PL: Liverpool - Arsenal

Podziel się swoimi spostrzeżeniami o wynikach Arsenalu oraz powiedz jak typujesz kolejne spotkanie. Forum im. Adaptera
Szini
Zasłużeni

Re: PL: Liverpool - Arsenal

Postprzez Szini » 29 gru 2018, o 20:21

Jest to czego wszyscy sie spodziewali. Niles dzis najlepiej poki co wedlug mnie.

ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Postprzez ArminVanBurczyk » 29 gru 2018, o 21:16

NAsza defensywa to żenada, w ofensywie poza Aubameyangiem to wlasciwie nie bylo z czego lepić, same cioty. Szkoda strzępić ryja niestety, kto by pomyslal, ze dozyje czasow, ze bede mowil jestesmy sto lat za looserpoolem...

knote
Zasłużeni

Postprzez knote » 29 gru 2018, o 21:24

Zerwać kontrakt z Lichym... i to szybko.

Postawić na kogokolwiek z młodzieżówki w defensywie i na skrzydle. Nie ma sensu grać Ozilem czy innym Armeńcem. Dawać młodych. Gorzej być nie może.

deadmau5
Zasłużeni

Postprzez deadmau5 » 29 gru 2018, o 21:43

Może. Zebraliśmy bęcki ale to nadal stracone trzy punkty. Za dwa dni jedziemy dalej i walczymy o top 4. Musi się udać w tym sezonie bo inaczej faktycznie będzie źle. Spursi stracili dzisiaj punkty u siebie więc nie jest źle. Byłoby dobrze kogoś ogarnąć na tą defensywę zima ale plan to pierwsza czwórka z tym składem a potem poważne zakupy.

Jake
Zasłużeni

Postprzez Jake » 29 gru 2018, o 22:07

Może to lichtsztajna zawalił dziś dwa gole, ale drugim największym przegranym tego boju jest Mustafi. On ma tak niskie futbolowe IQ, że nie zdał by chyba nawet matury z piłki nożnej. Zero asekuracji lichtsztajnera, zero koordynacji, panowie klocili sie przed kamerami jak na niedzielnej pilce.

Gegenpressing zniszczył nas jak wiele innych ekip przed nami, bolą jednak te dwa karne i błąd lichszta. Torreiry nie liczę bo chłop walczył o przestrzeń w polu, zaryzykowal i przegral - takie bledy mogą się zdarzać przy tak ciężkim pressingu, a gol padl bo Firminho objechal naszych dwoch CB jak James Harden rookiego z draftu.

Zeby uzmyslowic co ma dyspozycji Unai, oto nasza lawka - cech, koscielny, guendouzi, lacazette, elneny, willock, saka. 1 bramkarz, 1 obrońca, jeden dm, jeden napastnik i trzy pionki. Jeszcze pare tygodni temu Emery mogl wybierać pomiedzy Ozilem, Mikim, Iwobim i Ramseyem i już wtedy chyba wszyscy tu uważaliśmy, ze Unai robi cuda z ta bryndzą. Teraz Eemry nie ma praktycznie zadnego pola manewru. Naprawdę nie rozumiem dlaczego niektórzy nie chcą przyjąć do wiadomości korelacji pomiędzy wynikami a listą kontuzjowanych.

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 30 gru 2018, o 10:30

Szkoda pisać coś więcej jak przeczytałem niektóre posty. Brawo Wy! Dzbany Januszowego futbolu momentami. Wygrywamy jest ekstaza, przegrywamy to zakopać i zasypać wapnem. Emery cudotwórca, Emery chuj! Forum od lat bez zmienne w tej kwestii. Akceptuje porażkę - szkoda, że w taki sposób. Dobrze, że są i głosy rozsądku tutaj na forum i w zarządzie bo pewnie by już zaraz zmiana była jak w PL piłce - witamy Pana menegjera! ile mam czasu na zbudowanie drużyny? ale Pan drużynę to już masz... teraz czas na wyniki <tipwink>
Czekając na sezon 2017/18... o ile stary nie przedłuży jeszcze kontraktu.

ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Postprzez ArminVanBurczyk » 30 gru 2018, o 11:03

Niekoniecznie chodzi tu o hejtowanie Unaia za wczorajszy mecz. Raczej chodzi o hejtowanie umiejetnosci i zaangazowania w grę niektorych zawodników. To co wczoraj pokazali nasi obrońcy to jakiś dramat. Ile można tolerować głupotę Mustafiego? Serio lepiej wystawiać jakiegoś młodzika tam, a jego pchnąć jak najdalej stąd, najlepiej do manure. Dinos, wracaj!

