu mógł wygłosić swoją opinię i nawiązać konstruktywną rozmowę, bez żadnej obawy o to, że będzie szykanowany, wyśmiewany, obrażany lub deprecjonowany za to, jakie poglądy głosi. Jeżeli pragniesz forum, na którym możesz swobodnie i konstruktywnie rozmawiać o rzeczach, które cię interesują, są dla ciebie ważne - zagłosuj na mnie. Jeżeli jesteś użytkownikiem, który ceni sobie wolność słowa i prawo do kultywowania swojego stylu bycia - głosuj na mnie!

- Nie oceniamy i nie obrażamy - konstruktywna dyskusja nie polega na tym, że oceniamy naszego partnera w dyskusji!
- Wolność słowa - dopóki nie promujemy rzeczy nielegalnych, mamy pełne prawo wygłaszać nasze poglądy
Oficjalnie sformułowane postulaty na razie mam jedynie dwa - ale dlatego, że uważam, że to niezbywalne prawa człowieka, a reszta regulaminu powinna zostać stworzona w konsultacji z wami, drodzy użytkownicy, a nie w oparciu o moją projekcję i wizję tego, jak forum powinno wyglądać. Regulamin powinien być zbiorem zasad, które tworzy ogół użytkowników, ponieważ jest to nasze społeczeństwo i nasze normy, które my ustalamy, a nie coś, co zostaje nam narzucone z góry, a my mamy się dostosować!

ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Postprzez ArminVanBurczyk » 26 maja 2015, o 19:13

Nick - ArminVanBurczyk
Staż na forum - zarejestrowałem się 2 lutego 2005 roku, więc jestem na forum już ponad 10 lat
Liczba postów - 3389, chociaż wiele skasowanych przez ryżego!
Gwarantuję spokój na forum, stabilizację w pisaniu na temat, przestrzeganie reguł, tępienie wszechobecnej głupoty. Przede wszystkim kandyduję, żeby zabrać trochę głosów Nikosiowi, bo jak widzę jego posty, to mnie krew zalewa. Jak mawiał klasyk: nie chcem, ale muszem. Głosujcie na mnie, a nie zawiedziecie się! Jako doświadczony forumowicz będę również dbał o to, by nie zaniknęły forumowe tradycje (m.in. Oskanoniery). Chciałbym również załączyć pieśń, w której przedstawiam moje obietnice wyborcze: https://www.youtube.com/watch?v=NjNYDI8clw8
- przestrzeganie zasad ortografii!
- minimum jednodniowy ban za pisanie meczy a nie meczów!!

Powrót do Ogloszenia i Sugestie