[WYBORY MODERATORÓW 2015] Regulamin i Dyskusje

Miejsce dla wszelkich ogłoszeń związanych z Arsenalem, w tym także ważne informacje dotyczące działań strony i forum. To także miejsce, gdzie można zaproponować własne pomysły
Yaw
Moderator

[WYBORY MODERATORÓW 2015] Regulamin i Dyskusje

Postprzez Yaw » 25 maja 2015, o 20:24

No siema no witam!

Jak wszyscy tutaj zgromadzeni zauważyliśmy powstało nowe forum, które potrzebuje nowych stróżów prawa. W tym celu zostaną przeprowadzone pierwsze, demokratyczne wybory na moderatorów forum Arsenalweb.pl

Na ś.p. starym forum moderatorów było łącznie 11(wliczając adminów), jednak spośród nich możemy wyróżnić zaledwie 3-5 aktywnych. Nie będę rzucał nazwiskami ani oceniał, bo nie o to chodzi. Czas nie piniondz.

Stwierdziliśmy, że powinniśmy powołać w sumie 5 moderatorów, którzy wejdą w skład GTW. W razie nagłego wzrostu liczby użytkowników zorganizowalibyśmy kolejne wybory, ale na to się raczej nie zanosi.

______________________________________________________________________________________________________
Wymagania(dane ze starego forum):

- minimalny staż na forum - 1,5 roku
    - przynajmniej 300 postów
    - dobra opinia wśród użytkowników

Zasady ogólne:

- Zgłoszenia składamy w odpowiednim temacie od momentu jego założenia do najbliższej niedzieli, czyli 31 maja 2015 roku, do godziny 20:00.
    - Po zakończeniu zapisów zostanie przeprowadzona ankieta w odpowiednim temacie, w której będziecie mogli wybrać nowych moderatorów. Każdy wybór należy uzasadnić, "puste" głosy nie będą zaliczane. Wybory zostaną zakończone 7 czerwca 2015 roku o godzinie 20:00.
    - Po zakończeniu wyborów moderatorzy, w nagrodę będą musieli napisać nowy regulamin forum! Czekamy!

* Uwaga *
Zarząd zastrzega sobie prawo do zmiany terminu składania kandydatur oraz terminu zakończenia wyborów.

______________________________________________________________________________________________________
Jeśli masz chęci i czujesz, że jesteś w stanie utrzymać bandę forumowych pokemonów w ryzach, nie czekaj, zgłoś się! <piwo>

Pytania? Propozycje? :P

W tym temacie możecie również zadawać pytania kandydatom :)
Jakby taka spie*dolina podeszła do mnie w jakimś centrum handlowym z debilnym żartem to zaprosiłbym go do fryzjera i wsadziłbym mu rozgrzaną lokówkę w dupę. Gimbusy je*ane jutubowe fejmy. - Kreatywny Mafia

Alfson
Zasłużeni

Re: [WYBORY MODERATORÓW 2015] Regulamin i Dyskusje

Postprzez Alfson » 25 maja 2015, o 20:32

to forum nie potrzebuje moderatorów, serio.
barciur, mini, marley starczą
shawty, I should be logo

Szini
Zasłużeni

Postprzez Szini » 25 maja 2015, o 20:33

Nikos - chlodna polityka zagraniczna przynoszaca wymierna korzysc naszemu forum.

OnlyAfc
Administrator

Postprzez OnlyAfc » 25 maja 2015, o 20:33

Mimo wszystko warto to przeprowadzić "demokratycznie" :) Ja cenię niektóre osoby na tyle, że spokojnie mógłbym dać im mody na start, ale nie chcę decydować sam, dlatego mamy te wybory

Nikoś
Zasłużeni

Postprzez Nikoś » 26 maja 2015, o 12:27

OnlyAfc napisał(a):Nikoś, czy ty się z chujem na rozumy pozamieniałeś?

