PL: ***** - Arsenal FC

Podziel się swoimi spostrzeżeniami o wynikach Arsenalu oraz powiedz jak typujesz kolejne spotkanie. Forum im. Adaptera
Benson
Naczelny pogromca *****

PL: ***** - Arsenal FC

Postprzez Benson » 5 gru 2018, o 09:17

Old Trafford
05.12.2018
21:00

OK, nadszedł ten czas w roku :D
Dla wielu kibiców popularnych Kanonierów najważniejszy mecz miał miejsce w niedzielę, gdzie nasza ukochana drużyna urządziła sobie grila:

Obrazek

I żeby nie było - do dzisiaj jaram się jak ta podpałka na zdjęciu, ale... ALE !!
Ale dzisiaj to jednak wydarzenie zupełnie innej kategorii wagowej. O ile w sobotę biliśmy się w kategorii koguciej, to dzisiaj mamy wagę superciężką (chciałem dać przykład jakichś współczesnych bokserów, ale zatrzymałem się na Kliczkach :/). Oczywiście nie chodzi mi o kwestię sportową, bo ***** to w tej chwili co najwyżej lekkopółśrednia, ale nie wyobrażam sobie, ze ten mecz nie powoduje wrzenia w żyłach każdego kibica który ma Armatkę w sercu.
O moim podejściu do tych spotkań pisałem już w kilku tematach (m.in tu: http://forum.arsenalweb.pl/viewtopic.php?f=8&t=343, więc nie będę się powtarzał i napiszę tylko, że ebać ***** po wsze czasy.
Czy to jest najlepszy moment, żeby zagrać z nimi? Nie wiem, ale na pewno nie jest najgorszy :D Jesteśmy niepokonani od 19 spotkań i po serii kilku remisów wróciliśmy na zwycięskie tory. Z kolei ***** sypią się jak:

Obrazek

Wyniki mają słabe, miejsce w tabeli jeszcze gorsze, a goal difference (-1! MINUS, bulwa, JEDEN <lol>)) wywołuje śmiech od Portugalii po Ural <lol>
Ich ebany trener pokłócił się już chyba z każdym w klubie i kibice mają go serdecznie dość:
https://youtu.be/RuJopG5Gr6M?t=8m14s
Do tego dochodzi plaga kontuzji (nie zagra m.in. znana i szanowana czilijska *****).
Czy zatem możemy jechać tam pewni trzech punktów? Nie :/ Bo to ***** i bulwinho. Oni zawsze potrafią na nas coś wykombinować. Jedyna nadzieja, że na ławce mamy teraz prawdziwego trenera, a kilku zawodników nie wie, że naszą tradycją jest obsranie się przed meczem z *******. Emery przyznał po meczu z kurami, że miał na ten mecz przygotowanych kilka scenariuszów i wybrał ten najlepiej pasujący do wydarzeń na boisku. No i już wielokrotnie pokazał, że umie reagować błyskawicznie, gdy nam nie idzie, robiąc kapitalne zmiany (popularni Kanonierzy są drużyną, która ma w lidze najwięcej goli i asyst zaliczonych przez zmienników <spoko>). Leno, Sokratis, Gwen, Torreira i Obama nie złapali grzybicy, więc oni wyjdą na murawę bez tego całego bagażu i pociągną za sobą innych. Krótko mówiąc - to może być pierwszy od wielu wielu lat mecz na o OT, na który wyjdziemy jak po swoje.

U nich na pewno nie zagra ta nurkująca bulwa, eszli jang, bo pauzuje za kartki. Do tego mają mega plagę w obronie, aż mi się nie chce wypisywać tych wszystkich nazwisk. Zresztą i tak pewnie część się wykuruje. A, no i Lukaku ponoć zrobił sobie kuku, próbując przyjąć piłkę <lol>
U nas niestety nie zagra Czaka, bo w niedzielę dostał piątego yella. Poza tym na pewno nie zobaczymy ***** i Mavropanovsa. Małe szanse mają Kos i Naczo, a jeden uj wie, o co chodzi z Ozilem. Ciekawe też co z Mustafim, bo we wczorajszym przedmeczowym team news nie było o nim ani słowa, a przecież zszedł w niedzielę z urazem.
Nikt się raczej nie podejmie podać przewidywanych składów, bo Emery zaskoczył nas wielokrotnie i nie wiadomo nawet, w jakim ustawieniu wyjdziemy.

CIEKAWOSTKI ZA BBC:

Head-to-head

- The 82 most recent league and cup encounters had featured one or both of Sir Alex Ferguson and Arsene Wenger.
- This will be the first meeting in which neither of the long-serving managers is involved since 23 August 1986, when the Gunners won 1-0 in a league game at Highbury.
- ***** are unbeaten in 11 home league matches against Arsenal since September 2006 (W8, D3).
- However, the Gunners did win at Old Trafford in the quarter-finals of the FA Cup in March 2015.

