Mistrzostwa Świata Rosja 2018

Premier League? Bundesliga? Ekstraklasa Burkina Faso? Wszystko o piłce kopanej. Forum im. Ani
ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Mistrzostwa Świata Rosja 2018

Postprzez ArminVanBurczyk » 6 cze 2018, o 16:45

Obrazek
Już tylko 8 dni pozostało do rozpoczęcia piłkarskiego święta, jakim niewątpliwie jest Mundial!
https://www.youtube.com/watch?v=kFMZUxX6K6o

A tutaj zabawa w typowanie :) http://www.sport.pl/mundial/0,161177.html

Oto moje wyniki:
http://oi68.tinypic.com/689eom.jpg
http://oi64.tinypic.com/1z36sms.jpg
http://oi68.tinypic.com/r9j5oy.jpg
http://oi65.tinypic.com/mrvbzb.jpg
http://oi66.tinypic.com/v8ervc.jpg

P.S. Polska wyszła z grupy na podstawie rzutem monetą :P

deadmau5
Zasłużeni

Re: Mistrzostwa Świata Rosja 2018

Postprzez deadmau5 » 6 cze 2018, o 17:02

Ciekaw jestem jak sobie nasi poradzą. Nawet wyjście z grupy będzie już dosyć trudnym zadaniem. Fantastycznie byłoby dojść do finału ale to marzenia ściętej głowy.
Kogo typujecie do zwycięstwa? Kto wg was namiesza w tych rozgrywkach. Komu najbardziej kibicujcie poza polską?

ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Postprzez ArminVanBurczyk » 6 cze 2018, o 17:06

Jak wyjdziemy z grupy, to będzie git, niczego ponadto bym się nie spodziewał raczej. wygra Brazylia, chociaż jest sporo drużyn, które mają silną ekipe na papierze... Zawsze mocni Niemcy i Hiszpanie, Francuzi mają pake, Belgowie. Poza Polakami oczywiście allez les bleus! + trochę Anglii i najsłabszym drużynom ;p

Jake
Weterani

Postprzez Jake » 6 cze 2018, o 20:56

W tym roku brak grup śmierci, ale może faworyci się potkną i zrobi się ciekawie.

Z naszej grupy możemy wpaść na Belgię albo Anglię, i ja bardzo bym sobie życzył zlania Angoli w 1/16 za wszystkie krzywdy z dzieciństwa.

Ale co do naszych, to pełen sceptycyzm i czekam na jakieś pozytywne zaskoczenie. Na Euro najważniejsze gole strzelał nam Błaszyczkowski, w środku zasuwał Krychowiak, obroną rządził Glik. Pierwszy to już wiek przedemerytalny, drugi odpłynął w daleką podróż, trzeciego zabraknie. Jeśli Zieliński nie pokaże klasy a Pazdan i Krychowiak nie wskoczą na swoje 200 % to kadra stoi właściwie wyłącznie Lewandowskim, a w tym układzie będzie ciężko coś ugrać.

Bóg
Weterani

Postprzez Bóg » 6 cze 2018, o 22:02

Pierwszy mundial/euro na którym nie kibicuję ani trochę Anglii i to nawet nie z powodu Jacka, tylko jakoś tak ogólnie padło u mnie te chore podejście, że Arsenal z ENG, więc to niby coś pochodnego.

mateuszhc

Postprzez mateuszhc » 7 cze 2018, o 10:25

Dominik Piechota twitter napisał(a):Reprezentanci Meksyku dostali dzień wolnego od Osorio. Zaprosili prostytutki do hotelu. Wyciekły filmy i zdjęcia z basenu - wielki skandal w kraju. Hector Herrera opuścił zgrupowanie, bo ma problemy w domu i musi ratować związek. Nie wiadomo, czy pojedzie na mundial. Masakra!

Co za kretyni <lol>

Lewy to nawet po kryjomu glutenu by nie zjadł #TheDifference <cool>

ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Postprzez ArminVanBurczyk » 7 cze 2018, o 17:39

https://fantasy.fifa.com/en/leagues?cod ... 4D59434948

fantasy liga forum jakby ktoś chciał się pobawić

Szini
Zasłużeni

Postprzez Szini » 19 cze 2018, o 19:30

Nie pyklo ale przegralismy po kliszo bledach. Senegal po prostu skorzystal z sytuacji. Pozostaje wygrac 2 nastepne mecze. Tam juz nie beda ogromne murzyny od ktorych bedziemy sie odbijac wiec jestem dobrej mysli.

deadmau5
Zasłużeni

Postprzez deadmau5 » 19 cze 2018, o 23:03

Szini napisał(a):Nie pyklo ale przegralismy po kliszo bledach. Senegal po prostu skorzystal z sytuacji. Pozostaje wygrac 2 nastepne mecze. Tam juz nie beda ogromne murzyny od ktorych bedziemy sie odbijac wiec jestem dobrej mysli.

Tu nawet nie chodziło o fizyczna walkę. My mieliśmy ogromne problemy z celnymi podaniami nawet bez pressingu. Bez odpowiedniego tempa i pomysłu na grę. Przecież ile my mieliśmy dzisiaj okazji bramkowych? Pół?