O co Ci chodzi? Taki jest mój program wyborczy i mam do tego prawo. Na tym polega demokracja. Wiadomo, że jak zostanę wybrany to nie dam rady zrealizować wszystkich moich postulatów, jednak jeśli uda mi się przecisnąć do regulaminu choć jeden to będę bardzo zadowolony.

OnlyAfc
Administrator

Postprzez OnlyAfc » 26 maja 2015, o 12:31

Ja bym na twoim miejscu dodał jeszcze zakaz pisania na forum wszelkiej maści mniejszości narodowych, banderowców, ukraińców i innych "wrogów ojczyzny" :)
Forum to otwarta przestrzeń dla każdego i nie widzę powodu, żeby dodawać do regulaminu chociażby jeden punkt z tych, które wymieniłeś.

To nie forum narodowców i skrajnej prawicy.

EDIT, żeby nie było, że czepiam się, bez żadnych argumentów.
promowania dewiacji seksualnych

Jestem na forum od wielu lat, nigdy nie widziałem żadnego.
haniebnych, amoralnych pseudowartości

zaliczenie równości do haniebnych i amoralnych pseudowartości to przesada, bo niby czym jesteś lepszy np. ode mnie?.
Wg. twojego rozumowania nie mam prawa np. kupić ziemi i zbudować w Polsce dom, tylko dlatego, że mam inny paszport?
I nawet jakbym bardzo chciał mieszkać w Polsce i sie osiedlić, to wg. twojego rozumowania, nie mam na to praw, bo to polska ziemia, więc "spierdalaj" do siebie?

Co do reszty twoich postulatów:
Stanowcze NIE dla żydowskich roszczeń

<co> Nigdy czegoś takiego nie widziałem na forum, więc po co wprowadzać martwy zapis? :)
Wprowadzenie kary chłosty za antypolską retorykę w postach.

To samo co wyżej.
Intronizacja Chrystusa na Króla Forum.

Może jeszcze zamiast logo zajebiemy wielki krzyż w header? <lol>

Nikoś
Zasłużeni

Postprzez Nikoś » 26 maja 2015, o 12:38

Ale kto powiedział, że Intronizacja Chrystusa na Króla Forum może być obecna tylko na forum Narodowców albo skranej Prawicy?

OnlyAfc napisał(a):Ja bym na twoim miejscu dodał jeszcze zakaz pisania na forum wszelkiej maści mniejszości narodowych, banderowców, ukraińców i innych "wrogów ojczyzny" :)

Myślałem właśnie nad Banderowcami, jednak pomyślałem sobie, że możesz się oburzyć <pasztet>

OnlyAfc
Administrator

Postprzez OnlyAfc » 26 maja 2015, o 12:45

Nikoś napisał(a):jednak pomyślałem sobie, że możesz się oburzyć <pasztet>

Czyli jednak myślenie, nie jest ci obce? <pasztet>

Nikoś
Zasłużeni

Postprzez Nikoś » 26 maja 2015, o 12:59

Nie, choć nie będę ukrywał, że gloryfikowanie UPA powinno być wg mnie w Polsce prawnie zakazane. Chociażby z szacunku do setek tysięcy wymordowanych Polaków na Kresach.

Nie odniosłeś się jeszcze do stanowczego zakazu zapłodnienia metodą in-vitro dla Stokrotki. To także wg Ciebie nieistotny problem?

OnlyAfc
Administrator

Postprzez OnlyAfc » 26 maja 2015, o 13:24

Nikoś napisał(a):choć nie będę ukrywał, że gloryfikowanie UPA powinno być wg mnie w Polsce prawnie zakazane.

Zgadzam się

Nikoś napisał(a):Nie odniosłeś się jeszcze do stanowczego zakazu zapłodnienia metodą in-vitro dla Stokrotki. To także wg Ciebie nieistotny problem?

W zasadzie odpowiedziałeś sobie sam na to pytanie :) Pozwolę sobie zacytować:
Nikoś napisał(a):i mam do tego prawo. Na tym polega demokracja.