- ***** have conceded 23 goals in their opening 14 Premier League games - only the bottom five (prior to the latest round of matches) have a worse record.
- Last season it took ****** until 10 March - and 30 matches - until they conceded 23 league goals.
- They have conceded six goals in the opening 15 minutes of matches this season, a joint-league high with Fulham.
- Jose bulwinho's side are winless in three league games for the first time in 12 months.
- Their only home league defeat this term was the 3-0 loss to Tottenham on 27 August.

Arsenal

- A win would give the Gunners 16 away points - as many as they claimed in total on the road last season (W4, D4, L11).
- They have already equalled last term's total of four away victories in the top flight.
- Sunday's triumph against Tottenham was only Arsenal's fourth win in their last 29 league games against other sides from the established top six (D10, L15).
- The Gunners are unbeaten in their last 12 league games (W9, D3), and 19 matches in all competitions (W15, D4).
- They are one of four teams to have kept just two Premier League clean sheets this season (along with *****) - only Fulham, with none, have worse record.
- They have scored 24 second-half goals in the Premier League this season, more than any other side.
- Arsenal have lost their last three midweek league games, conceding three goals in each defeat.
- Pierre-Emerick Aubameyang has scored with his last 10 shots on target in the Premier League - no goalkeeper has saved against him since West Ham's Lukasz Fabianski in August.

CIEKAWOSTKI MOJE:

- ***** są najbardziej wbulwiającym elementem wszechświata. Bardziej nawet od komarów.
- jarosław kaczyński ma kartę kibica ***** nr 17854.
- ***** co roku zostawiają w lesie 4 psy.
- ***** produkują rocznie o 528% CO2 więcej niż elektrownia Bełchatów.
Ciekawostki nr 2, 3 i 4 nie są potwierdzone naukowo.

Tak że Panie (?) i Panowie... Dzisiaj o 21 szykujmy się na wojnę, Pokazaliśmy w niedzielę, że mamy jaja i byle kto nie będzie nami pomiatał. Ta drużyna w końcu zachowuje się jak drużyna i jeśli takie gówno, jak dier myślało, że może nas uciszać na naszym stadionie, to pewnie się zdziwił, że nagle ma wokół siebie tylu Kanonierów. Mamy teraz zawodników typu Sokratis, Kolas, Czaka, Lichtsteiner którzy nie tylko nie odstawią nogi, ale gdy trzeba są zwykłymi przebiegłymi ujami :D Nie boję się zatem fizycznej przewagi *****, tych wszystkich maticow, fellainich i lukaków, bo jesteśmy od nich zwyczajnie lepsi.
Wierzę w wygraną na OT po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy :)
C'MON YOU ARSENAL !!

W niedzielę podbiliśmy kury, jak Iwo Jimę:

ObrazekObrazek

Teraz pora, żeby nawiązać do najlepszych tradycji na OT:

Obrazek

Jak wiadomo od kilku dni Emery szlifuje język angielski, oglądając seriale (m.in. Peaky Blinders). Tu z kolei zarejestrowano, jak przygotowuje się do spotkania z bulwinho, ćwicząc słynną kwestię Roberta De Niro z Taksówkarza:

Obrazek

A co do bulwinho, to oby po meczu wyglądał tak:

Obrazek

JAZDA Z ******* !!
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

Slipknot
Zasłużeni

Re: PL: ***** - Arsenal FC

Postprzez Slipknot » 5 gru 2018, o 09:41

JAZDA Z ******* !
Każdy inny wynik niż zwycięstwo będzie traktowany jako porażka. ***** są w dołku i kiedy jak nie teraz musimy to wykorzystać i solidnie im dokopać. COYG!

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 5 gru 2018, o 09:57

To musi być wygrana i najlepiej kilku bramkowa.
Żądam upokorzenia w ich własnym kurwidołku!

Obrazek
Czekając na sezon 2017/18... o ile stary nie przedłuży jeszcze kontraktu.

Mafia
Zasłużeni

Postprzez Mafia » 5 gru 2018, o 10:05

Jakakolwiek wygrana będzie czyms wspaniałym. Najlepiej jak zwycięską bramkę strzelimy w doliczonym czasie gry, 95' np :D

Jake
Zasłużeni

Postprzez Jake » 5 gru 2018, o 10:50

Nasz ostatni win na old trafford to 1:0 jeszcze w 2006 roku...