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 30 gru 2018, o 11:32

AvB zgadzam się - ale mój post ma się do wielu pojawiających się zarzutów bezpośrednio do Unaia jak nie wygrywamy meczu <tancze> a to, że mamy kadrę jaką mamy i dopiero nadchodzą okienka transferowe to inna sprawa. Ja jestem pełen nadziei i dobrej myśli. Wystarczy spojrzeć. Torreira, Guendouzi, Leno czy nawet Sokratis to już jest nadzieja, że Unai wraz z osobami odpowiedzialnymi za wzmocnienia wiedzą jak to robić. Potrzeba czasu, cierpliwości i pieniędzy. Jesteśmy moim zdaniem i tak w dużo lepszej pozycji aktualnie niż United które od kilku lat się przebudowuje. 3-4 okienka i będzie nasza kadra wyglądała tak jak chce tego Emery i wtedy będziemy mogli wymagać żeby mecze z takim LFC były wyrównane, a nie do jednej bramki.
Czekając na sezon 2017/18... o ile stary nie przedłuży jeszcze kontraktu.

Matii
Zasłużeni

Postprzez Matii » 30 gru 2018, o 14:29

+1 AVB
Dobór wiecznych idiotów do pierwszego składu należy do Emeryta. Mamy duże braki kadrowe, ok wszyscy to rozumieją, ale że Mustafi i Lichy są dnem wiadomo nie od wczoraj. Mavropanos już trenuje, czemu nie gra?

Co do Unaia to dał nam na początku (poza meczem z City) nadzieję na lepsze jutro. Fajne reagowanie na to co się dzieje na boisku, różne warianty taktyczne, coś co powodowało że mimo wujowej pierwszej połowy, w drugiej zaskakiwaliśmy. Niestety prawda jest taka, że ta maszyna Unaiowa, zarówno w jego głowie, jak i na boisku się zacięła ;) Nawet podczas końcówki niepokonanej serii. Graliśmy okropnie dużo spotkań, a po tej serii to już nawet nie mówię. Nie da się tego oglądać, z tą samą kadrą wcześniej się udawało. Wydaje mi się, że Emeryt ostatnimi czasy przekombinowuje i poza wujową kadrą i kontuzjami tu jest pies pogrzebany.

freelanc3r
Zasłużeni

Postprzez freelanc3r » 30 gru 2018, o 15:12

Matii napisał(a):Mavropanos
widziałeś go w meczu o stawkę? dajcie z nim spokój.

Do Unaia mam tylko jedno ALE, Laca musi grac z Aubą, chyba, że kupi kogoś super to zmienię zdanie.

Matii
Zasłużeni

Postprzez Matii » 30 gru 2018, o 15:56

A Ty widziałeś Mustafiego w meczu o stawkę?;d regres jest niemożliwy ;)

blizzarder

Postprzez blizzarder » 31 gru 2018, o 01:19

Pany, jeszcze ze 3-4 okienka transferowe, wymienimy całą linię obrony i będzie OK. Do środka pomocy i ataku nie mam zastrzeżeń. Laca i Auba muszą grać razem i tyle, nie wiem co jeszcze testuje Emeryt.
Obrazek

deadmau5
Zasłużeni

Postprzez deadmau5 » 31 gru 2018, o 10:13

blizzarder napisał(a):Pany, jeszcze ze 3-4 okienka transferowe, wymienimy całą linię obrony i będzie OK. Do środka pomocy i ataku nie mam zastrzeżeń. Laca i Auba muszą grać razem i tyle, nie wiem co jeszcze testuje Emeryt.

Rotację? Przecież jutro gramy kolejne spotkanie

Szini
Zasłużeni

Postprzez Szini » 31 gru 2018, o 12:13

Prawda jest taka ze ten zespol wciaz jest w trakcie budowy, a wrecz na poczatku konstrukcji wizji nowego menago. Pamietacie jaka beke cisnelismy z kloppa na poczatku jego przygody z liv? Liv jest obecnie na etapie walki o mistrza, my dopiero rzezbimy cos co ma powalczyc w przyszlosci o najwyzsze laury. Obrona jest do przebudowy calkowicie. Jak ogladalem ten gol firmino to sie za leb zlapalem. Ten jego drybling to wygladal jak na boiskach orlika, nie wiem jakim sposobem 3 pilkarzy dalo sie na to nabrac. Naprawde nie rozumiem.

Poprzednia strona

Powrót do Mecze Arsenalu