Rozwinę twoją myśl:
Na tym polega demokracja że każdy ma prawo decydować o sobie sam. Ma do tego prawo zagwarantowane przez konstytucje.
Skoro jesteś takim patriotą i szanujesz nad życie Polskę i jej prawa, to szanuj również konstytucję.
Pozwolę sobie zacytować:
Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA
Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej napisał(a):Art. 31 punkt 1. Wolność człowieka podlega ochronie prawnej.

Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej napisał(a):Art. 47 Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego, czci i dobrego imienia oraz do decydowania o swoim życiu osobistym.

Dodam jeszcze wszystkim katolikom, którzy tak płaczą, że ktoś myśli inaczej niż oni:
Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej napisał(a):Art. 53 punkt 1. Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii.

Pozdrawiam.

Szini
Zasłużeni

Postprzez Szini » 26 maja 2015, o 13:35

Przeciez k14 promowal dewiacje seksualne jednakze zostal wydalony z forum dzieki zakladowi z jednym z uzytkownikow <spoko>

Nikoś
Zasłużeni

Postprzez Nikoś » 26 maja 2015, o 13:53

Chciałbym wszystkim moim wyborcom oznajmić, iż mój oponent Pan Marley będzie teraz prowadził politykę nienawiści wobec mnie, opartą na oszczerstwach i haniebnych, kłamliwych oskarżeniach. Nie dajmy się dzielić na Forum A i Forum B. Prosiłbym, aby nie ulec tej mowie nienawiści, którą zaprezentował w swoim programie wyborczym i podążać dalej ze mną drogą patriotyzmu i narodowej przyjaźni, razem - ku Wielkiej Polsce.

K14, Haoz, TJ - wszyscy przyczyniali się do promocji zboczeń na forum. Nie muszę przypominać masy gejowskich zdjęć, które Hałos regularnie wrzucał, szerząc zgorszenie. Darka refleksje na temat mody i wyglądu także były ukrytą promocją choroby homoseksualnej.

Only, nie rozumiem się. Ja nie mówię, że na forum nie mają prawa przebywać chorzy na homoseksualizm, biseksualizm, transwestytyzm i inne dewiację. Ja nie mam ochoty nawet się tym interesować, co robią oni w łózku z swoim zarażonym hivem partnerem. Ja wyraźnie mówię o PROMOWANIU takich postaw na Forum i to powinno być zakazane.

Poza tym wolność wolnością, ale jak przyjdzie tu 20 fanów Spurs i będą chcieć swoich tematów o zawodnikach, to czy ty jako zwolennik szeroko rozumianej wolności, pozwolisz im je założyć?

Nad Intronizacją Chrystusa na Króla Forum możemy odbyć debatę, a następnie zrobić referendum. Ja nikomu nie będę narzucał wiary świętej katolickiej. Każdy ma swoje sumienie i swój światopogląd. Jednak jeśli większość będzie tego chciała, to ci przeciwni powinni ten fakt zaakceptować.

marleyfan

Postprzez marleyfan » 26 maja 2015, o 13:59

Nikoś to nie Duda. Nie mówi po angielsku i nie ma cudnej córki <sex> Jedynym skutkiem wyboru Nikosia będzie zakaz wklejania obrazków roznegliżowanych panienek i zakaz oglądania meczów w niedzielę jeżeli nie pójdzie się do kościoła.

marleyfan

Postprzez marleyfan » 26 maja 2015, o 14:03

Poza tym jeszcze forum na dobre nie ruszyło, a Nikoś już się udziela w DWÓCH! tematach o polityce. Po jego wyborze dwa zdania o polityce będą wymagane jako dodatek do każdego postu na forum.

Sachen

Postprzez Sachen » 26 maja 2015, o 15:07

6. Stanowcze NIE dla żydowskich roszczeń na forum.
7. Intronizacja Chrystusa na Króla Forum.

Zdecydowanie popieram, jednak prawdopodobnie niemożliwe z uwagi na panujące na forum kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym <pasztet>

Następna strona

Powrót do Ogloszenia i Sugestie