Taktyka późnego Murinjo vs Arsenal to praktycznie zawsze podwójne zasieki, 2-3 kontry w meczu i najprostszy, pragmatyczny, fizyczny futbol. Mam nadzieję, że uda nam się temu przeciwstawić.

Najbardziej obawiam się o Guendouziego i Bellerina. Młody jest jeszcze nieopierzony i zdarzają mu się głupie błędy, a Hektor na wahadle to, łagodnie mówiąc, nie jest synonim niezawodności.

Jeśli łykniemy czerwonych na ich stadionie to w tym sezonie nie będzie już dla nas rzeczy niemożliwych. Kiedy będzie na to lepszy moment niż teraz?

COYG!

Fanatyk
Zasłużeni

Postprzez Fanatyk » 5 gru 2018, o 11:49

Znając nasze szczęście do United to można obawiać się tego meczu. No ale mamy przecież nowego trenera, który może wykorzystać ich kryzys, bo w tym sezonie są słabi w wielu elementach. Byle United nie zagrali tak jak z Chelsea, żeby to murowanie im nie wyszło i nie wcisnęli czegoś przypadkowo. Jestem dobrej myśli!

deadmau5
Zasłużeni

Postprzez deadmau5 » 5 gru 2018, o 13:21

Kurde. No jak nie teraz to kiedy? Pokazaliśmy jaja i wolę walki z kurami. Mamy dobrą sytuację kadrową, piłkarze nie powinni być jakoś strasznie zmęczeni bo do tej pory graliśmy głównym składem tylko raz w tygodniu. Cmon trzeba ich zgnieść jak kartofle do.puree! A jeszcze jakby to był gwóźdź do trumny dla naczelnej ***** trenerskiej to już w ogóle byłoby bosko :)

Matii
Zasłużeni

Postprzez Matii » 5 gru 2018, o 13:49

Wg mnie nie oceniajmy tego spotkania po Papciu! Myślę, że się zaskoczymy pozytywnie i będzie pełna dominacja! Musimy ich rozjechać! Strzelam, że wygramy przewagą dwóch bramek, a przynajmniej jedną strzeli Laca!

BKL
Zasłużeni

Postprzez BKL » 5 gru 2018, o 14:37

BENS <piwo> <piwo> <piwo> <piwo> za temat
Roznieść te kurewskie gówno w polu!

5-0 (Abu x2 Laca x2, Ramsey)

Jazda z kurwami <bije> <bije> <bije>

PS też czujecie to ekscytacje przez cały dzień dzisiaj? Dawno tak nie było <serce>

freelanc3r
Zasłużeni

Postprzez freelanc3r » 5 gru 2018, o 15:10

ekscytacje czuję po ostatnim gwizdku w niedzielę!
nie ma i nie będzie lepszego czasu by ich jebnąć na OT, jeszcze jakby był Wenger... ale my nawet nowego trenera mamy!

poproszę 7-0 dziś!!

P.S. ***** piją z plastikowych słomek.

knote
Zasłużeni

Postprzez knote » 5 gru 2018, o 16:09

Tekst z grzybicą mnie rozjebał. <hahaha> <spoko>

Jak nie teraz to kiedy? Czekamy na wygraną tam od 2006, pora przełamać czarną serię. Damy bulwa radę.

3:1
Laca
Rams
Kola

Szini
Zasłużeni

Postprzez Szini » 5 gru 2018, o 16:36

Kiedy z nimi ostatnio wygralismy na old trafford?

freelanc3r
Zasłużeni

Postprzez freelanc3r » 5 gru 2018, o 17:00

chyba z 2 lata temu po Welbz show.

blizzarder

Postprzez blizzarder » 5 gru 2018, o 17:58

Jeśli wygramy mniej niż różnicą 3 bramek to potraktuję to jako potwarz, a co dopiero remis lub porażka... Liczę na odczarowanie Old Trafford jakimś 5-0, może 6-1. Oglądałem kilka meczów United i jeśli zagramy swoje, to nie będą wiedzieli co się dzieje na boisku. Jak widziałem jaką zwrotność, przyspieszenie i panowanie nad piłką ma Lukaku to złapałem się za głowę czy to Premier League czy liga oldbojów. Wiem, że możemy równie dobrze przegrać, ale tak jak napisałem - liczę na co najmniej 3-0, bo rozochociłem się po Tottenhamie. Z Liverpoolem zagraliśmy mega walecznie, z Tottenhamem jeszcze bardziej. Za Wengera nie było takiej agresji i żądzy pójścia po gola.
Obrazek

czelu

Postprzez czelu » 5 gru 2018, o 18:20

Tylko zwycięstwo, Arsenal tylko zwycięstwo!!!!! <bije> :) <bije>

Następna strona

Powrót do Mecze Arsenalu