PL: Arsenal FC - *****

Podziel się swoimi spostrzeżeniami o wynikach Arsenalu oraz powiedz jak typujesz kolejne spotkanie. Forum im. Adaptera
Benson
Naczelny pogromca *****

PL: Arsenal FC - *****

Postprzez Benson » 10 mar 2019, o 10:55

Obrazek
vs.
Obrazek

Emirates Stadium
10.03.2019
17:30

OK, znowu tu jesteśmy :D
Podkład na dzisiaj:
https://www.youtube.com/watch?v=SFGC_YgeQ5w

Obrazek

Miejmy to już z głowy: tak, mecze z ******* są wyjątkowe i tak, nienawidzę ich. Jaka jest między dwoma klubami historia, też każdy wie, więc nie będzie wklejania po raz n-ty filmików ze skaczącym Keownem :) Po tylu latach nakręcać chyba się już na nich nie musimy :) Ale po czwartku czuję, że muszę sam siebie przekonać, że jeszcze nie przegraliśmy.
Tydzień temu nastrój był zupełnie inny, bo mieliśmy za sobą 3 wygrane i ten pechowy remis z kurami, ale przynajmniej po świetnej grze, gdzie zdominowaliśmy ich na Wembley. ***** zaś jak to oni - kolejne szczęśliwe zwycięstwo (tym razem ze Świętymi) i perspektywa batów w Paryżu, która mogła wpłynąć negatywnie na ich morale. Jak było, wszyscy wiedzą... PSG to pizdy, które znowu nie potrafiły dokończyć roboty. Z drugiej strony już wiadomo na co poszła kasa ***** z zimowego okienka:

Obrazek

Niestety czasy i trenerzy się zmieniają, ale jedna rzecz jest stała: ***** zawsze mają w kieszeni sędziów :(

Obrazek
Obrazek

Tym razem musimy się zmierzyć z grubasem Mossem, który pewnie niejeden raz nie nadąży za akcją :/

No więc dobra, jak to wygląda? Niestety tak, że ***** przyjeżdżają do nas jako faworyt. Nie zdecydowany, ale jednak faworyt. Odkąd drużynę przejął Solskjaer, mają 14W, 2 D, 1L we wszystkich rozgrywkach, są bez porażki w lidze (ta jedyna była w CL z PSG - bez konsekwencji) i idą po 10 win away z rzędu we wszystkich rozgrywkach :/ W tej chwili mają chyba najlepsze wyniki na świecie, a po Paryżu ich morale wyebało dziurę w dachu. Do tego nie można powiedzieć, ze mają czemu się bać wizyt na Emirates, bo na 14 spotkań wygrali tu już 6 razy (5 naszych winów, 3 remisy).
Btw. aż się zdziwiłem, gdy robiłem research do tego tematu, że "aż tyle" było naszych winów :D
1. 21.01.2007 - tego nie trzeba nikomu przypominać :) Do dzisiaj chyba jeden z moich naj meczów <serce>
https://www.youtube.com/watch?v=k48Ont6Sv_4
2. 08.11.2008 - 2 gole nasrała
https://www.youtube.com/watch?v=LK1Aj-USB4Y
3. 01.05.2011 - tego szczerze mówiąc, nie pamiętałem :D
https://www.youtube.com/watch?v=-iloWLALn2w
4. 04.10.2015 - tego nie zapomnę do końca życia, bo na nim byłem :)
https://www.youtube.com/watch?v=Jdy60RLmsaQ
5. 07.05.2017 - ostatni jak na razie nasz win
https://www.youtube.com/watch?v=nTqhIzcGXNo

Cała statystyka naszych meczów dostępna jest tutaj (https://www.11v11.com/teams/arsenal/tab/opposingTeams/opposition/Manchester%20United/), ale lepiej tam nie wchodzić :/