Bóg
Weterani

Postprzez Bóg » 19 cze 2018, o 23:15

Graliśmy tak źle, że nawet nie ma co wymieniać co był złe, bo wszystko było złe, a każda kolejna zła rzecz była pochodną innych złych rzeczy. To tak jakby wymieniać dlaczego babajaga jest brzydka.
Przykładowo: nonsensowne niecelne podania to wynik:
-wyczerpania fizycznego. My praktycznie na każdym turnieju od 2002 mamy problemy kondycyjne, końcówki meczów to jak ostatnie tchnienia. A jak ledwo zipiesz na nogach, to niecelne podania to w piłce standard. Było to widać szczególnie w końcówce, gdzie były takie podania, że aż szok.
-słaba psychika. To także nasz problem na każdym turnieju od 2002. Widać, że jesteśmy narodowo jacyś zakompleksieni, to potem wychodzi na takich turniejach. Ci piłkarze wyglądają na tak zasranych, jakby grali pierwszy mecz w pro piłce. To też może być wynik presji jaka jest w kraju na dobry wynik. A w tym stresie wszystkie nawyki i zalecenia taktyczne szlak trafia.

Szini
Zasłużeni

Postprzez Szini » 20 cze 2018, o 07:34

Ale senegal wcale nie zagral lepszego meczu niz polacy. Gole strzlili na mega farcie po jakis kuriozalnych sytuacjach.
Zgodze sie za to ze oni glowy nie maja do pilki na wysokim poziomie.

BKL
Weterani

Postprzez BKL » 20 cze 2018, o 07:45

Należy zwolnić nawalke po tym meczu.

Jake
Weterani

Postprzez Jake » 20 cze 2018, o 07:50

Obie drużyny grały piach, ale to Senegal dostał od nas dwa piękne prezenty. Bezpośrednio z winy obrony, ale pośrednio przez naszą fatalna formacje ofensywna - Zieliński i Milik byli bardzo mało aktywni, w związku z tym Senegal zamiast czuc presję, sam wywieral ja na nas.

Adam musi podjąć męskie decyzje i wstawić do 11stki graczy mniej zdolnych/doswiadczonych, lecz za to bardziej ambitnych: Kownacki, Bereszynski, Góralski mogą dac nam większe zaangażowanie i determinację. Bez tego leżymy.

Matii
Zasłużeni

Postprzez Matii » 20 cze 2018, o 08:14

Czy Senegal grał piach? To my byliśmy faworytami, poza tym u nich środek pola istniał. Co więcej o zgrozo zjadali nas taktycznie, nawet pomimo naszej gry na stojąco. Gol Cionka bardziej na Piszczka z tego co pamiętam, rykoszet to przypadek więc nie wina brazola.

+1 Jake, trzeba zaryzykować. Piszczek nie jest gotowy na granie, jest wyczerpany albo już wiek daje po sobie znać, bo był tragiczny. Za niego Bereszyński powinien spróbować.

Milik dramat, za to co zrobił nie powinien mieć prawa grania dalej w tym turnieju. Za niego śmiało dać Kownasia albo przesunąć Ziela.

Pjoter jak to Pjoter w reprezentacji, na tej pozycji zawsze jest u nas niewidoczny więc albo zmiana pozycji albo ława. Nawałka z nim postępuje jak niegdyś Wenga z Ramseyem i Ozilem. Mam nadzieję, że Glik zagra i będzie trzymał obronę.

Krycha również kryminał, mimo gola miał mega dużo niepotrzebnych strat i powinien z czerwem wylecieć. Druga bramka w dużej mierze również na jego konto, bo co to za podanie do tyłu? Nie dość że zaebał jakiegoś platfusa to jeszcze w zupełnie niezrozumiałych intencjach.

Druga bramka w pewnej mierze wina sędziego z Bahrajnu i innych z Kataru. Nie rozumiem jak można na taki turniej brać typów, którzy profesjonalnej piłki na żywo nie widzieli :) Duża część winy za tę bramkę jak już napisałem ma Krycha, a i Bednarek. Typowa piczowata gra, nie ma gwizdka LECISZ DO KOŃCA, a nie obracasz się bez sensu. Nie wiem czemu ale ta bramka przypomina mi o frajerskim zachowaniu Mustafy w finale z City

miniroch
Zasłużeni

Postprzez miniroch » 20 cze 2018, o 09:09

Matii napisał(a):Druga bramka w pewnej mierze wina sędziego z Bahrajnu i innych z Kataru. Nie rozumiem jak można na taki turniej brać typów, którzy profesjonalnej piłki na żywo nie widzieli :)

Nie jestem w stanie tego ogarnąć, jak to się bulwa mogło w ogóle wydarzyć? Typ bez wskazania sędziego głównego nagle sobie wbiega na murawę w momencie, jak Kryśce się wydaje, że podaje do nienaciskanego Wojtka. Na takim poziomie takie jaja nie powinny się zdarzać. W ogóle ten sędzia nie ogarniał, prawie tak samo dramatyczny, jak nasza gra.

Następna strona

Powrót do Piłka Nozna