Matteo Guendouzi

Dyskusje o propozycjach i spekulacjach transferowych dotyczących Kanonierów.
moff
Zasłużeni

Matteo Guendouzi

Postprzez moff » 10 lip 2018, o 20:37

Francuska wersja Fellainiego ma być ogłoszona lada moment. Mówi się o 7mln E. Patrząc na to okienko łapie się za głowę. Zderzenie z normalnoscia...
<tancze>
Czekając na sezon 2017/18... o ile stary nie przedłuży jeszcze kontraktu.

Matii
Zasłużeni

Re: Matteo Guendouzi

Postprzez Matii » 10 lip 2018, o 20:53

W sumie to nieoficjalna oficjalka lata już po necie ;) niestety nie mam linku bo gdzieś na Twitterze na telefonie widziałem jak podpisuje kontrakt w siedzibie Arsenalu. Ciekawe czego się po nim spodziewać. Mamy wysyp defensywnych/pseudodefensywnych graczy: Xhaka, Elneny, Ejnzli Mejnzli, Torreira oraz ten ancymon,

Geniu

Postprzez Geniu » 10 lip 2018, o 22:11

Matii
Zasłużeni

Postprzez Matii » 10 lip 2018, o 22:16

O to to to, dodatkowo znalazłem i tu też jest zamieszczone, że jakiś siurek Greenwood dołączył do nas.

Matii
Zasłużeni

Postprzez Matii » 11 lip 2018, o 13:09

https://www.facebook.com/Arsenal/photos ... =3&theater

Ciekaw jestem jak Emeryt chce to poukładać. Mamy przesyt środkowych zawodników, wiadomo że bogactwo jest ważne w obliczu długiego i trudnego sezonu, ale co z szansami na grę tego Matteo oraz Ejnzli?

mateuszhc

Postprzez mateuszhc » 11 lip 2018, o 14:23

Jeśli zagramy trójką w środku w stylu PSG, to mamy najprawdopodobniej trio Xhaka-Torreira-Ramsey. Myślę, że takim ustawieniu Ozil i Mkhi raczej rozpatrywani byliby w kontekście gry obok napastnika (nieco cofnięci, ustawieni pomiędzy skrzydłem, a środkiem boiska). W takim przypadku w środku do gry zostałiby: Elneny, AMN, Guendouzi. Wątpliwy przesyt ;)

Ale na tym etapie to gdybanie, choć pokazujące, że wszystko zależy od taktyki, bo wcale w środku aż takiego przesytu nie musi być ;)

Powrót do Transfery i plotki