Jak będzie w Emerylandzie?

Miejsce do dyskusji na bliżej nieokreślone tematy związane z Arsenalem. Forum im. Mariusza.
Jake
Zasłużeni

Re: Jak będzie w Emerylandzie?

Postprzez Jake » 28 lut 2019, o 00:38

Przed nami dwa decydujące tygodnie tego sezonu. Zdarzyć się może wszystko. Przyznam szczerze, że wracają dzięki temu emocje, które ostatni raz znaczaco odczułem podczas NLD. Kolejne spotkania po derbach były dla mnie coraz bardziej jałowe, nawet wygrana z czelsi mnie nie poruszyła bo wewnętrznie czułem, że wypadamy z gry o top 4. Na szczescie koniec tych znojów z West Hamem i BATE, czas zagrać o wszystko z największymi i do tego bezposrednimi rywalami.

Emery znów miesza z ustawieniem i odświeża naszą linię ataku. Zamiast Lacazetta i Iwobiego mamy teraz Mikiego i Ozila. Jenko stara się zastąpić Bellerina. Ciekawe czy to wypali na totki i united.

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 7 mar 2019, o 22:34

Naprawdę trudno wierzyć w top 4, skoro:
Orbinho napisał(a):We have five away games left in the Premier League. Wolves, Burnley, Leicester, Everton & Watford - no gimmes there

i
Orbinho napisał(a):Arsenal have won just two of their last 11 matches away from home in all competitions W2 D3 L6. They beat League One Blackpool and Huddersfield who have managed 15 goals in the league all season.
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 10 mar 2019, o 22:45

Obrazek
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

brld
Zasłużeni

Postprzez brld » 10 mar 2019, o 22:57

to serio zasługuje na oklaski

Poprzednia strona

Powrót do Arsenal