Jest więc na czym budować nadzieje przed tym meczem? IMO jak najbardziej.
Po pierwsze - jak widać wyżej, zdarzało nam się z nimi wygrać u siebie. Nie za często, ale mimo wszystko :D
Po drugie - w tym sezonie u siebie w lidze jesteśmy naprawdę mocni. Oprócz porażki z City na początku, 2 razy zremisowaliśmy (Pool i Wilki) i odnieśliśmy aż 12 zwycięstw. Tylko Pool (też 12W i 2D, ale 0L) i City (14W, 0D, 1L) są od nas lepsze w tym aspekcie.
Po trzecie - wśród tych wszystkich zwycięstw są te nad kurami i Chelsea, więc Emery wie, jak wygrać u siebie z drużynami z top 6.
Po czwarte - byliśmy lepsi od ***** w pierwszym meczu na OT i te 2-2 było naprawdę pechowe. Przypominam, że dwa razy tam prowadziliśmy.
Po piąte - jak już pisałem wyżej, po porażce z BATE naprawdę dobrze zareagowaliśmy i jest szansa, że po Rennes tu się zacznie nasza nowa seria.
Po szóste - ***** jadą na dużym szczęściu. Ich wyniki robią wrażenie, ale gra często już nie. Coś jak nasz wielka seria na początku sezonu :D
Po siódme - nie zagra ta mała bulwa, która tak bardzo nam w ostatnich meczach zalazła za skórę:
Obrazek
Po ósme - obsraliśmy się przed nimi już tyle razy, że już chyba nie mamy, czym srać :D

Tak że mimo że wszystko wskazuje na to, że nas znowu ebną i nasza pogoń za top 4 co najmniej się skomplikuje, to znowu wierzę :)

U nas nie zagra Torreira (red) oraz, Hector, Holding i ***** (kontuzje).
U nich nie wiem i ebie mnie to, ale ponoć dość konkretnie się pokurowali.

Statsy za BBC:

Head-to-head

- *****'s last two visits to the Emirates Stadium in league and cup have ended in 3-1 victories.
- They last won three consecutive away games against the Gunners between 1983 and 1985.
- This will be the 200th league meeting between the sides.
- Nine of Arsenal's 13 Premier League victories over ***** have been in games played on a Sunday.

Arsenal

- Arsenal are unbeaten in their last 14 home league games (W12, D2), winning the last eight.
- Their three defeats in the previous 41 top-flight matches at the Emirates Stadium all came against the two Manchester clubs: two versus City, one against *****.
- Arsenal have earned 38 Premier League points at home this season, a tally exceeded only by Manchester City's 42.
- The Gunners have taken nine points from eight games against established top-six rivals this season (W2, D3, L4). They earned just six points in total in such matches last term.
- Unai Emery is looking to become the first Arsenal boss to avoid defeat in his first two top-flight meetings with Manchester United since George Swindin in 1958-59.
- Laurent Koscielny is set for his 250th Premier League appearance.
- Alexandre Lacazette can become the second Arsenal player to score in six consecutive home Premier League games. Thierry Henry did so twice at Highbury.

- ***** are chasing a seventh consecutive away league win, a feat they last achieved in 1993.
- ***** are on a club record run of nine successive away victories in all competitions.
- They are undefeated in 12 league matches (W10, D2), the longest current unbeaten run in the top flight.
- Paul Pogba has missed three Premier League penalties this season (although he scored one of those on the rebound) - no player has ever missed four spot-kicks in a single season.
- Ole Gunnar Solskjaer could become the first ***** manager to win his first two away games against Arsenal in all competitions.
- Chris Smalling is set for his 200th Premier League appearance for the club. He also played 13 times in the division for Fulham.

Zatem C'MON YOU ARSENAL i powieźmy ich niczym gówno po polu !!

Niech ta bulwa podobno o mordzie dziecka poczuje znowu, czym jest gra z nami:
Obrazek

Ten uj na pewno co chwilę będzie leżał na ziemi, więc niech chociaż ma ku temu powody:
Obrazek

Ta bulwa niech żre gówno:
Obrazek

Oby ***** po meczu wyglądały tak:
Obrazek

Leno niech będzie nie do przejścia:
Obrazek

Sokratis niech będzie murem, za który ***** nie dotrą:
Obrazek

Jeśli zagra, to niech nawiąże do tego:
Obrazek

A jeśli zagra ten, to niech w ostatnim meczu przeciwko swojemu ukochanemu klubowi sprawi radość nam, a nie Fanatykowi i K14:
Obrazek

Obyśmy kilka razy widzieli to:
Obrazek

No i w ogóle jazda z ******* !!
Obrazek
(musiałem :D)

PS Czy Was też wbulwia nos raszforda?
Obrazek
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

K14

Re: PL: Arsenal FC - *****

Postprzez K14 » 10 mar 2019, o 11:09

Arsenal 0:4 Manchester United, bo chcę poczytać wkurwionego, zdołowanego i zrezygnowanego Bensona :)

Obrazek

Fanatyk
Zasłużeni

Postprzez Fanatyk » 10 mar 2019, o 11:16

United jakoś specjalnie nie sforsowali się tym meczem z PSG, także sił i motywacji zapewne im nie zabraknie. Remis

ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Postprzez ArminVanBurczyk » 10 mar 2019, o 12:16

JZG 4:0, sprowadzic kutasiarzy na ziemie, koniec rumakowania. dosc wazny mecz, wiec byloby spoko zgarnac 3 punkty

Szini
Zasłużeni

Postprzez Szini » 10 mar 2019, o 13:55

Tam chyba w manchesterze dalej spory szpital jest? Wydaje mi sie ze wygramy 2:0.

deadmau5
Zasłużeni

Postprzez deadmau5 » 10 mar 2019, o 16:08

W lidze nie przegraliśmy u siebie od meczu z City więc powinno być dobrze

Jake
Zasłużeni

Postprzez Jake » 10 mar 2019, o 16:28

Niespecjalnie widzę szanse na naszą wygraną... no ale win jest krytycznie potrzebny, wiec COYG!

blizzarder

Postprzez blizzarder » 10 mar 2019, o 16:31

Sędziowie ojebali nas z 3pkt z Tottenahmem i teraz trzeba wygrać z United. W ostatnich latach nam z nimi nie szło, nawet jak graliśmy znacznie lepiej.
Obrazek

knote
Zasłużeni

Postprzez knote » 10 mar 2019, o 17:05

Czuję remis w kościach. A remis będzie jak porażka...

Znowu jakiś klaun nas skarci. :/

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 10 mar 2019, o 20:36

K14 napisał(a):Arsenal 0:4 Manchester United, bo chcę poczytać wkurwionego, zdołowanego i zrezygnowanego Bensona :)

Taki uj i niech ktoś zbanuje tę już nie ukrywającą się ***** <lol>
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

K14

Postprzez K14 » 10 mar 2019, o 20:44

Nie urodziłem się ani w Londynie, ani w Manchesterze, więc nie widzę przeciwwskazań, by kibicować jednym i drugim :)

brld
Zasłużeni

Postprzez brld » 10 mar 2019, o 20:45

<wow>

miniroch
Zasłużeni

Postprzez miniroch » 10 mar 2019, o 21:16

Uwielbiam Laca. Marnuje ostatnio sytuację, ale jego walka o górne piły, później ta zadziorność i nieustępliwość to coś cudnego. I technicznie dziś ładnie bajerował <3

Szini
Zasłużeni

Postprzez Szini » 10 mar 2019, o 21:17

Ja pitole co tu się dzieje. Najpierw marsze a potem się wypinają na Arsenal. O co biega tej mniejszości.

No ale kij miało być o meczu.

Cieszą 3 pkt i czyste prześcieradło tak na wstępie powiem. Podobała mi się dziś gra Leno, który był bardzo dobry i pewny na swojej pozycji. Wrażenie na mnie zrobił Maitland Niles, który był bardzo pracowity, nie odpuszczał, walczył i skutecznie grał szczególnie z tyłu.

W sumie to nie wiem co napisać, bo po pierwsze trochę wypiłem, a po drugie trochę się jaram, że do przodu w końcu z MU.

A i jeszcze chciałem poruszyć temat Ramseya. Czy mi się tylko wydaje czy odkąd podpisał kontrakt z Juve czy tam zaczął z nimi negocjować to jego poziom jakby się podniósł? Gra pewnie, z pazurem, nie odpuszcza, jest inteligenty na boisku, nie pajacuje i gra zawsze dla drużyny. Trochę mi się szkoda zaczęło robić, że odchodzi.

A i jeszcze jedno. Chyba pokazywali staty jak Obama strzelał karne i przed tym dzisiejszym miał na 5 strzelanych aż 2 niecelne czy coś pomieszałem czy to prawda? o_O

miniroch napisał(a):Uwielbiam Laca. Marnuje ostatnio sytuację, ale jego walka o górne piły, później ta zadziorność i nieustępliwość to coś cudnego. I technicznie dziś ładnie bajerował <3

No miał dziś taką akcje, że w sumie z niczego czyt. z wiszącej piłki przepchał obrońcę, zrobił sobie miejsce, oszukał kolejnego i oddał strzał. Nie jestem fanem jego talentu uważam, że jest porostu dobry/ bardzo dobry ale walory siłowe ma na top poziomie.

ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Postprzez ArminVanBurczyk » 10 mar 2019, o 21:36

Piękny dzien, Arsenal 3 pkt, Olimpia Sulęcin wygrana, Amika plecy, życ nie umierać :)

P.S. Leno MVP, mega

Następna strona

Powrót do Mecze Arsenalu